Міський голова привітав жінок у Цюрупинську

Напередодні 8 березня Дмитро Воронов привітав з прекрасним святом весни найкращих жінок нашого міста.

В актовій залі Цюрупинської міської ради Дмитро Миколайович звернувся зі словами подяки та шани до жінок працюючих у комунальної сфери, освіті, соціальних службах, у медицині, закладах культури та дошкільної освіти за їх професійний внесок в життя та розбудову Цюрупинська.

«Щороку, в перші дні весни, ми, чоловіки, вітаємо жінок із чудовим святом – 8 березня. В Вашій особі я хотів привітати всіх жінок нашого міста та установ в яких ви працюєте. Завдяки вашим таланту та енергії - Цюрупинськ з кожним роком стає гарнішим! Хто ж як не жінка – мати, дружина, наречена та колега, може бути слабкою половинкою людства, але у той же час витонченою та ніжною натурою, здатною своєю красою та розумом врятувати світ?! Сьогодні, букет найтепліших вітань та побажань, саме для Вас, дорогі жінки», - привітав всіх присутніх міський голова.