- У місті розпочато запуск котелень для подачі тепла до багатоповерхівок. Опалювальний сезон розпочався у відповідності до розпорядження міського голови та виходячи з кліматичних умов з моменту встановлення середньодобової температури протягом трьох днів не менше 8 градусів, - зазначила Т.Серогодська.
За словами керівника теплопостачального підприємства «Цюрупинськ-сервіс» М. Колес’янкіна, вже запущено в роботу котельні №3, 8 та топочна на Східній, 39, що забезпечують теплоносієм багатоповерхівки мікрорайону Житлоселище. Крім того, керівник комунального підприємства відзначив, що у міжопалювальний період були проведені відповідні ремонтні роботи для забезпечення стабільної роботи об’єктів в опалювальному сезоні.