ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

    1. з планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

     

     

    Голова комісії: 
    1. Золотаревський Костянтин Олександрович – Політична партія 5.10 

     

    Члени комісії: 
    1. Гузік Людмила Михайлівна – ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
    2. Махрова Світлана Григорівна – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    3. Єрофєєв Віталій Ігорович – Радикальна партія Олега Ляшка
    4. Новохижний Микола Юрійович – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛІСТИ»
    5. Крівіч Людмила Іванівна – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    6. Куюн Володимир Володимирович – ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

     

    2. з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку

     

     

     

    Голова комісії: 
    1. Паламарчук Василь Васильович – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ 
    ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП» 

     

    Члени комісії: 
    1. Лазаренко Юрій Андрійович – ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 
    2. Бушко Олександр Миколайович – Політична партія «Наш край» 

     

    3. з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту,  зв’язку та управління комунальною власністю

     

     

    Голова комісії: 
    1. Сирота Віктор Миколайович – Політична Партія «Опозиційний блок»

     

    Члени комісії: 
    1. Лавріненко Віктор Якимович – Радикальна партія Олега Ляшка
    2. Горбань Ігор Аркадійович – Політична Партія 5.10
    3. Лук'янченко Роман Валерійович - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
    4. Тюрін Анатолій Васильович - Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    5. Княгницький Павло Павлович - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛІСТИ»
    6. Зборовський Сергій Володимирович – Політична партія «Наш край»

     

    4. з питань екології, регулювання земельних відносин, використання природних ресурсів та благоустрою

     

     

    Голова комісії: 
    1. Гараненко Вадим Олександрович – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 

     

    Члени комісії: 
    1. Джантімірова-Савченко Наталія Іванівна – Політична Партія «Опозиційний блок»
    2. Єрмаков Дмитро Володимирович – Політична Партія 5.10
    3. Мельников Роман Сергійович – Політична партія «Наш край»
    4. Житченко Ігор Володимирович – Політична Партія «Опозиційний блок»
     

     

    5. з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я 

     

     
    Голова комісії: 
    1. Шпачинська Ніна Василівна – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»

     

     
    Члени комісії:
    1. Степанський Леонід Іванович - Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
    2. Філіпова Світлана Борисівна – Політична Партія «Опозиційний блок»

Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ

1. з планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

 

 

Голова комісії: 
1. Золотаревський Костянтин Олександрович – Політична партія 5.10 

 

Члени комісії: 
1. Гузік Людмила Михайлівна – ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
2. Махрова Світлана Григорівна – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
3. Єрофєєв Віталій Ігорович – Радикальна партія Олега Ляшка
4. Новохижний Микола Юрійович – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛІСТИ»
5. Крівіч Людмила Іванівна – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
6. Куюн Володимир Володимирович – ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

 

2. з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку

 

 

 

Голова комісії: 
1. Паламарчук Василь Васильович – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ 
ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП» 

 

Члени комісії: 
1. Лазаренко Юрій Андрійович – ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» 
2. Бушко Олександр Миколайович – Політична партія «Наш край» 

 

3. з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту,  зв’язку та управління комунальною власністю

 

 

Голова комісії: 
1. Сирота Віктор Миколайович – Політична Партія «Опозиційний блок»

 

Члени комісії: 
1. Лавріненко Віктор Якимович – Радикальна партія Олега Ляшка
2. Горбань Ігор Аркадійович – Політична Партія 5.10
3. Лук'янченко Роман Валерійович - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
4. Тюрін Анатолій Васильович - Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
5. Княгницький Павло Павлович - ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СОЦІАЛІСТИ»
6. Зборовський Сергій Володимирович – Політична партія «Наш край»

 

4. з питань екології, регулювання земельних відносин, використання природних ресурсів та благоустрою

 

 

Голова комісії: 
1. Гараненко Вадим Олександрович – Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 

 

Члени комісії: 
1. Джантімірова-Савченко Наталія Іванівна – Політична Партія «Опозиційний блок»
2. Єрмаков Дмитро Володимирович – Політична Партія 5.10
3. Мельников Роман Сергійович – Політична партія «Наш край»
4. Житченко Ігор Володимирович – Політична Партія «Опозиційний блок»
 

 

5. з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я 

 

 
Голова комісії: 
1. Шпачинська Ніна Василівна – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП»

 

 
Члени комісії:
1. Степанський Леонід Іванович - Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
2. Філіпова Світлана Борисівна – Політична Партія «Опозиційний блок»