Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
х Шановні жителі громади! З метою визначення пріоритетів розвитку Олешківської міської територіальної громади та формування документу стратегічного планування на 2022-2027 роки надаємо анкету для заповнення. Натисніть тут щоб пройти опитування.


Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посадиВиконавчий комітет Олешківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу виконавчого комітету Олешківської міської ради.

До участі в конкурсі на заміщення вакантної посади допускаються громадяни України, які мають: вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеню спеціаліста, магістра; вільно володіють державною мовою; вміють працювати на персональному комп’ютері; мають не менше 3 років стажу роботи на службі в органах місцевого самоврядування, державних органах влади, або на відповідних посадах в інших підприємствах, установах та організаціях незалежно від форми власності.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту;

- документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов'язаних);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» (електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за встановленою формою, заповнюється власноруч за допомогою власного кваліфікованого електронного підпису або BankID одного з банків, який підтримує відповідну функцію, розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), за адресою www.nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному вебсайті Олешківської міської ради.

Довідкова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: 75100 Херсонська область м.Олешки, вул.Гвардійська, 30 або телефоном: (05542) 2 11 94.Читайте також:
28.01.22 27 січня в приміщенні селекторної зали Олешківської міської ради пройшло навчання «Написання

27.01.22 Поведінка на льоду

26.01.22 Відбулося засідання виконавчого комітету.

26.01.22 Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

25.01.22 Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

24.01.22 ЖИТЕЛІ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ "ПАКУНОК МАЛЮКА" АБО ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ

24.01.22 Реформа спростила процес оформлення лікарняних

21.01.22 У 2021 році скарбниця Олешківської громади отримала на 23,6 мільйона гривень податків і

20.01.22 Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо перейменування провулку у

18.01.22 .