Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі міста Олешки, пропонуємо вам відповісти на пару питань, пов'язаних з перейменуванням вулиць. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Проведено інвентаризацію тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. ОлешкиКомісією в складі представників структурних підрозділів виконавчого комітету Олешківської міської ради проведено інвентаризацію тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності  (далі – ТС) на території м. Олешки.

Відповідно до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та
житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 (зі змінами), підставою для розміщення ТС є паспорт прив'язки ТС.

Для оформлення паспорта прив'язки ТС замовник звертається до органу з питань містобудування та архітектури із додатковою заявою щодо оформлення паспорта прив'язки ТС, до якої додає:

  • схему розміщення ТС (додаток 1);
  • ескізи фасадів ТС у кольорі М 1: 50 (для стаціонарних ТС), які виготовляє суб'єкт господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат, або архітектор, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат (додаток 1);
  • технічні умови щодо інженерного забезпечення (за наявності), отримані замовником у балансоутримувача відповідних інженерних мереж.

Зазначені документи замовником отримуються самостійно.

На сьогодні управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету міської ради надано листи про відповідність місці розташування ТС декільком власникам . Разом з тим, з додатковою заявою щодо оформлення паспорта прив’язки ТС вони не звернулися. Враховуючи, що підставою для розміщення ТС є паспорт прив’язки ТС, за його відсутності об’єкт вважається розміщеним з порушенням діючого на сьогодні законодавства та підлягає демонтажу. 

Враховуючи наведене, пропонуємо власникам ТС, які отримали листи про відповідність намірів розміщення ТС у двотижневий строк звернутися до виконавчого комітету міської ради з заявою щодо оформлення паспортів прив’язки ТС. В іншому випадку, ТС будуть вважатися розміщеними з порушенням вимог законодавства та підлягатимуть демонтажу.Читайте також:
22.10.21 Oформіть перший паспорт дитині по досягненні 14ти річного віку..

22.10.21 Для агровиробників Олешківської територіальної громади проведуть онлайн-тренінг щодо протидії

21.10.21 «ХРОНІКА ООС»: ВІРТУАЛЬНИЙ ДАЙДЖЕСТ ВИДАНЬ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КНИГИ ПРО ВІЙНУ НА СХОДІ

19.10.21 ЗГАДАЄМО ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: ІНТЕРАКТИВНИЙ ПЛАКАТ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

15.10.21 НАЙГОЛОВНІШІ СВЯТА ЖОВТНЯ В БІБЛІОТЕКАХ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

13.10.21 Стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року

13.10.21 Оголошення про скликання XX чергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

12.10.21 Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

11.10.21 В Олешківській територіальній громаді посилено карантинні заходи!

11.10.21 Наповнення місцевого бюджету