ДЕПУТАТИ ОЛЕШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

    VII скликання

     

    П.І.Б. Від якої партії

     

    Постійна мандатна комісія з планування бюджету, фінансів та управління комунальною власністю

     

    1 Єрофєєв Віталій Ігорович (в.о. голови) Радикальна партія Олега Ляшка
    2 Гузік Людмила Михайлівна Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
    3 Махрова Світлана Григорівна Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
    4 Золотаревський Костянтин Олександрович Політична партія 5.10

     

    Постійна мандатна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку

     

    1 Паламарчук Василь Васильович (голова) Політична партія «Українське об'єднання патріотів –Укроп»
    2 Лазаренко Юрій Андрійович Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
    3 Бушко Олександр Миколайович Політична партія «Наш край»

     

    Постійна мандатна комісія з питань побутового, торгівельного обслуговування та розвитку підприємницької діяльності

     

    1 Новохижній Микола Юрійович (голова) Політична партія «Соціалісти»
    2 Куюн Володимир Володимирович Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
    3 Крівіч Людмила Іванівна Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

     

    Постійна мандатна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв'язку

     

    1 Сирота Віктор Миколайович (голова) Політична партія «Опозиційний блок»
    2 Лавріненко Віктор Якимович Радикальна партія Олега Ляшка
    3 Горбань Ігор Аркадійович Політична партія 5.10
    4 Лук'янченко Роман Валерійович Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
    5 Тюрін Анатолій Васильович Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
    6 Княгницький Павло Павлович Політична партія «Соціалісти»
    7 Зборовський Сергій Володимирович Політична партія «Наш край»

     

    Постійна мандатна комісія з питань екології, регулювання земельних відносин, використання ресурсів та благоустрою

     

    1 Гараненко Вадим Олександрович (голова) Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
    2 Джантімірова-Савченко Наталія Іванівна Політична партія «Опозиційний блок»
    3 Єрмаков Дмитро Володимирович Політична партія 5.10
    4 Мельников Роман Сергійович Політична партія «Наш край»
    5 Житченко Ігор Володимирович Політична партія «Опозиційний блок»

     

    Постійна мандатна комісія з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров'я

     

    1 Шпачинська Ніна Василівна (голова) Політична партія «Українське об'єднання патріотів –Укроп»
    2 Степанський Леонід Іванович Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
    3 Філіпова Світлана Борисівна Політична партія «Опозиційний блок»

     

Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

ДЕПУТАТИ ОЛЕШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

VII скликання

 

П.І.Б. Від якої партії

 

Постійна мандатна комісія з планування бюджету, фінансів та управління комунальною власністю

 

1 Єрофєєв Віталій Ігорович (в.о. голови) Радикальна партія Олега Ляшка
2 Гузік Людмила Михайлівна Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
3 Махрова Світлана Григорівна Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
4 Золотаревський Костянтин Олександрович Політична партія 5.10

 

Постійна мандатна комісія з питань депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку

 

1 Паламарчук Василь Васильович (голова) Політична партія «Українське об'єднання патріотів –Укроп»
2 Лазаренко Юрій Андрійович Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
3 Бушко Олександр Миколайович Політична партія «Наш край»

 

Постійна мандатна комісія з питань побутового, торгівельного обслуговування та розвитку підприємницької діяльності

 

1 Новохижній Микола Юрійович (голова) Політична партія «Соціалісти»
2 Куюн Володимир Володимирович Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
3 Крівіч Людмила Іванівна Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

 

Постійна мандатна комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту та зв'язку

 

1 Сирота Віктор Миколайович (голова) Політична партія «Опозиційний блок»
2 Лавріненко Віктор Якимович Радикальна партія Олега Ляшка
3 Горбань Ігор Аркадійович Політична партія 5.10
4 Лук'янченко Роман Валерійович Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
5 Тюрін Анатолій Васильович Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
6 Княгницький Павло Павлович Політична партія «Соціалісти»
7 Зборовський Сергій Володимирович Політична партія «Наш край»

 

Постійна мандатна комісія з питань екології, регулювання земельних відносин, використання ресурсів та благоустрою

 

1 Гараненко Вадим Олександрович (голова) Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
2 Джантімірова-Савченко Наталія Іванівна Політична партія «Опозиційний блок»
3 Єрмаков Дмитро Володимирович Політична партія 5.10
4 Мельников Роман Сергійович Політична партія «Наш край»
5 Житченко Ігор Володимирович Політична партія «Опозиційний блок»

 

Постійна мандатна комісія з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров'я

 

1 Шпачинська Ніна Василівна (голова) Політична партія «Українське об'єднання патріотів –Укроп»
2 Степанський Леонід Іванович Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»
3 Філіпова Світлана Борисівна Політична партія «Опозиційний блок»