Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Виконавчий комітет Олешківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади радника міського голови.

До участі в конкурсі на заміщення вакантної посади радника міського голови допускаються громадяни України, які мають: вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; володіють державною мовою відповідно до рівня, визначеного Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»; вміють працювати на персональному комп’ютері; мають не менше 3 років стажу роботи на службі в органах місцевого самоврядування, державних органах влади, або на керівних посадах в інших підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту;

- документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни), або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військово-зобов'язаних);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному вебсайті Олешківської міської ради.

Довідкова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: 75100 Херсонська область м.Олешки, вул. Гвардійська, 30 або телефоном: (05542) 2 11 94.