Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Зміни в призначенні житлових субсидійВ травні 2021 року прийняті зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року N 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

Призначення житлової субсидії на не опалювальний період 2021 року буде проводитися без звернень громадян (автоматично) домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, крім тих:

1)   кому субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі (необхідно отримати дані для виплати коштів у готівковій формі);

2)   кому субсидія була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи) (необхідно підтвердити місце фактичного проживання);

3)   кому субсидія була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (необхідно актуалізувати відомості щодо не проживання окремих осіб за місцем реєстрації).

Документи для призначення житлової субсидії подаються протягом УСІХ 5 місяців неопалювального періоду (з травня по вересень 2021 року) житлова субсидія ВСІМ домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

-  через управління соціального захисту населення виконавчого комітету Олешківської міської ради та старостати;

-  безпосередньо до управління соціального захисту населення Олешківської райдержадміністрацій;

-  заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу управління соціального захисту населення Олешківської райдержадміністрацій 75100, м. Олешки, вул. Гвардійська, 6;

-  через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт Мінсоцполітики  https://www.msp.gov.ua .

Також, згідно графіку, спеціалістами Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Олешківської міської ради організовано прийом громадян, які проживають в сільських населених пунктах Олешківської територіальної громади із застосуванням обладнання «Мобільний кейс».

 Для отримання субсидії необхідно надати заяву про призначення та надання житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, затверджену Мінсоцполітики, довідку про зареєстрованих у житловому приміщенні/ будинку осіб та документу, що підтверджують фактичне не проживання особи за адресою (за необхідністю). Для підтвердження факту не проживання зареєстрованих осіб зі складу домогосподарства необхідна довідка з місця проживання такої особи (довідка з ОСББ, сільради та інший документ підтверджуючий факт не проживання особи за даною адресою).

Бланки заява та декларація необхідно заповнювати повністю, без виправлень та помилок.

Постановою передбачається застосування її норм з 1 травня 2021 року.


Завантажити: ПОСТАНОВА КМУ від 19 травня 2021 року №505
Переглянути: ПОСТАНОВА КМУ від 19 травня 2021 року №505Читайте також:
24.06.21 Виконавчий комітет Олешківської міської ради оголошує конкурс

22.06.21 НАСИЧЕНИЙ ЧЕРВЕНЬ В ОЛЕШКІВСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ КНИГОЗБІНІ!

22.06.21    Праця робітників повинна бути соціально-захищеною

22.06.21 Про реалізацію в області державної підтримки галузі тваринництва

18.06.21 ЧИМ ЖИВУТЬ БІБЛІОТЕКИ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

18.06.21 МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ шодо організації документального оформлення фактів  пошкодження

11.06.21  Застраховані особи мають право на реабілітацію після важких захворювань і травм за кошти Фонду

10.06.21 Олешківська громада гуртується благодійністю

09.06.21 Повідомлення про скликання 13-ої чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

07.06.21 ПРОВЕДЕНО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ