Порядок складання та подання запитів на інформацію

складання та подання запитів на інформацію

1. Запит на інформацію подається фізичною або юридичною особою, об’єднанням громадян без статусу юридичної особи розпоряднику інформації в усній формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, телефаксом або телефоном.

2. Запит на інформацію подається у довільній формі.

3. Запит на інформацію повинен містити:

- прізвище, ім’я по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, номер засобу зв’язку (якщо такий є);

- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

- підпис і дату (за умови подання письмового запиту).

4. Для подання письмового запиту запитувач може використати форму, яку надає розпорядник інформації.

5. Запит на інформацію може бути подано особисто до спеціальних структурних підрозділів або посадовим особам, які організовують у встановленому порядку доступ до публічної інформації, якою володіє розпорядник інформації, в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку.

6. Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.

7. У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмеженні фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформлює представник загального відділу виконавчого комітету Олешківської міської ради.

8. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування розпорядника інформації, дати надходження та вхідного номера запиту. Така копія повертається запитувачу.

Порядок складання та подання запитів на інформацію

складання та подання запитів на інформацію

2. Запит на інформацію подається у довільній формі.

3. Запит на інформацію повинен містити:

- підпис і дату (за умови подання письмового запиту).