ВІДБУЛИСЯ ПЛАНОВІ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ОЛЕШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

З метою підготовки до чергової 47-ої сесії Олешківської міської ради, яка відбудеться 31 травня 2019 року, відбулись засідання профільних депутатських комісій.

Засідання відбулись за участі секретаря міської ради Віктора Сироти, депутатів міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керівників структурних підрозділів, громадськості.

Комісіями були опрацьовані всі заяви та звернення, внесені уточнення та пропозиції до проектів рішень, оформлені висновки.

Постійними комісіями рекомендовано міському голові Дмитру Воронову винести дані питання на розгляд 47 чергової сесії VII скликання.