Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць у місті ОлешкиІнформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць у місті Олешки

Олешківська міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції  щодо перейменування вулиць у м. Олешки, а саме:

  • вулицю Гвардійську на вулицю Банкову,
  • вулицю Горького на вулицю Виноробів,
  • вулицю Папаніна на вулицю Медову,
  • вулицю Першотравневу на вулицю Соборну,
  • вулицю Пролетарську на вулицю Незалежності


Організатор громадського обговорення: виконавчий комітет Олешківської міської ради, комісія з присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій в населених пунктах Олешківської територіальної громади.

Громадське обговорення проводиться відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Суб’єкт подання:  Олешківський міський голова.

Строк, місце та час проведення громадських слухань: 09 вересня 2021 року о 10:00, за адресою: м. Олешки, вул. Гвардійська, 24, сесійна зала Олешківської міської ради, ІІІ поверх.

Пропозиції (зауваження) приймаються з 09 липня 2021 року по
09 серпня 2021 року.

Пропозиції та відгуки громадян і організацій щодо перейменування вулиць та інших урбанонімів надаються шляхом подання письмових звернень в загальному порядку (адреса: 75100, Херсонська обл., м.Олешки, вул. Гвардійська, 30), електронних звернень через офіційну електронну скриньку Олешківської міської ради vskr2018@ukr.net.

 

Відповідальна особа – Горлюкова Наталія Миколаївна, начальник відділу культури виконавчого комітету Олешківської міської ради, секретар комісії з присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій в населених пунктах Олешківської територіальної громади – моб.: 0505876062

Нагадаємо, що за невиконання норм Закону України  «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» передбачена адміністративна та кримінальна відповіідальність.Читайте також:
22.07.21 До уваги сільськогосподарських виробників!

22.07.21     Комісії із соціального страхування продовжують свою роботу

22.07.21     Комісії із соціального страхування продовжують свою роботу

19.07.21 В Україні триває вакцинація проти COVID-19 людей, старших за 65 років

19.07.21 ЗАХИСТИ СВОЄ ЖИТТЯ — ВАКЦИНУЙСЯ!

17.07.21 Олешківська центральна бібліотека інформує!

16.07.21 Проведено черговий рейд по боротьбі зі стихійною торгівлею

16.07.21 Вступна кампанія-2021 для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій

15.07.21 Повідомлення про скликання 14-ої чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

15.07.21 Захисти дітей від шантажу в цифровому просторі