Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff
Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Спалювання листя шкодить здоров’юСпалювання листя шкодить здоров’юЩовесни та щоосені можна спостерігати одну й ту ж картину: мешканці приватного сектору масово спалюють опале листя та суху траву. В останні теплі осінні дні хочеться провітрити кімнату, але вже зараз, у час, коли більшість листя ще на деревах, іноді понад землею стелиться дим, який навіть за ніч не встигає розсіюватися! Що вже говорити про чисте повітря у вечірній час. І що буде, коли листя з дерев обсиплеться повністю? Кожен, хто спалює листя - отруює себе і всіх навколо. Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку вплив диму на організм особливо небезпечний.
При згорянні однієї тони рослинних залишків у повітря вивільняється біля 9 кг мікрочастинок диму. Разом з димом в повітря вивільняються пестициди, автомобільні вихлопи та радіонукліди, накопичені рослинами протягом року.
Нерідко разом з листям горить сміття. Зрозуміло, що це спричиняє ще потужніше забруднення атмосферного повітря. При горінні гуми утворюються канцерогенна сажа і оксиди сірки, останні викликають респіраторні захворювання.
Слизова оболонка дихальних шляхів не здатна протистояти збудникам захворювань, коли подразнена димом. Більше того, в тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що здатен викликати у людини ракові захворювання. При тлінні вологого листя з димом у повітря вивільняються діоксини.
На адресу виконавчого комітету Цюрупинської міської ради продовжують надходити багато чисельні скарги від громадян міста щодо спалювання сміття. Тому фахівці міської ради вкотре наголошують та звертаються до усіх жителів рідного міста із закликом про недопущення спалювання побутових відходів, листя, трави, сміття мешканцями особливо приватного сектора на власних подвір’ях, в печах та теплицях. Спалювання сміття призводить до викидів шкідливих речовин в атмосферу та забруднення навколишнього середовища. Крім того,спалювання забороняється чинним законодавством та тягне за собою накладання штрафу від 340 до 1360 грн. для громадян та від 850 до 1700 грн. для підприємців.
Шановні мешканці, поважайте одне одного, дотримуйтесь правил та норм добросусідства і благоустрою.Читайте також:
21.01.21 Відбулася позачергова сесія Олешківської міської ради

21.01.21 Олешківець Єгор Мірошніченко – президентський стипендіат

21.01.21  Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

21.01.21 Оперативна інформація щодо ситуації з поширенням COVID-19 на території Олешківської

20.01.21 В Олешках розпочинається фінансування бюджетних установ

20.01.21 НКРЕКП встановив граничний тариф на розподіл газу на рівні 1,79 грн за кубометр

19.01.21 Повідомлення про скликання п'ятої позачергової сесії Олешківської міської ради VIII скликання

19.01.21 Вітаємо Олешківську громаду зі святом Водохреща!

18.01.21 До відома представників релігійних конфесій!

18.01.21 Міськрада вітає з Днем народження Вікторію Кравченко!