Робота КЗ «Олешківська дитяча музична школа» Олешківської міської ради у березні

Робота КЗ «Олешківська дитяча музична школа» Олешківської міської ради за період з 01 по 20 березня була спрямована за багатьма напрямками. Окрім учбового процесу (уроки, технічні заліки, академічні концерти, контрольні уроки з музично – теоретичних дисциплін) учні та викладачі школи взяли участь та провели понад 15 тематичних  концертних заходів (три з яких спільно з міськими бібліотеками №2 та №3). Відеорепортаж концертних заходів висвітлюються  на сторінці школи в ЮТУБі.  В березні відбулися Обласний конкурс «Херсонський  первоцвіт» в якому взяли участь солісти та колективи школи. Ми чекаємо на результати виступів. Також учениця струнно – смичкового відділу Мавроді Кристина  посіла III місце у  V Міжнародному дистанційному багатожанровому фестивалі – конкурсі мистецтв «Первоцвіти» (м. Суми). Для учнів закладу розпочалися канікули, а викладачі працюють в штатному режимі.