Підрозділи:


  - Зонінг

  - Детальні плани територій

  - Реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва  Увага! Громадські слухання проектів детальних планів  Олешківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань проектів містобудівної документації, відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555:

   

  1. 1. "Внесення змін до плану зонування окремої частини м. Олешки. Детальний план території на розі вул. Пролетарська та Східна (в районі Автостанції)"

  1)

  Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

  Детальний план території на розі вул. Пролетарська та Східна (в районі Автостанції) разом із Зонінгом окремої частини міста розроблено на підставі матеріалів Генерального плану м. Олешки, затвердженого рішенням міської ради від 22.06.1988, №313, а також, з метою уточнення Плану зонування м.Олешки, затвердженого рішенням міської ради від 03.06.2015, №1139 та за необхідності:

  - розподілу території житлової і громадської забудови,

  - удосконалення інженерно-транспортної інфраструктури в районі Автостанції,

  - визначення ділянки для будівництва багатоквартирного житла та межі прибудинкової території гуртожитку,

  - встановлення планувальних обмежень, які вимагають упорядкувати територію раніше сформованої житлової садибної забудови,

  -створення комфортних умов для проживання мешканців мікрорайону (визначення ділянок для улаштування проїздів, тротуарів, озеленення, інженерних мереж, паркувальних майданчиків, тощо).

  Після аналізу існуючої ситуації та врахування обмежуючих факторів (санітарно-захисні зони інженерних мереж, стоянок тощо) визначені межі територій загального користування та благоустрою, житлової забудови та тих, що можуть змінювати цільове призначення.

  Склад проекту: пояснювальна записка, графічні матеріали.

  2)

  Основні техніко-економічні показники:

  Площа ділянки, на яку розробляється детальний план території - 8,7000 га.

  Територія житлової багатоквартирної забудови - 1,9200 га

  Територія житлової садибної забудови - 1,6192га.

  Територія об'єктів обслуговування та громадської забудови - 0,9750 га

  Територія озеленення загального користування - 0,4943 га

  Територія вулично-дорожньої мережі та інженерної інфраструктури - 2,8728 га

  3)

  Відомості про замовника і розробника ДПТ та підстави для розроблення:

  Замовник: виконавчий комітет Олешківської міської ради.

  Розробник: ТОВ "Херсонземпроект"

  Підстави для розроблення: Рішення Олешківської міської ради від 17.11.2017, №481 "Про дозвіл на розроблення містобудівної документації".

  Електронна

  копія ДПТ

  Oleshki_proletarskaya_proekt01_2.pdf, Vityag_iz_rishennya_dozvil_DPT_v_raioni_Avtostancii.doc, Poyasnyuvalna_zapyska_v_rajoni_Avtovokzala.docx

   

   

   

  1. "Детальний план території комунальної власності, площею 10.9999 га (кадастровий номер:6525010100:02:001:0002), для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного та культурно-туристичного призначення, громадських будівель і споруд, об'єктів благоустрою (музейний комплекс "Олешківська Січ"), за адресою: м.Олешки, в районі автомобільної дороги державного значення М-17 "Херсон-Джайкой-Феодосія-Керч", 12 км"

  1)

  Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

  Враховуючи історичну, суспільно-політичну та культурну цінність заснування Олешківської Січі розроблено матеріали Детального плану території з метою розміщення комплексу, що забезпечить відзначення на державному рівні 310-річниці заснування Олешківської Січі (подія відбудеться в 2021 році).

  Проектом уточнені матеріали Генерального плану та Зонінгу території міста щодо визначення червоних ліній вулиць та проїздів, об'єктів громадської забудови та інженерно-транспортної інфраструктури тощо. Проектована територія розташована в північно - східній околиці м.Олешки між автодорогою М-17 і р. Конкою. Територія будівництва рекреаційної зони межує: з півночі - охоронна зона р.Конка; зі сходу - територія під будівництво олімпійського центру підготовки з водних видів спорту; з півдня - санітарно-захисна зона автодороги М-17; із заходу - межа м Олешки.

  Проектом визначені межі ділянки для забезпечення функціонування об'єкту та обмежуючі фактори (під'їзди, межі для встановлення прибережно-захисної смуги річки).

  ДТП території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення капітальних громадських та некапітальних споруд і об'єктів благоустрою із дотриманням будівельних норм та санітарних правил.

  Склад проекту: пояснювальна записка, графічні матеріали.

  2)

  Основні техніко-економічні показники:

  Площа ділянки ДПТ -11 га.

  Згідно проекту, передбачається будівництво будівель і споруд різного призначення, в тому числі:-капличка, автостоянка, курені, виставковий павільйон, кемпінг, кафе, ресторан, торгові павільйони, концертно-театральний майданчик, спортивні споруди (спортивно - гральний комплекс, футбольно - гандбольна арена, фітнес - трек, пален - трек, пляжна зона, адміністративно - господарський корпус з пунктом прокату, рятувальна станція, спорудження штучної біологічної очистки "БИОТАЛ" і ін.

  3)

  Відомості про замовника і розробника ДПТ та підстави для розроблення:

  Замовник: виконавчий комітет Олешківської міської ради. Фінансування проекту здійснено за рахунок міського бюджету (заходи щодо фінансування робіт з розроблення містобудівної документації в межах асигнувань, що передбачені на виконання заходів програми "Генеральний план міста" в складі міської територіальної Програми соціально-економічного розвитку Олешківської територіальної громади на 2017р.)

  Розробник: ТОВ "Херсон-Діпромісто"

  Підстави для розроблення: Рішення Олешківської міської ради від 28 жовтня 2016р. № 222.

  Електронна

  копія ДПТ

  demonstraciya1.pdf, demonstraciya2.pdf, demonstraciya3.pdf, demonstraciya4.pdf, plan.pdf, razvertki.pdf, Poyasnitelna_zapiska.docx, Vityag_Iz_rIshennya_dozvIl_DTP_OleshkIvska_sIch.doc

   

   

   

   

   

  1. "Детальний план території, обмеженої: пров. Східний-1, вул. Східна-1, вул. Східна, вул. Східна-3 в м. Олешки з метою розміщення житлового комплексу з об'єктами спортивно-оздоровчого та громадського призначення"

  1)

  Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

  Виконання детального плану території пов'язано з необхідністю деталізації проектних рішень Генерального плану м.Олешки, проекту детального планування МКР - 4,5.

  Основна мета проекту: визначення ділянки для будівництва багатоквартирного житла із вбудовано-прибудованим спортивно-оздоровчим комплексом дитячим садком на 140 місць, розвиток інфраструктури МКР, встановлення планувальних обмежень, які вимагають упорядкувати територію житлової садибної забудови (ділянки, що були раніше відведені у власність фізичних осіб), створення комфортних умов для проживання мешканців мікрорайону - забезпеченість нормативним соціально-гарантованим рівнем установами і підприємствами обслуговування, спортивно-оздоровчого та громадського призначення, місцями зберігання автомобілів, нормативним рівнем озеленення та формування повноцінного життєвого середовища.

  ДТП території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення капітальних громадських і житлових споруд та об'єктів благоустрою, вулично-дорожньої мережі та інженерної інфраструктури із дотриманням будівельних норм та санітарних правил.

  Склад проекту: пояснювальна записка, графічні матеріали.

  2)

  Основні техніко-економічні показники:

  Площа ділянки, на яку розробляється детальний план території - 14,7000 га.

  Територія змішаної багатоквартирної житлової забудови та громадського призначення - 0,8000 га

  Територія житлової багатоквартирної забудови - 0,4056 га

  Територія житлової садибної забудови - 7,1710 га.

  Територія об'єктів обслуговування та громадської забудови - 0,3069 га

  Територія вулично-дорожньої мережі та інженерної інфраструктури - 3,7048 га

  Територія озеленення загального користування - 0,7274 га

  Територія зелених насджень спеціального призначення - 1,8605 га

  3)

  Відомості про замовника і розробника ДПТ та підстави для розроблення:

  Замовник: виконавчий комітет Олешківської міської ради. Фінансування проекту здійснено за рахунок міського бюджету та інших джерел, не заборонених законом

  Розробник: Розробник: ТОВ "Херсонземпроект"

  Підстави для розроблення: Рішення Олешківської міської ради від 27.01.2017, № 308.

  Електронна

  копія ДПТ

  Poyasnyuvalna_zapiska_v_raionі_vul_Shіdna.docx, Shidna_obmejennya.pdf, Shidna_proekt.pdf, Vityag_іz_rіshennya _dozvіl_DTP_prov.Shіdnii_1_vul.Shіdna_1_vul.Shіdna_vul.Shіdna_3.doc

   

   

   

  1. "Детальний план території кварталу між вулицями Торгова та Шаталова (колишня назва - вул. Карла Маркса)"

  1)

  Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

  Виконання детального плану території пов'язано з необхідністю деталізації Генерального плану м.Олешки, Плану зонування м.Олешки із урахуванням матеріалів "Проекту організації та розвитку лісового господарства" для ДП "Степовий ім. В. М. Виноградова філіал українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького"

  Основна мета проекту: визначення ділянки для будівництва Духовно-просвітницкого центру для дітей та молоді, що межує з ділянкою лісового господарства, багатоквартирного будинку із вбудовано-прибудованим торговим центром, ділянок для будівництва об'єктів дорожнього сервісу, житлової садибної забудови, розвиток інфраструктури, створення комфортних умов для проживання мешканців житлових кварталів (проїзди, тротуари, озеленення, інженерні мережі, тощо).

  Після аналізу існуючої ситуації та врахування обмежуючих факторів (санітарно-захисні зони інженерних мереж, червоні лінії вулиць тощо) буде визначено межі територій об'єктів нового будівництва, ділянок, що можуть змінювати цільове призначення, та упорядкована територія житлової садибної забудови (в т.ч. тих, що раніше надавались у власність фізичних осіб), створення комфортних умов для проживання мешканців - забезпеченість нормативним установами обслуговування, нормативним рівнем озеленення та формування повноцінного життєвого середовища.

  ДТП території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення громадських і житлових споруд та об'єктів благоустрою із дотриманням будівельних норм та санітарних правил.

  Склад проекту: пояснювальна записка, графічні матеріали.

  2)

  Основні техніко-економічні показники:

  Площа ділянки, на яку розробляється детальний план території - 15,1000 га.

  Територія житлової багатоквартирної забудови - 0,2826 га

  Територія житлової садибної забудови - 8,8600га.

  Територія об'єктів обслуговування та громадської забудови - 0,4400 га

  Територія вулично-дорожньої мережі та транспортної інфраструктури - 4.0943 га

  Територія озеленення загального користування - 0,8003 га

  3)

  Відомості про замовника і розробника ДПТ та підстави для розроблення:

  Замовник: виконавчий комітет Олешківської міської ради. Фінансування проекту здійснено за рахунок міського бюджету та інших джерел, не заборонених законом

  Розробник: Розробник: ТОВ "Херсонземпроект"

  Підстави для розроблення: Рішення Олешківської міської ради від 09 вересня 2016р. № 186.

  Електронна

  копія ДПТ

  Oleshki_Torgova_proekt.pdf, Vityag_іz_rіshennya_dozvіl_DTP_mіj_vulicyami_Torgova_ta_Shatalova.doc, Zapiska_Detalnii_plan_teritorі_kvartalu_mіj_vulicyami_Torgova_ta_Shatalova.docx

   

  4) Інформація про місце і строки ознайомлення з проектами детальних планів території: З проектами ДПТ можливо ознайомитись на веб-сайті Олешківської міської ради (https://oleshki-rada.gov.ua/mistobuduvannia-ta-arhitektura/), а також в кабінеті відділу містобудування та архітектури буд.№30 по вул. Гвардійська з 08год.00хв. по 17год.00хв. (обід з 12год.00хв. - 12год. 50хв.) з 20. 11. 2017 р. по 21.12. 2017 р.

  5) Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

  Відповідальна особа: Мойсеєва-Покришева Любов Василівна - начальник відділу містобудування та архітектури, тел. 2-24-67.

  6) Відомості про порядок, строк подання і завершення розгляду пропозицій:
  Процедура подачі, розгляду та врахування пропозицій громадськості до проектів детальних планів території триватиме з 20. 11. 2017 р. по 21.12. 2017 р. Пропозиції, подані після встановленого строку (після 21 грудня 2017 ), залишаються без розгляду.

  Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:
  1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

  2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

  3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

  4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

  5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

  Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил за адресою: 75100, м. Олешки, вул. Гвардійська, 30, тел/факс: 2-24-51.

  7) інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:

  Презентація проектів та оприлюднення пропозицій до проектів ДПТ відбудеться 14 грудня о 14.00 год.00 хв. в залі засідань Олешківської міської ради.

  Прогнозовані правові, економічні і екологічні наслідки розроблення містобудівної документації.

  Прогнозовані правові наслідки:

  - уточнення функціонального призначення, режиму та параметрів забудови земельних ділянок з розподілом території згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами;

  - визначення містобудівних умов та обмежень при розміщенні об'єктів будівництва;

  - встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;

  Прогнозовані економічні наслідки:

  - визначення територій перспективного будівництва та інвестиційної діяльності (економічний розвиток території);

  - визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування.

  Прогнозовані екологічні наслідки:

  - ліквідація занедбаних територій у зв'язку з визначенням функціонального призначення цих зон;

  - цілісне поліпшення структури території, баланс озеленення та благоустрою окремих територій.

     Читайте також:
  19.11.18 Учасники Олешківського вело руху проїхали тропою індіанця

  19.11.18 ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ЖИТЛОВО - ПОБУТОВА КОМІСІЯ

  16.11.18 В Олешках стартувала соціально-екологічна акція «#EcoChallenge_Oleshky»

  16.11.18 ПРАЦЮЄМО НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

  15.11.18 Повідомлення про скликання 42 чергової сесії Олешківської  міської ради VІІ скликання 30

  14.11.18 Інформаційне повідомлення

  13.11.18 На стадіоні "СТАРТ" проводились роботи з випробування коефіцієнтів деформації та якості бетону

  13.11.18 Запровадження шерифів може суттєво знизити рівень злочинності в місті Олешки

  13.11.18 В Олешках тестували нове сучасне табло для міського стадіону

  12.11.18 Щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті

Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Увага! Громадські слухання проектів детальних планівОлешківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань проектів містобудівної документації, відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555:

 

 1. 1. "Внесення змін до плану зонування окремої частини м. Олешки. Детальний план території на розі вул. Пролетарська та Східна (в районі Автостанції)"

1)

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Детальний план території на розі вул. Пролетарська та Східна (в районі Автостанції) разом із Зонінгом окремої частини міста розроблено на підставі матеріалів Генерального плану м. Олешки, затвердженого рішенням міської ради від 22.06.1988, №313, а також, з метою уточнення Плану зонування м.Олешки, затвердженого рішенням міської ради від 03.06.2015, №1139 та за необхідності:

- розподілу території житлової і громадської забудови,

- удосконалення інженерно-транспортної інфраструктури в районі Автостанції,

- визначення ділянки для будівництва багатоквартирного житла та межі прибудинкової території гуртожитку,

- встановлення планувальних обмежень, які вимагають упорядкувати територію раніше сформованої житлової садибної забудови,

-створення комфортних умов для проживання мешканців мікрорайону (визначення ділянок для улаштування проїздів, тротуарів, озеленення, інженерних мереж, паркувальних майданчиків, тощо).

Після аналізу існуючої ситуації та врахування обмежуючих факторів (санітарно-захисні зони інженерних мереж, стоянок тощо) визначені межі територій загального користування та благоустрою, житлової забудови та тих, що можуть змінювати цільове призначення.

Склад проекту: пояснювальна записка, графічні матеріали.

2)

Основні техніко-економічні показники:

Площа ділянки, на яку розробляється детальний план території - 8,7000 га.

Територія житлової багатоквартирної забудови - 1,9200 га

Територія житлової садибної забудови - 1,6192га.

Територія об'єктів обслуговування та громадської забудови - 0,9750 га

Територія озеленення загального користування - 0,4943 га

Територія вулично-дорожньої мережі та інженерної інфраструктури - 2,8728 га

3)

Відомості про замовника і розробника ДПТ та підстави для розроблення:

Замовник: виконавчий комітет Олешківської міської ради.

Розробник: ТОВ "Херсонземпроект"

Підстави для розроблення: Рішення Олешківської міської ради від 17.11.2017, №481 "Про дозвіл на розроблення містобудівної документації".

Електронна

копія ДПТ

Oleshki_proletarskaya_proekt01_2.pdf, Vityag_iz_rishennya_dozvil_DPT_v_raioni_Avtostancii.doc, Poyasnyuvalna_zapyska_v_rajoni_Avtovokzala.docx

 

 

 

 1. "Детальний план території комунальної власності, площею 10.9999 га (кадастровий номер:6525010100:02:001:0002), для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного та культурно-туристичного призначення, громадських будівель і споруд, об'єктів благоустрою (музейний комплекс "Олешківська Січ"), за адресою: м.Олешки, в районі автомобільної дороги державного значення М-17 "Херсон-Джайкой-Феодосія-Керч", 12 км"

1)

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Враховуючи історичну, суспільно-політичну та культурну цінність заснування Олешківської Січі розроблено матеріали Детального плану території з метою розміщення комплексу, що забезпечить відзначення на державному рівні 310-річниці заснування Олешківської Січі (подія відбудеться в 2021 році).

Проектом уточнені матеріали Генерального плану та Зонінгу території міста щодо визначення червоних ліній вулиць та проїздів, об'єктів громадської забудови та інженерно-транспортної інфраструктури тощо. Проектована територія розташована в північно - східній околиці м.Олешки між автодорогою М-17 і р. Конкою. Територія будівництва рекреаційної зони межує: з півночі - охоронна зона р.Конка; зі сходу - територія під будівництво олімпійського центру підготовки з водних видів спорту; з півдня - санітарно-захисна зона автодороги М-17; із заходу - межа м Олешки.

Проектом визначені межі ділянки для забезпечення функціонування об'єкту та обмежуючі фактори (під'їзди, межі для встановлення прибережно-захисної смуги річки).

ДТП території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення капітальних громадських та некапітальних споруд і об'єктів благоустрою із дотриманням будівельних норм та санітарних правил.

Склад проекту: пояснювальна записка, графічні матеріали.

2)

Основні техніко-економічні показники:

Площа ділянки ДПТ -11 га.

Згідно проекту, передбачається будівництво будівель і споруд різного призначення, в тому числі:-капличка, автостоянка, курені, виставковий павільйон, кемпінг, кафе, ресторан, торгові павільйони, концертно-театральний майданчик, спортивні споруди (спортивно - гральний комплекс, футбольно - гандбольна арена, фітнес - трек, пален - трек, пляжна зона, адміністративно - господарський корпус з пунктом прокату, рятувальна станція, спорудження штучної біологічної очистки "БИОТАЛ" і ін.

3)

Відомості про замовника і розробника ДПТ та підстави для розроблення:

Замовник: виконавчий комітет Олешківської міської ради. Фінансування проекту здійснено за рахунок міського бюджету (заходи щодо фінансування робіт з розроблення містобудівної документації в межах асигнувань, що передбачені на виконання заходів програми "Генеральний план міста" в складі міської територіальної Програми соціально-економічного розвитку Олешківської територіальної громади на 2017р.)

Розробник: ТОВ "Херсон-Діпромісто"

Підстави для розроблення: Рішення Олешківської міської ради від 28 жовтня 2016р. № 222.

Електронна

копія ДПТ

demonstraciya1.pdf, demonstraciya2.pdf, demonstraciya3.pdf, demonstraciya4.pdf, plan.pdf, razvertki.pdf, Poyasnitelna_zapiska.docx, Vityag_Iz_rIshennya_dozvIl_DTP_OleshkIvska_sIch.doc

 

 

 

 

 

 1. "Детальний план території, обмеженої: пров. Східний-1, вул. Східна-1, вул. Східна, вул. Східна-3 в м. Олешки з метою розміщення житлового комплексу з об'єктами спортивно-оздоровчого та громадського призначення"

1)

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Виконання детального плану території пов'язано з необхідністю деталізації проектних рішень Генерального плану м.Олешки, проекту детального планування МКР - 4,5.

Основна мета проекту: визначення ділянки для будівництва багатоквартирного житла із вбудовано-прибудованим спортивно-оздоровчим комплексом дитячим садком на 140 місць, розвиток інфраструктури МКР, встановлення планувальних обмежень, які вимагають упорядкувати територію житлової садибної забудови (ділянки, що були раніше відведені у власність фізичних осіб), створення комфортних умов для проживання мешканців мікрорайону - забезпеченість нормативним соціально-гарантованим рівнем установами і підприємствами обслуговування, спортивно-оздоровчого та громадського призначення, місцями зберігання автомобілів, нормативним рівнем озеленення та формування повноцінного життєвого середовища.

ДТП території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення капітальних громадських і житлових споруд та об'єктів благоустрою, вулично-дорожньої мережі та інженерної інфраструктури із дотриманням будівельних норм та санітарних правил.

Склад проекту: пояснювальна записка, графічні матеріали.

2)

Основні техніко-економічні показники:

Площа ділянки, на яку розробляється детальний план території - 14,7000 га.

Територія змішаної багатоквартирної житлової забудови та громадського призначення - 0,8000 га

Територія житлової багатоквартирної забудови - 0,4056 га

Територія житлової садибної забудови - 7,1710 га.

Територія об'єктів обслуговування та громадської забудови - 0,3069 га

Територія вулично-дорожньої мережі та інженерної інфраструктури - 3,7048 га

Територія озеленення загального користування - 0,7274 га

Територія зелених насджень спеціального призначення - 1,8605 га

3)

Відомості про замовника і розробника ДПТ та підстави для розроблення:

Замовник: виконавчий комітет Олешківської міської ради. Фінансування проекту здійснено за рахунок міського бюджету та інших джерел, не заборонених законом

Розробник: Розробник: ТОВ "Херсонземпроект"

Підстави для розроблення: Рішення Олешківської міської ради від 27.01.2017, № 308.

Електронна

копія ДПТ

Poyasnyuvalna_zapiska_v_raionі_vul_Shіdna.docx, Shidna_obmejennya.pdf, Shidna_proekt.pdf, Vityag_іz_rіshennya _dozvіl_DTP_prov.Shіdnii_1_vul.Shіdna_1_vul.Shіdna_vul.Shіdna_3.doc

 

 

 

 1. "Детальний план території кварталу між вулицями Торгова та Шаталова (колишня назва - вул. Карла Маркса)"

1)

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Виконання детального плану території пов'язано з необхідністю деталізації Генерального плану м.Олешки, Плану зонування м.Олешки із урахуванням матеріалів "Проекту організації та розвитку лісового господарства" для ДП "Степовий ім. В. М. Виноградова філіал українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького"

Основна мета проекту: визначення ділянки для будівництва Духовно-просвітницкого центру для дітей та молоді, що межує з ділянкою лісового господарства, багатоквартирного будинку із вбудовано-прибудованим торговим центром, ділянок для будівництва об'єктів дорожнього сервісу, житлової садибної забудови, розвиток інфраструктури, створення комфортних умов для проживання мешканців житлових кварталів (проїзди, тротуари, озеленення, інженерні мережі, тощо).

Після аналізу існуючої ситуації та врахування обмежуючих факторів (санітарно-захисні зони інженерних мереж, червоні лінії вулиць тощо) буде визначено межі територій об'єктів нового будівництва, ділянок, що можуть змінювати цільове призначення, та упорядкована територія житлової садибної забудови (в т.ч. тих, що раніше надавались у власність фізичних осіб), створення комфортних умов для проживання мешканців - забезпеченість нормативним установами обслуговування, нормативним рівнем озеленення та формування повноцінного життєвого середовища.

ДТП території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення громадських і житлових споруд та об'єктів благоустрою із дотриманням будівельних норм та санітарних правил.

Склад проекту: пояснювальна записка, графічні матеріали.

2)

Основні техніко-економічні показники:

Площа ділянки, на яку розробляється детальний план території - 15,1000 га.

Територія житлової багатоквартирної забудови - 0,2826 га

Територія житлової садибної забудови - 8,8600га.

Територія об'єктів обслуговування та громадської забудови - 0,4400 га

Територія вулично-дорожньої мережі та транспортної інфраструктури - 4.0943 га

Територія озеленення загального користування - 0,8003 га

3)

Відомості про замовника і розробника ДПТ та підстави для розроблення:

Замовник: виконавчий комітет Олешківської міської ради. Фінансування проекту здійснено за рахунок міського бюджету та інших джерел, не заборонених законом

Розробник: Розробник: ТОВ "Херсонземпроект"

Підстави для розроблення: Рішення Олешківської міської ради від 09 вересня 2016р. № 186.

Електронна

копія ДПТ

Oleshki_Torgova_proekt.pdf, Vityag_іz_rіshennya_dozvіl_DTP_mіj_vulicyami_Torgova_ta_Shatalova.doc, Zapiska_Detalnii_plan_teritorі_kvartalu_mіj_vulicyami_Torgova_ta_Shatalova.docx

 

4) Інформація про місце і строки ознайомлення з проектами детальних планів території: З проектами ДПТ можливо ознайомитись на веб-сайті Олешківської міської ради (https://oleshki-rada.gov.ua/mistobuduvannia-ta-arhitektura/), а також в кабінеті відділу містобудування та архітектури буд.№30 по вул. Гвардійська з 08год.00хв. по 17год.00хв. (обід з 12год.00хв. - 12год. 50хв.) з 20. 11. 2017 р. по 21.12. 2017 р.

5) Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Відповідальна особа: Мойсеєва-Покришева Любов Василівна - начальник відділу містобудування та архітектури, тел. 2-24-67.

6) Відомості про порядок, строк подання і завершення розгляду пропозицій:
Процедура подачі, розгляду та врахування пропозицій громадськості до проектів детальних планів території триватиме з 20. 11. 2017 р. по 21.12. 2017 р. Пропозиції, подані після встановленого строку (після 21 грудня 2017 ), залишаються без розгляду.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:
1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил за адресою: 75100, м. Олешки, вул. Гвардійська, 30, тел/факс: 2-24-51.

7) інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:

Презентація проектів та оприлюднення пропозицій до проектів ДПТ відбудеться 14 грудня о 14.00 год.00 хв. в залі засідань Олешківської міської ради.

Прогнозовані правові, економічні і екологічні наслідки розроблення містобудівної документації.

Прогнозовані правові наслідки:

- уточнення функціонального призначення, режиму та параметрів забудови земельних ділянок з розподілом території згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами;

- визначення містобудівних умов та обмежень при розміщенні об'єктів будівництва;

- встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;

Прогнозовані економічні наслідки:

- визначення територій перспективного будівництва та інвестиційної діяльності (економічний розвиток території);

- визначення потреб у підприємствах та установах обслуговування, місць їх розташування.

Прогнозовані екологічні наслідки:

- ліквідація занедбаних територій у зв'язку з визначенням функціонального призначення цих зон;

- цілісне поліпшення структури території, баланс озеленення та благоустрою окремих територій.

 Читайте також:
19.11.18 Учасники Олешківського вело руху проїхали тропою індіанця

19.11.18 ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ЖИТЛОВО - ПОБУТОВА КОМІСІЯ

16.11.18 В Олешках стартувала соціально-екологічна акція «#EcoChallenge_Oleshky»

16.11.18 ПРАЦЮЄМО НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

15.11.18 Повідомлення про скликання 42 чергової сесії Олешківської  міської ради VІІ скликання 30

14.11.18 Інформаційне повідомлення

13.11.18 На стадіоні "СТАРТ" проводились роботи з випробування коефіцієнтів деформації та якості бетону

13.11.18 Запровадження шерифів може суттєво знизити рівень злочинності в місті Олешки

13.11.18 В Олешках тестували нове сучасне табло для міського стадіону

12.11.18 Щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті