В Цюрупинську триває акція небайдужих людейВ Цюрупинську триває акція небайдужих людейВ попередніх публікаціях вже було заявлено, щ о в місті розпочато благодійну акцію «Подаруй тепло солдату»!

Де хто в коментарях відмовився від допомоги, де хто сказав, що з підняттям солдатам заробітної плати, взагалі їх годувати не потрібно, де хто розкритикував активістів, що вони тільки піаряться на цій акції, а де хто продовжує за покликом серця робити добрі щирі справи.

Дана акція оголошена за ініціативою небайдужих жителів нашого міста, які вже більш двох тижднів допомагають нашим військовослужбовцям, що у надзвичайно складних погодних умовах проходячи службу на полігоні захворіли і лікуються у районній лікарні. Сьогодні волонтери годували смачним обідом наших військовослужбовців у ЦРЛ для підтримки імунітету. Важливим психологічним аспектом для підняття бойового духу хлопців є і домашні смаколики, які їм нагадують рідні домівки.

Знову звертаємося до небайдужих жителів міста Цюрупинська: потрібна ваша допомога! Для приготування солдатам їжі потрібні продукти (цибуля, морква, картопля, сало, крупи, соління, варення тощо).

Свою частку допомоги ви можете принести у міський волонтерський центр (приміщення міської ради ветеранів, за адресою: вул.Гвардійська, 31) Тел. Для довідок: 2-11-94

Також ви можете зв’язатися з координатором акції – волонтером Гузік Людмилою Михайлівною (моб. 0503969505).

Робіть добрі справи за покликом свого серця!

В Цюрупинську триває акція небайдужих людей В Цюрупинську триває акція небайдужих людейЧитайте також:
20.05.19 В ДНЗ ясла-садку №6 завершено ремонтні роботи дитячих ігрових павільонів

20.05.19 Історії: Харькавий Іван Петрович

17.05.19 Олешківці відсвяткували День Вишиванки!

17.05.19 Історії: Кравченко Галина Кузьминівна

16.05.19 До відома мешканців міста Олешки!

16.05.19 День вишиванки в ДНЗ № 6

16.05.19 Привітання Олешківського міського голови Дмитра Воронова З Днем вишиванки

16.05.19 Історії: Перов Юрій Васильович

15.05.19 Озеленення Олешок

15.05.19 Квітковий настрій в Олешках