У Цюрупинську починається другий етап з грейдерування вулиць (перелік)

На підставі звернень мешканців міста та за пропозиціями депутатів Цюрупинської міської ради планується проведення чергового, другого етапу грейдерування вулиць.

Міський голова особисто перевірив стан вулиць та погодив наступний перелік: вул. Голопристанська, вул. Лагерна, вул. Артилерійська, вул. Байдукова, вул. Шевченко, вул. Літвінова (від вул. Декабристів до РЕЗ і ЕМ), вул. Леваневського, вул. Котовського, вул. Червоноармійська (від вул. Куйбишева до буд.175), вул. Жовтневої революції, вул. Крилова (від пров. Ковальський до вул. Куліша.), вул. Чернишевського, вул. Енгельса (від вул. Куйбишева), вул. Комсомольська, вул. Арктична, пров. Перемоги, пров. Озерний, пров. Малий, пров. Полтавський, пров. Млиновий (від вул. Гвардійська до вул. Крилова), пров. Новий, с. Саги Ліві вул. Жовтнева.

Виконання робіт заплановано на травень-червень поточного року.

Про результати буде проінформовано додатково.