Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ПРОВУЛКУ У МІСТІ ОЛЕШКИ ТА ВУЛИЦЬ У С. РАДЕНСЬКІнформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць у місті Олешки та в селі Раденськ

Олешківська міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій  щодо перейменування провулку у м. Олешки, а саме:

     - провулок Московський на провулок Піроцького,

та в селі Раденськ:

  • вулицю Горького на вулицю Олешківська,
  • вулицю Пролетарська на вулицю Херсонська,
  • вулицю Жовтнева на вулицю Нестеренка,
  • вулицю Островського на вулицю Дніпровська.

Організатор громадського обговорення: виконавчий комітет Олешківської міської ради, комісія з присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій в населених пунктах Олешківської територіальної громади.

Громадське обговорення проводиться відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Суб’єкт подання:  Олешківський міський голова.

Строк, місце та час проведення громадських слухань: 09 листопада 2021 року о 10:00, за адресою: м. Олешки, вул. Гвардійська, 24, сесійна зала Олешківської міської ради, ІІІ поверх.

Пропозиції (зауваження) приймаються з 10 вересня 2021 року по
11 жовтня 2021 року.

 

Пропозиції та відгуки громадян і організацій щодо перейменування вулиць та інших урбанонімів надаються шляхом подання письмових звернень в загальному порядку (адреса: 75100, Херсонська обл., м. Олешки, вул. Гвардійська, 30), електронних звернень через офіційну електронну скриньку Олешківської міської ради VSKR2018@UKR.NET.

Відповідальна особа – Горлюкова Наталія Миколаївна, начальник відділу культури виконавчого комітету Олешківської міської ради, секретар комісії з присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій в населених пунктах Олешківської територіальної громади – моб.: 0505876062

Нагадаємо, що за невиконання норм Закону України  «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

 Читайте також:
23.09.21 Кількість лікарняних зростає

17.09.21 Цьогорічний приріст ПДФО складає понад 588 мільйонів гривень

17.09.21 Про терміни видачі готівкових коштів під звіт

17.09.21 Чи застосовується пільга до нерухомості, яка у виписці з ЄДР зазначена як місце здійснення

17.09.21 У податковій службі Херсонської області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

17.09.21 На Херсонщині викрили схему приховування від оподаткування 48 мільйонів гривень

16.09.21 Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

16.09.21 Міністерство цифрової трансформації України повідомляє! 

16.09.21 На Херсонщині 78% бізнесменів звітують онлайн

14.09.21 Роздрібна торгівля підакцизними товарами додала до бюджету 110 мільйонів гривень