Депутатські фракції


    ДЕПУТАТСЬКІ ФРАКЦІЇ

    VII скликання

    Депутатське об’єднання

    Прізвище Ім’я по Батькові депутата

    Партія

    «Блок Петра Порошенко «Солідарність»

    Гузік Людмила Михайлівна;

    Куюн Володимир Володимирович;

    Лазаренко Юрій Андрійович;

    Лук’янченко Роман Валерійович;

    Чурсін Димитрій Іванович.

    Політична партія

    Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

    Гараненко Вадим Олександрович;

    Крівіч Людмила Іванівна;

    Махрова Світлана Григорівна;

    Степанський Леонід Іванович;

    Тюрін Анатолій Васильович.

    Політична партія

    «Опозиційний блок»

    Джантімирова – Савченко Наталя Іванівна;

    Житченко Ігор Володимирович;

    Сирота Віктор Миколайович;

    Філіпова Світлана Борисівна.

    Політична партія

    «Наш край»

    Бушко Олександр Миколайович;

    Зборовський Сергій Володимирович:

    Мельников Роман Сергійович.

    Політична партія

    5:10

    Горбань Ігор Аркадійович;

    Єрмаков Дмитро Володимирович;

    Золотаревський Костянтин Олександрович.

    Політична партія

    «Соціалісти»

    Княгницький Павло Павлович;

    Новохижний Микола Юрійович.

    Радикальна партія Олега Ляшка

    Лавріненко Віктор Якимович;

    Стрілець Денис Ігорович.

    Політична партія

    «Українське об’єднання патріотів – Укроп»

    Шпачинська Ніна Василівна;

    Паламарчук Василь Васильович.

Депутатські фракції


ДЕПУТАТСЬКІ ФРАКЦІЇ

VII скликання

Депутатське об’єднання

Прізвище Ім’я по Батькові депутата

Партія

«Блок Петра Порошенко «Солідарність»

Гузік Людмила Михайлівна;

Куюн Володимир Володимирович;

Лазаренко Юрій Андрійович;

Лук’янченко Роман Валерійович;

Чурсін Димитрій Іванович.

Політична партія

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Гараненко Вадим Олександрович;

Крівіч Людмила Іванівна;

Махрова Світлана Григорівна;

Степанський Леонід Іванович;

Тюрін Анатолій Васильович.

Політична партія

«Опозиційний блок»

Джантімирова – Савченко Наталя Іванівна;

Житченко Ігор Володимирович;

Сирота Віктор Миколайович;

Філіпова Світлана Борисівна.

Політична партія

«Наш край»

Бушко Олександр Миколайович;

Зборовський Сергій Володимирович:

Мельников Роман Сергійович.

Політична партія

5:10

Горбань Ігор Аркадійович;

Єрмаков Дмитро Володимирович;

Золотаревський Костянтин Олександрович.

Політична партія

«Соціалісти»

Княгницький Павло Павлович;

Новохижний Микола Юрійович.

Радикальна партія Олега Ляшка

Лавріненко Віктор Якимович;

Стрілець Денис Ігорович.

Політична партія

«Українське об’єднання патріотів – Укроп»

Шпачинська Ніна Василівна;

Паламарчук Василь Васильович.