Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Щодо зупинки ліфтів по вул. Миру в м.Олешки27 жовтня в багатоквартирному житловому будинку номер 3 по вул. Миру в м.Олешки відбулась екстренна зупинка двох ліфтів у наслідок припинення електропостачання(вигоряння фази в електрощитовій).

З невідомих причин в засобах масової інформації дану ситуацію безпідставно кваліфікували як надзвичайну та розповсюдили інформацію про обрив ліфта. З метою спростування невідповідно наданих даних, надаємо роз'яснення щодо даної ситуації.

27 жовтня 2018р. до ліфтера за телефоном звернулись мешканці будинку номер 3 з приводу зупинки ліфтів та повідомили, що на 8-му поверсі застрягла дитина. Ліфтер у найкоротший термін прибув на 8-й поверх та допоміг дитині. У цей же час було викликано службу МНС до першого під'їзду, де між поверхами також зупинився ліфт. До диспетчерською служби працівники МНС не звернулись, а ліфтер не міг прибути терміново, оскільки в цей час проводив заходи з визволення дитини на 8-му поверсі.

Так групою МНС було виламано двері ліфта, які перебували нижче відмітки поверху на 30 см, та надано можливість мешканцям покинути ліфт. Пасажири ліфта жодних травм не отримали та від медичного огляду відмовились. На сьогоднішній день даний житловий будинок перебуває, за ініціативою співвласників, в управлінні КК "Комфортсервіс". На технічне обслуговування ліфтів укладено відповідний договір з обслуговуючим підприємством ТОВ "21 сторіччя".Роботи з технічного обслуговування проводяться в плановому режимі, про що складено відповідні акти. Скарг, щодо роботи ліфтів від користувачів ліфтами та від директора керуючої компанії до підприємства не надходило. Роботи з планових капітальних ремонтів проводились вчасно, відповідно до встановлених законом термінів.

Щодо зупинки ліфтів по вул. Миру в м.ОлешкиЧитайте також:
19.11.18 Учасники Олешківського вело руху проїхали тропою індіанця

19.11.18 ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ЖИТЛОВО - ПОБУТОВА КОМІСІЯ

16.11.18 В Олешках стартувала соціально-екологічна акція «#EcoChallenge_Oleshky»

16.11.18 ПРАЦЮЄМО НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

15.11.18 Повідомлення про скликання 42 чергової сесії Олешківської  міської ради VІІ скликання 30

14.11.18 Інформаційне повідомлення

13.11.18 На стадіоні "СТАРТ" проводились роботи з випробування коефіцієнтів деформації та якості бетону

13.11.18 Запровадження шерифів може суттєво знизити рівень злочинності в місті Олешки

13.11.18 В Олешках тестували нове сучасне табло для міського стадіону

12.11.18 Щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті