Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff


Відео від міського головиВідео від міського головиОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
гід дія

популярне
дія центри

Відбувся ІІ Відкритий міський етнофестиваль "Різдво в Олешках"Колядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу. Тож з метою збереження традицій різдвяного співу 13 січня 2022 року комунальний заклад «Центр культури та дозвілля» Олешківської міської ради  об’днав усіх колядників Олешківської територіальної громади на ІІ Відкритому міському етнофестивалі «Різдво в Олешках»

 

Глядачі, що завітали цього дня на свято мали змогу дізнатися більше про свята зимового циклу, насолодитися блискучими виступами колядників та щедрувальників, які завітали з м.Херсону. Концертна програма складалася з 43 художніх номерів, кожен із яких викликав бурхливі оплески у глядачів. У фойє ЦКД була представлена виставка декоративно-ужиткового мистецтва за участі найкращих майстрів Олешківської громади.

 

Переконані, що цьогорічний успіх різдвяного етнофестивалю став можливим завдяки любові до рідного краю, завзяттю та ентузіазму як самих організаторів, учасників дійства, так і господарів, які, без перебільшення, в його проведення вклали душу та серце.

 

Всі отримали заряд позитивної енергії на цілий день.

Відбувся ІІ Відкритий міський етнофестиваль "Різдво в Олешках"
Читайте також:
06.03.22 Для бажаючих надати гуманітарну

03.03.22 Державна гаряча лінія

24.02.22 Перелік захисних споруд цивільного захисту

23.02.22 Бути напоготові: як діяти у випадку повного відключення інтернету

23.02.22 ПАМ'ЯТКА щодо дій населення під час бойових дій

22.02.22 ...

22.02.22 Шановні страхувальники !

21.02.22 НА ВАРТІ НАШИХ ДУШ НЕБЕСНА СОТНЯ!

21.02.22 Відбулося чергове засідання «круглого столу»

17.02.22 Для змістовного спілкування