Вітаємо переможців – учнів КЗ «Олешківська дитяча музична школа»

Дистанційне навчання не стало на заваді для талановитих учнів та їх викладачів КЗ «Олешківської дитячої музичної школи», які взяли участь у різноманітних конкурсах.

Так, у ІІІ дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі «Лиманські зорі» учні Сальник Єгор (клас викладача Гончарової Н.Ю.), Ляшко Вероніка (клас викладача Чепокової О.О.), Кривошеєв Іван (клас викладача Кліщового А.О) – отримали дипломи I-го ступеня.

Чотири фортепіанних ансамбля взяли участь у IV міському фестивалі фортепіанних ансамблів «Музика – це мир, Музика це – життя» м.Херсон.

Темрієнко Варвара, Темрієнко Лія (клас викладача Гончарової Н.Ю.), Сахарова Юлія, Теріна Анна (клас викладача Чепокової О.О. та Іванець В.В.), Сахарова Юлія, Бабійчук Максим (клас викладача Матлашевської О.М. та Іванець В.В.) Темрієнко Лія, Бурда Анна (клас викладача Чепокової О.О. та Гончарової Н.Ю.)

У VII Міжнародному фестивалі-конкурсі «Промені натхнення» вдало виступили учні струнно–смичкового відділу Климчук Марія - диплом II ступеня та Артеменко Ул’яна - диплом III ступеня (клас викладача Божченко А.А.)

Серед 19 учасників своєї вікової категорії на IX Міжнародному конкурсі виконавців на народних інструментах «Арт –Домінанта» диплом III ступеня отримав Брумар Іван (клас викладача Шиліна О.Л.)

Хорові колективи:

Диплом I-го ступеня:

Хор «Сяйво» хорового класу

Керівник: Андрущенко Лариса Іванівна

Концертмейстер: Іванець Вікторія Владленівна

Диплом II-го ступеня:

Хор старших класів «Консонанс»

Керівник: Новічіхіна Олена Григорівна

Концертмейстер: Матлашевська Олена Михайлівна

Диплом III-го ступеня:

Хор молодших класів «Краплина»

Керівник: Щербина Ніна Леонідівна

Концертмейстер: Матлашевська Олена Михайлівна

Щиро вітаємо переможців, викладачів, концертмейстерів, батьків і бажаємо усім нових звершень!