Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ
ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Щодо зупинки ліфтів по вул. Миру в м.Олешки27 жовтня в багатоквартирному житловому будинку номер 3 по вул. Миру в м.Олешки відбулась екстренна зупинка двох ліфтів у наслідок припинення електропостачання(вигоряння фази в електрощитовій).

З невідомих причин в засобах масової інформації дану ситуацію безпідставно кваліфікували як надзвичайну та розповсюдили інформацію про обрив ліфта. З метою спростування невідповідно наданих даних, надаємо роз'яснення щодо даної ситуації.

27 жовтня 2018р. до ліфтера за телефоном звернулись мешканці будинку номер 3 з приводу зупинки ліфтів та повідомили, що на 8-му поверсі застрягла дитина. Ліфтер у найкоротший термін прибув на 8-й поверх та допоміг дитині. У цей же час було викликано службу МНС до першого під'їзду, де між поверхами також зупинився ліфт. До диспетчерською служби працівники МНС не звернулись, а ліфтер не міг прибути терміново, оскільки в цей час проводив заходи з визволення дитини на 8-му поверсі.

Так групою МНС було виламано двері ліфта, які перебували нижче відмітки поверху на 30 см, та надано можливість мешканцям покинути ліфт. Пасажири ліфта жодних травм не отримали та від медичного огляду відмовились. На сьогоднішній день даний житловий будинок перебуває, за ініціативою співвласників, в управлінні КК "Комфортсервіс". На технічне обслуговування ліфтів укладено відповідний договір з обслуговуючим підприємством ТОВ "21 сторіччя".Роботи з технічного обслуговування проводяться в плановому режимі, про що складено відповідні акти. Скарг, щодо роботи ліфтів від користувачів ліфтами та від директора керуючої компанії до підприємства не надходило. Роботи з планових капітальних ремонтів проводились вчасно, відповідно до встановлених законом термінів.

Щодо зупинки ліфтів по вул. Миру в м.ОлешкиЧитайте також:
17.04.19 Облаштування "Казкового Містечка"

16.04.19 Відбулась зустріч голів ОСББ м. Олешки

16.04.19 Якісне оснащення дошкільних навчальних закладів в м. Олешки

16.04.19 Казкові реалії в Олешках

12.04.19 Стартує міський конкурс плакатів, біг-бордів, відеороликів «Збережемо культурну спадщину

12.04.19 Активні жителі Олешок обговорили важливі питання з місцевою владою

11.04.19 Олешківські гімназисти створюють казку для дітей

09.04.19 Останні кроки перед грандіозним перетворенням

09.04.19 Благоустрій – справа честі та сумління

08.04.19 Запрошуємо на суботник та облаштування території "Казкове містечко"