Засідання Координаційної ради по розгляду проєктів Бюджету участі

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

09 листопада 2021 року під головуванням першого заступника міського голови ГАСАНЕНКО Тетяни відбулося засідання Координаційної ради по розгляду проєктів Бюджету участі Олешківської міської ради.

На засіданні були розглянуті та затверджені реєстри позитивно та негативно оцінених проєктів, які подано для участі в рамках конкурсу Бюджету участі.

По результатам засідання прийнято рішення щодо допуску позитивно оцінених проєктів до наступного етапу - «ГОЛОСУВАННЯ», який стартуватиме з 11 листопада та триватиме 15 календарних днів.

Слід пам’ятати:

• Право голосу має особа віком від 16 років, яка є жителем Олешківської міської територіальної громади.
  • Голосування є особистим, без права на голосування за інших громадян.
  • Голосування здійснюється за проєкти, які мають позитивну оцінку та допущені до голосування.
  • Враховуючи епідемічну ситуацію, проголосувати за проєкти можна виключно в електронному вигляді на офіційному веб-сайті міської ради https://oleshki-rada.gov.ua в розділі «Бюджет участі», «Голосування проектів». До кожного допущеного до голосування проєкту є посилання на електронну платформу офіційного веб-сайту міської ради, на якій буде відбуватися онлайн- голосування.

Останній день голосування 25 листопада 2021 року.

Чекаємо на Ваш вибір.

Реєстр проєктів на голосування в рамках реалізації конкурсу «Бюджет участі Олешківської міської ради» за посиланням: Переглянути.