Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff

  Звіт Олешківського міського голови за рік роботи  ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

  за період роботи Виконавчого комітету Олешківської міської ради

  з 1 листопада 2015 по 1 жовтня 2016 року

   

  За період з 01.11.2015 по 01.10.2016 рік до загального фонду міського бюджету, з урахуванням міжбюджетних трансфертів, надійшло коштів в обсязі 39606,6 тис.грн., при затверджених показниках зі змінами 30731,9 тис. грн., або 121,3 % планових призначень.

  За період з 01.11.2015 по 01.10.2016 рік до спеціального фонду міського бюджету, з урахуванням міжбюджетних трансфертів, надійшло коштів в обсязі 1914,7 тис.грн., при затверджених показниках зі змінами 2609,4 тис. грн., або 73,4 % планових призначень.

  Забезпечено виконання доходної частини загального фонду міського бюджету за цей період по усім основним джерелоутворюючим податкам та зборам.

  Видаткова частина загального фонду міського бюджету за цей період виконана на 85,4%, при плані 33446,4тис. грн., касові видатки склали 28567,0 тис. грн.

  Станом на 01.10.2016р. профінансовано видатків загального та спеціального фондів міського бюджету на суму 46632,5 тис. грн., з них:

  Бюджетні установи 19291,2тис. грн., в тому числі

  - освіта - 14372,9 тис. грн.;

  - культура (бібліотеки та Сагівський будинок культури) - 763,3 тис. грн;

  - органи місцевого самоврядування 4155 тис. грн;

  Благоустрій 3956,9 тис. грн.

  Капітальний та поточний ремонт в житлових та нежитлових будинках - 8017,6 тис. грн.

  Капітальний та поточний ремонт доріг - 4844,3 тис.грн.

  Профінансовано капітальні та поточні трансферти комунальним підприємствам на погашення заборгованості - 4896,3 тис. грн.

  На виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ міської ради з нарахуваннями протягом періоду спрямовано 11243,3 тис. грн., або 39,4 % видаткової частини загального фонду бюджету.

  Фінансування видатків бюджету по усім бюджетним установам та міським територіальним програмам, в період з 01.11.2015р. по 01.10.2016 року, проводилось в межах планових призначень в відповідності до помісячного розпису видатків бюджету Виконавчого комітету Олешківської міської ради та поданих розпорядниками коштів міського бюджету підтвердних документів на взяття бюджетних зобов'язань.

  В 2016 році для апарату Виконавчого комітету міської ради та мене особисто пріоритетним було вирішення гострих проблем житлово-комунального господарства та покращення благоустрою міста.

  Так, в поточному  році за рахунок місцевого бюджету було проведено рекордну кількість ремонтних робіт в місті Олешки.

   

  ДОРОГИ

   

  Протягом зазначеного періоду було проведено 20 капітальних ремонтів асфальтно-бетонного покриття, з них:

  - 5 вулиць та доріг міста на загальну суму 676 тисяч 871 гривню;

  - 13 внутрішньодворових проїздів на загальну суму 635 тисяч 595 гривень;

  - 2 тротуарів (вул. Пролетарська) на загальну суму 225426 гривень;

  Також протягом звітного періоду здійснювались поточні ремонти асфальтно-бетонного покриття на 52 об’єктах міста, з них:

  - 23 вулиці на загальну суму 1 млн. 16 тисяч 690 гривень;

  - 28 внутрішньодворових проїздів на загальну суму 447 тисяч 151 гривня;

  - 1 тротуар на  суму 4 тисячі 795 гривень.

  На 33 вулицях міста з ґрунтовим покриттям здійснено грейдерування та підсипку на загальну суму 531 тисяча 84 гривні.

  Також в місті проведено улаштування дорожньої розмітки на 47 об’єктах міста на загальну суму 99 тисяч 916 гривень.

  На разі, здійснюється будівництво тротуару по вул. Горького та під’їзду до багатоквартирного житлового будинку № 7 по вул. Миру.

  ЖИТЛОВИЙ ФОНД

  Протягом 2016 року за рахунок міського бюджету проведено капітальні ремонти в 23 багатоквартирних житлових будинках, які перебувають у  комунальній власності територіальної громади.

  Капітальний ремонт покрівлі вже проведено в 5 будинках на загальну суму 1 млн. 822 тисячі 374 гривні, ведуться роботи на 2 об’єктах багатоповерхового житлового будинку № 1 по вул. Миру.

  Капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж електропостачання виконано в 10 будинках на загальну суму 814 тисяч 588 гривень.

  Капітальний ремонт мереж холодного водопостачання проведено в   2 будинках на загальну суму 33 тисячі 548 гривень.

  В 2 житлових будинках здійснено повну заміну жолобів та водостічних труб на загальну суму 337 тисяч 337 гривень.

  Проведено капітальний ремонт 2 ліфтів на загальну суму 90 тисяч 977 гривень. На сьогодні також завершується оформлення відповідної документації на встановлення 1 ліфта в будинку № 122 по вул. Пролетарській. Роботи планується завершити до кінця бюджетного періоду.

  Протягом року вже здійснено встановлення 2 пандусів для забезпечення потреб мешканців з обмеженими можливостями на загальну суму 33 тисячі 816 гривень. Роботи в цьому напрямку тривають, оскільки така потреба існує і в інших житлових багатоповерхових будинках.

  За рахунок міського бюджету протягом зазначеного періоду проведено також поточні ремонти живильних кабелів в багатоквартирних житлових будинках та в будинках, де створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, встановлюються лічильники комунального освітлення.

   

  ДНЗ

   

  В ДНЗ проведено капітальні ремонти:

  - покрівлі (ДНЗ № 6) на суму 36 тисяч 370 гривень;

  - встановлення вікон (ДНЗ № 2, 3) на загальну суму 270 тисяч 943 гривні.

  В цьому році Виконавчий комітет вперше вживає заходів з енергозбереження в ДНЗ міста. Так, перший пілотний проект - це встановлення автономного електричного опалення в  ДНЗ № 1 на суму 68 тисяч 428 гривень. Другий проект в напрямку енергозбереження - утеплення будівлі ДНЗ № 3, яке на сьогодні ще  триває.

  Здійснено поточні ремонти:

  - мереж водопостачання на загальну суму 7 тисяч 78 гривень;

  - теплоізоляція мереж опалення на загальну суму 23 тисячі 365 гривень;

  - ввідних автоматів та встановлено монометри на загальну суму 10 тисяч 629 гривень;

  - замінено лінолеум в групах на загальну суму 39 тисяч 83 гривні;

  - поточний ремонт вікон на загальну суму 6 тисяч 898 гривень;

  - та наступних приміщень: кухня (123 979 гривень); пральня (104 315 грн); музична зала (36 956 грн).

  Проведено ремонт 5 навісів на дитячих ігрових майданчиках на загальну суму 85 тисяч гривень.

  На території дошкільних навчальних закладах встановлено велосипедні стоянки у кількості 5 одиниць на загальну суму 9 тисяч 19 гривень.

  За рахунок міського бюджету здійснено капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі за адресою Житлоселище 19, де розміщується бібліотека, музична школа, танцювальні класи на суму 280 тисяч гривень.
  Бібліотеки міста отримали сучасні комп'ютери та швидкісний доступ до всесвітньої мережі інтернет. Регулярно оновлюються бібліотечні фонди.

   

  ОСББ

   

  У зв’язку з реформами житлово-комунального господарства України, в поточному році в Олешках вперше розпочався процес самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків та створення об’єднань співвласників багатоповерхових будинків.

  На сьогодні  в місті вже зареєстровано 16 об’єднань співвласників багатоповерхових будинків, 4 з них вже завершили процес прийняття на свій баланс багатоквартирних будинків. Це Житлоселище № 8, № 16, Пролетарська, № 6, Куліша, № 2. В інших процес передачі майна з балансу КП «ПОБУТ» на баланс ОСББ  ще триває.

  Виконавчий комітет Олешківської міської ради активно підтримує ініціативу мешканців багатоквартирних будинків, які виявили бажання створити ОСББ, та надає їм всебічну підтримку: постійно проводяться методичні наради, організовуються зустрічі з директорами комунальних підприємств та підприємств житлово-комунальної сфери, розглядаються загальні для всіх й конкретні для кожного окремого будинку питання.

  Виконавчий комітет підтримує процес організації ОСББ в місті не тільки юридично (методично), а й фінансово. Так, за рахунок міського бюджету в будинках, де створено ОСББ, встановлюються  лічильники обліку електроенергії для освітлення місць загального користування, що значно спростить для правління ОСББ подальший процес укладання відповідних договорів з  постачальником. Також на безоплатній основі ОСББ передано дитячі ігрові майданчики, контейнери для збору твердих відходів тощо.

  Розуміючи велике фінансове навантаження на мешканців житлових багатоквартирних будинків, в яких створено ОСББ, в напрямку проведення капітальних ремонтів будинків, Виконавчим комітетом розроблено програму співфінансування цих робіт. Також для оперативного реагування на можливі аварійні ситуації в таких будинках на базі комунального підприємства створено аварійну службу.

  На 2017 рік в міському бюджеті планується передбачити кошти для фінансування робіт з виготовлення відсутніх технічних документацій на житлові багатоквартирні будинки.

  Також відповідно до першочергових потреб та наявних попередніх розрахунків вартості робіт з капітальних ремонтів складається перелік об’єктів (будинків ОСББ) на 2017 рік, які потребують вжиття заходів з капітального ремонту, для співфінансування. 

  Отже, фінансова й юридична підтримка об’єднань співвласників багатоповерхових будинків триватиме і надалі.

   

  Конкурс з призначення управителя

                 

  Для  обслуговування  багатоповерхових житлових будинків, мешканці яких не виявили бажання створити об’єднання співвласників багатоповерхових будинків і самостійно не визначилися з управителем  багатоквартирного будинку, Виконавчим комітетом Олешківської міської ради проведено конкурс з призначення управителя на 62 багатоквартирні будинки.

  Виконавчий комітет Олешківської міської ради першим в Херсонській області провів конкурс на управителя, забезпечивши для мешканців багатоквартирних будинків одержання послуг з утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій в найкоротші строки та мінімізувавши напруженість у перехідний період реформ.

   

  БЛАГОУСТРІЙ

   

  Для покращення благоустрою міста та створення більш комфортних умов для проживання його мешканців Виконавчим комітетом Олешківської міської ради протягом 2016 року здійснено наступні заходи.

  Проведено очищення річок в місцях масового відпочинку громадян біля води на 3 об’єктах на загальну суму 97 тисяч 14 гривень.

  В умовах сьогодення та наявного бюджету, вирішити повністю проблему підтоплення міста дощовими та талими водами не можливо. Однак, для забезпечення пересування пішоходів та транспорту, постійно здійснюється відкачка дощових вод. Так було здійснено 398 відкачок на загальну суму 79 тисяч 600 гривень. В умовах нестачі спеціалізованого комунального транспорту, для більш швидкого та ефективного реагування, залучалась також додаткова відповідна техніка.

  Триває системна робота з зеленими насадженнями в місті. Вже здійснено санітарної та омолоджувальної обрізки дерев на загальну суму 50 тисяч 98 гривень. Зараз розпочався наступний етап робіт, де проводитиметься не тільки обрізка, а й валка дерев. Найбільша увага приділяється обрізці тополь, оскільки ці дерева алергенні,  ламкі  та досягли кінцевого віку.

  В парках та скверах міста проведено ремонтні роботи з благоустрою на загальну суму 198 тисяч 529 гривень: здійснювався ремонт паркану та огорожі, встановлювались нові урни та лавки, сучасні прилади освітлення.

  В місті за звітний період встановлено 48 нових зручних лавок зі спинками.

  Проведено ремонтні роботи:

  - на Набережній міста (майданчику для виступів та арки) на загальну суму 6 тисяч 780 гривень;

  - на центральній площі на загальну суму 18 тисяч 933 гривень (заміна плитки, бордюрів, фарбування).

  Виконавчим комітетом вже замовлено виготовлення 80 нових урн, які планується встановити весною наступного року.

  В місті проведено заміну та додаткове встановлення дорожніх знаків на суму 50 тисяч 624 гривні. Вперше цього року в місті встановлено дорожнє дзеркало на розі  вул. Пролетарська та вул. Віктора Гошкевича, що має на меті, в умовах обмеженої видимості,  забезпечити безпечне пересування автотранспорту та пішоходів.

  В цьому році пріоритетом для Виконавчого комітету та мене особисто було збільшення мережі вуличного освітлення міста, в результаті сучасне економічне вуличне освітлення вже з’явилось на наступних вулицях міста: вул. Віктора Гошкевича, Лісна, Польова, Літвінова, Івана Виговського, Пролетарська, площа Набережної, пров. Шевченко, Квітучий тощо.

  В усіх ліхтарях встановлено економічні енергозберігаючі LED-лампи, що є ще одним важливим кроком до системного енергозбереження та економічного споживання природних ресурсів в місті.  Намагаємось йти в ногу з сучасними стандартами в сфері енергозбереження. Так, в цьому році витрачено на реконструкцію мереж вуличного освітлення 2 млн. 292 тисячі гривень. Хочу зауважити, що ці кошти є доцільним капіталовкладенням, переваги якого відчуються в подальшому, завдяки зменшенню витрат на оплату електроенергії для вуличного освітлення.

  Окрім встановлення нових ліхтарів, також здійснювався поточний ремонт вже існуючих мереж вуличного освітлення. Так протягом звітного періоду на це витрачено 93 тисячі 239 гривень. Поступово тут також проводиться заміна старих ламп на енергозберігаючі.

  Вищезазначені роботи та послуги, що були виконані протягом звітного періоду, значно перевищують обсяги робіт та послуг минулих років.  Вважаю, що зміни та покращення мешканці  відчувають щодня, пересуваючись відремонтованими дорогами міста, відпочиваючи в скверах та парках, йдучи ввечері додому по освітленій вулиці... Виконавчим комітетом приділялась увага найбільш гострим проблемам у житлових будинках та дитячих садочках. Ті проблемні питання, що, у зв’язку з обмеженням фінансування, не вдалось вирішити в поточному році, увійдуть в перелік робіт на 2017 рік. Поступово та системно буде проведено капітальні та поточні ремонти відповідно до потреб.

   

  ВІДДІЛ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

   

  На 2016 рік було заплановано продаж земельних ділянок на суму 300000 грн. Станом на сьогодні,  міський бюджет Олешківської міської ради отримав кошти за продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна на суму 900000 грн., в зв’язку з чим перевиконання плану складає 300%, також планується до кінця 2016 року отримати від продажу земельних ділянок комунальної власності ще приблизно 250000 грн.

  Постійно ведеться робота щодо своєчасного внесення орендної плати за користування земельними ділянками. Так, до міського бюджету з початку 2016 року надійшло 5476659,72 грн. орендної плати за землю від юридичних та фізичних осіб.

  З початку 2016 року надано 27 дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок військовослужбовцям у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

  Заплановано розроблення технічної документації з інвентаризації земель в районі   вул. Східна загальною площею 50,00 га для передачі у власність військовослужбовцям-учасникам антитерористичної операції та членам родин, загиблих у ході проведення АТО військовослужбовців під житлову забудову.

  Після затвердження цієї технічної документації з інвентаризації земель в районі вул. Східна до кінця року з’явиться декілька десятків земельних ділянок для реалізації права безоплатної приватизації військовослужбовцям-учасникам АТО та членам родин, загиблих у ході проведення АТО, учасникам бойових дій під будівництво житлових будинків.

   

  ІНФОРМАЦІЯ ВІДДІЛУ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ

   

  Протягом звітного періоду працівниками відділу було розглянуто  401 заява  з питань містобудівної діяльності, що надійшли до виконавчого комітету Олешківської міської ради, в тому числі 45- від учасників АТА та членів родин загиблих. 

  За результатами їх опрацювання розглянуто та підготовлено:

  - проектів міської ради про розроблення та затвердження містобудівної документації - Детальних планів території (всього - 22  питання).

  - проектів виконавчого комітету Олешківської міської ради (всього розглянуто -  62 питання на засіданнях виконкому), з них:

  -рішення про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна (надано 27 адрес);

  - рішення про присвоєння адрес земельним ділянкам (надано 20 адрес);

  - рішення про на здійснення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна (всього - 14 питання);

  - про затвердження звітів технічного обстеження та надання дозволу на виготовлення технічної документації об'єктів нерухомого майна;

  - питання щодо організації роботи архітектурно-містобудівної ради;

  - про демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд або анулювання паспортів прив’язки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (ТС), наданих підприємцям в попередні роки (у зв’язку із не встановленням ними ТС протягом 6 місяців та більше з дати отримання паспорта прив'язки), всього - 4 питання;

  Крім того, на сьогодні відділом містобудування та архітектури ведеться підготовка проекту рішення міської ради «Про затвердження переліку вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Олешки, села Саги та селища Пойма».

  З питань містобудівної видано 34 вихідні данні на проектування об’єктів житлової та громадської забудови, в тому числі:

  -30 будівельних паспорта забудови земельних ділянок (для індивідуальних забудовників);

  - 4 комплекту містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок для громадських об’єктів – церква по вул. Гвардійської, 21, ринковий комплекс та об’єкти торгівлі по вул. Пролетарській;

  До введення об’єктів містобудування в експлуатацію на звернення забудовників відділ розглядає робочі проекти разом із їх кошторисом та готує  інформацію про об’єкти для організації роботи комісії щодо розрахунку розміру пайових внесків, які залучаються на створення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

  Відділом містобудування та архітектури міської ради забезпечено організацію проведення 7 громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при розробленні проектів містобудівної документації.

  З метою вирішення організаційних питань щодо відведення земельних ділянок за 9 місяців поточного року видано:

  -126 викопіювань з топографо-геодезичної основи міста або затвердженої містобудівної документації (складова частина висновків про можливість погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок) по   м. Олешки та с.Саги;

  - 8 завдань на розроблення детальних планів території.

  Станом на сьогодні,  за виконання містобудівної документації з міського бюджету сплачено біля 30,00 тис.гривень та затверджені наступні проекти, що мають важливе значення для формування земельних ділянок для потреб учасників антитерористичної операції та членів їх родин.           

   

  ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ТА НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

   

  Спеціалістами Відділу державної реєстрації та надання адміністративних послуг проведено 746  реєстрацій місця проживання/зняття з місця реєстрації громадян України, які проживають на території міської ради,  на загальну суму 9198,18 грн.

  Також за звітний  період спеціалістами відділу проводилася робота щодо видачі довідок про склад сім’ї та місця проживання громадян за їх місцем прописки. Видано 4442 довідки. Оброблено 642 запити органів виконавчої влади.

  Відповідно до чинного законодавства складено та направлено на розгляд адміністративної комісії 244 протоколи про адміністративні порушення громадян, на загальну суму 1751 гривня.

  Проведено 128 реєстрацій юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на загальну суму 14250 гривень.

  Проведено 188 реєстрацій речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень на загальну суму 18 652 гривень.

   

  ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

   

  Спільними зусиллями виконавчого комітету Олешківської міської ради та активістами «Фонду громади імені Софії ФАЛЬЦ-ФЕЙН було отримано  міні грант для реалізації проекту «Проблема роздільного збору твердих побутових відходів – починаємо з маленького!».

  Проект передбачає роботу з введенням  курсів з екоосвіти не лише для дітей, а й для батьків, опосередковано, впливаючи на свідомість наших громадян.

  На основі отриманих теоретичних знань відпрацювати практичні навички з роздільного збору в повсякденному житті, при цьому зменшуючи навантаження на вулиці міста роблячи його чистим та доглянутим.

  Сам проект націлений на виховання в дітях та їх батьках свідомості та відповідальності, підвищення рівня обізнаності про проблеми поводження із твердими побутовими відходами, зокрема про сортування сміття.

  У вересні 2016 року місто Олешки приєдналось  до Угоди мерів – провідної ініціатив, започаткованої Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях.

  У співпраці з відділом з питань забезпечення життєдіяльності міста було започатковано процес  з встановлення нових систем вуличного освітлення (заміна старих ліхтарів на нові), з використанням енергозберігаючих LED-ламп. Цей процес реконструкції існуючих мереж триває і по сьогодні.

  Зараз у всіх дошкільних навчальних закладах, бібліотеках міста та адміністративних приміщеннях установ,  що підпорядковуються міській раді,  пройде заміна звичних ламп накалювання (освітлення в приміщеннях) на світлодіодні, що дасть змогу суттєво скоротити видатки бюджетних установ на оплату використаної електричній енергії.

  За ініціативою відділу для забезпечення теплового режиму в приміщенні ДНЗ № 1, відповідно до санітарних норм, встановлено керамогранитні теплові панелі, що дозволило повністю припинити споживання природного газу для опалення приміщення садочку.

   

  ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

   

  Виконавчим комітетом Олешківської міської ради протягом 2016 року проводилася робота щодо всебічного розгляду питань, які порушували мешканці міста.

  За 2016 рік у виконавчому комітеті Олешківської міської ради розглянуто 170 звернень, що на 7 звернень більше ніж за 2015 рік. При цьому з 170 звернень – письмових 126, що надійшли безпосередньо до виконавчого комітету Олешківської міської ради, 44 - направлено на розгляд до виконавчого комітету Олешківської міської ради через відділи роботи із зверненнями громадян Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Херсонської обласної державної адміністрації, Олешківської районної державної адміністрації. З 170  заяв – 55% стосуються питань благоустрою міста, відключення від мереж централізованого опалення, питань створення ОСББ, 5% - житлових питань, 20% - земельних питань та 20% - архітектурних питань.

  За ознакою надходження розглянуто 132 первинних звернень, 2 - повторних звернення, 3 - дуплетних звернення, 33 – колективних. За результатами розгляду звернень: вирішено позитивно 125 звернень, надано роз'яснення на 42 звернення, 3 заяви направлено для розгляду за належністю.

  Під час особистого прийому громадян міським головою протягом 2016 року прийнято 40 осіб, які порушили 46 питань: відносини із сусідами, виділення житлової площі, приватизація  земельних ділянок, щодо роботи комунальних служб міста, благоустрій міста.

  Крім звернень громадян, до виконавчого комітету Олешківської міської ради надійшло 1444 заяв з них: 401 заява стосується питань з архітектури, де - 45 заяв від учасників АТО, 255 –з  земельних питань, з них 27 заяв від учасників АТО, 788 заяв з питань благоустрою міста, житлово–комунальних питань та інші. Всі заяви розглянуті, прийняті відповідні рішення або надані роз'яснення без порушення термінів розгляду.

  За звітний період до виконавчого комітету Олешківської міської ради надійшло 58 інформаційних запитів про доступ до публічної інформації. Інформаційні запити розглядаються згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» - терміни розгляду не порушуються.

  На засіданні комісії по наданню матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення всього розглянуто 351 заяву про надання матеріальної допомоги та 106 заяв від учасників АТО та членів їх сімей. Всім заявникам надається матеріальна допомога.

  Щодо оперативного реагування на гострі проблеми членів територіальної громади та поширення зворотного зв'язку з мешканцями міста, невідкладного вжиття заходів реагування, у виконавчому комітеті функціонує «гаряча телефонна лінія». Значна частина заявників, які зателефонували на «гарячу лінію» отримують роз'яснення в процесі реєстрації звернення. Більшість питань, які були порушені у зверненнях, вирішено позитивно.  Читайте також:
  22.10.20 З Днем села Саги

  22.10.20 Як безпечно проголосувати на виборах: Інфографіка

  22.10.20 В Олешках продовжується реалізація міської територіальної програми «Здоров’я»

  21.10.20 Про продовження фінансування програми сприяння діяльності ОСББ

  21.10.20 В Олешках кожна виборча дільниця буде забезпечена засобами індивідуального захисту та

  20.10.20 Навчальні тренування з евакуації в Олешківському ДНЗ №2

  20.10.20 2020 рік – рік Біблії. Презентація ексклюзивних видань Вічної книги в Олешківській міській

  14.10.20 В Олешках відзначили День захисника України та День українського козацтва

  14.10.20 Валерій Бережко. Людина-історія

  13.10.20 День українського козацтва в Олешківському ДНЗ№7

Телефон гарячої лінії 2-24-51
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
***

***
21.10.20 Звіт про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата в депутати, кандидати на

21.10.20 Витяг протокольного рішення з протоколу №18 Про проміжні звіти використання виборчих фондів

21.10.20 Зміни у складі дільничних виборчих комісій

21.10.20 Протокол про передачу виборчих бюлетенів з виборів

21.10.20 Постанова №52 Про зміни в складі дільничних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та

21.10.20 Постанова №50 Про прийняття Олешківською міською територіальною виборчою комісією від

21.10.20 Постанова №48 Про прийняття Олешківською міською територіальною виборчою комісією виборчих

21.10.20 Акти до постанови №48

16.10.20 Зміни у складі дільничних виборчих комісій

популярне

Звіт Олешківського міського голови за рік роботиЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

за період роботи Виконавчого комітету Олешківської міської ради

з 1 листопада 2015 по 1 жовтня 2016 року

 

За період з 01.11.2015 по 01.10.2016 рік до загального фонду міського бюджету, з урахуванням міжбюджетних трансфертів, надійшло коштів в обсязі 39606,6 тис.грн., при затверджених показниках зі змінами 30731,9 тис. грн., або 121,3 % планових призначень.

За період з 01.11.2015 по 01.10.2016 рік до спеціального фонду міського бюджету, з урахуванням міжбюджетних трансфертів, надійшло коштів в обсязі 1914,7 тис.грн., при затверджених показниках зі змінами 2609,4 тис. грн., або 73,4 % планових призначень.

Забезпечено виконання доходної частини загального фонду міського бюджету за цей період по усім основним джерелоутворюючим податкам та зборам.

Видаткова частина загального фонду міського бюджету за цей період виконана на 85,4%, при плані 33446,4тис. грн., касові видатки склали 28567,0 тис. грн.

Станом на 01.10.2016р. профінансовано видатків загального та спеціального фондів міського бюджету на суму 46632,5 тис. грн., з них:

Бюджетні установи 19291,2тис. грн., в тому числі

- освіта - 14372,9 тис. грн.;

- культура (бібліотеки та Сагівський будинок культури) - 763,3 тис. грн;

- органи місцевого самоврядування 4155 тис. грн;

Благоустрій 3956,9 тис. грн.

Капітальний та поточний ремонт в житлових та нежитлових будинках - 8017,6 тис. грн.

Капітальний та поточний ремонт доріг - 4844,3 тис.грн.

Профінансовано капітальні та поточні трансферти комунальним підприємствам на погашення заборгованості - 4896,3 тис. грн.

На виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ міської ради з нарахуваннями протягом періоду спрямовано 11243,3 тис. грн., або 39,4 % видаткової частини загального фонду бюджету.

Фінансування видатків бюджету по усім бюджетним установам та міським територіальним програмам, в період з 01.11.2015р. по 01.10.2016 року, проводилось в межах планових призначень в відповідності до помісячного розпису видатків бюджету Виконавчого комітету Олешківської міської ради та поданих розпорядниками коштів міського бюджету підтвердних документів на взяття бюджетних зобов'язань.

В 2016 році для апарату Виконавчого комітету міської ради та мене особисто пріоритетним було вирішення гострих проблем житлово-комунального господарства та покращення благоустрою міста.

Так, в поточному  році за рахунок місцевого бюджету було проведено рекордну кількість ремонтних робіт в місті Олешки.

 

ДОРОГИ

 

Протягом зазначеного періоду було проведено 20 капітальних ремонтів асфальтно-бетонного покриття, з них:

- 5 вулиць та доріг міста на загальну суму 676 тисяч 871 гривню;

- 13 внутрішньодворових проїздів на загальну суму 635 тисяч 595 гривень;

- 2 тротуарів (вул. Пролетарська) на загальну суму 225426 гривень;

Також протягом звітного періоду здійснювались поточні ремонти асфальтно-бетонного покриття на 52 об’єктах міста, з них:

- 23 вулиці на загальну суму 1 млн. 16 тисяч 690 гривень;

- 28 внутрішньодворових проїздів на загальну суму 447 тисяч 151 гривня;

- 1 тротуар на  суму 4 тисячі 795 гривень.

На 33 вулицях міста з ґрунтовим покриттям здійснено грейдерування та підсипку на загальну суму 531 тисяча 84 гривні.

Також в місті проведено улаштування дорожньої розмітки на 47 об’єктах міста на загальну суму 99 тисяч 916 гривень.

На разі, здійснюється будівництво тротуару по вул. Горького та під’їзду до багатоквартирного житлового будинку № 7 по вул. Миру.

ЖИТЛОВИЙ ФОНД

Протягом 2016 року за рахунок міського бюджету проведено капітальні ремонти в 23 багатоквартирних житлових будинках, які перебувають у  комунальній власності територіальної громади.

Капітальний ремонт покрівлі вже проведено в 5 будинках на загальну суму 1 млн. 822 тисячі 374 гривні, ведуться роботи на 2 об’єктах багатоповерхового житлового будинку № 1 по вул. Миру.

Капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж електропостачання виконано в 10 будинках на загальну суму 814 тисяч 588 гривень.

Капітальний ремонт мереж холодного водопостачання проведено в   2 будинках на загальну суму 33 тисячі 548 гривень.

В 2 житлових будинках здійснено повну заміну жолобів та водостічних труб на загальну суму 337 тисяч 337 гривень.

Проведено капітальний ремонт 2 ліфтів на загальну суму 90 тисяч 977 гривень. На сьогодні також завершується оформлення відповідної документації на встановлення 1 ліфта в будинку № 122 по вул. Пролетарській. Роботи планується завершити до кінця бюджетного періоду.

Протягом року вже здійснено встановлення 2 пандусів для забезпечення потреб мешканців з обмеженими можливостями на загальну суму 33 тисячі 816 гривень. Роботи в цьому напрямку тривають, оскільки така потреба існує і в інших житлових багатоповерхових будинках.

За рахунок міського бюджету протягом зазначеного періоду проведено також поточні ремонти живильних кабелів в багатоквартирних житлових будинках та в будинках, де створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, встановлюються лічильники комунального освітлення.

 

ДНЗ

 

В ДНЗ проведено капітальні ремонти:

- покрівлі (ДНЗ № 6) на суму 36 тисяч 370 гривень;

- встановлення вікон (ДНЗ № 2, 3) на загальну суму 270 тисяч 943 гривні.

В цьому році Виконавчий комітет вперше вживає заходів з енергозбереження в ДНЗ міста. Так, перший пілотний проект - це встановлення автономного електричного опалення в  ДНЗ № 1 на суму 68 тисяч 428 гривень. Другий проект в напрямку енергозбереження - утеплення будівлі ДНЗ № 3, яке на сьогодні ще  триває.

Здійснено поточні ремонти:

- мереж водопостачання на загальну суму 7 тисяч 78 гривень;

- теплоізоляція мереж опалення на загальну суму 23 тисячі 365 гривень;

- ввідних автоматів та встановлено монометри на загальну суму 10 тисяч 629 гривень;

- замінено лінолеум в групах на загальну суму 39 тисяч 83 гривні;

- поточний ремонт вікон на загальну суму 6 тисяч 898 гривень;

- та наступних приміщень: кухня (123 979 гривень); пральня (104 315 грн); музична зала (36 956 грн).

Проведено ремонт 5 навісів на дитячих ігрових майданчиках на загальну суму 85 тисяч гривень.

На території дошкільних навчальних закладах встановлено велосипедні стоянки у кількості 5 одиниць на загальну суму 9 тисяч 19 гривень.

За рахунок міського бюджету здійснено капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі за адресою Житлоселище 19, де розміщується бібліотека, музична школа, танцювальні класи на суму 280 тисяч гривень.
Бібліотеки міста отримали сучасні комп'ютери та швидкісний доступ до всесвітньої мережі інтернет. Регулярно оновлюються бібліотечні фонди.

 

ОСББ

 

У зв’язку з реформами житлово-комунального господарства України, в поточному році в Олешках вперше розпочався процес самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків та створення об’єднань співвласників багатоповерхових будинків.

На сьогодні  в місті вже зареєстровано 16 об’єднань співвласників багатоповерхових будинків, 4 з них вже завершили процес прийняття на свій баланс багатоквартирних будинків. Це Житлоселище № 8, № 16, Пролетарська, № 6, Куліша, № 2. В інших процес передачі майна з балансу КП «ПОБУТ» на баланс ОСББ  ще триває.

Виконавчий комітет Олешківської міської ради активно підтримує ініціативу мешканців багатоквартирних будинків, які виявили бажання створити ОСББ, та надає їм всебічну підтримку: постійно проводяться методичні наради, організовуються зустрічі з директорами комунальних підприємств та підприємств житлово-комунальної сфери, розглядаються загальні для всіх й конкретні для кожного окремого будинку питання.

Виконавчий комітет підтримує процес організації ОСББ в місті не тільки юридично (методично), а й фінансово. Так, за рахунок міського бюджету в будинках, де створено ОСББ, встановлюються  лічильники обліку електроенергії для освітлення місць загального користування, що значно спростить для правління ОСББ подальший процес укладання відповідних договорів з  постачальником. Також на безоплатній основі ОСББ передано дитячі ігрові майданчики, контейнери для збору твердих відходів тощо.

Розуміючи велике фінансове навантаження на мешканців житлових багатоквартирних будинків, в яких створено ОСББ, в напрямку проведення капітальних ремонтів будинків, Виконавчим комітетом розроблено програму співфінансування цих робіт. Також для оперативного реагування на можливі аварійні ситуації в таких будинках на базі комунального підприємства створено аварійну службу.

На 2017 рік в міському бюджеті планується передбачити кошти для фінансування робіт з виготовлення відсутніх технічних документацій на житлові багатоквартирні будинки.

Також відповідно до першочергових потреб та наявних попередніх розрахунків вартості робіт з капітальних ремонтів складається перелік об’єктів (будинків ОСББ) на 2017 рік, які потребують вжиття заходів з капітального ремонту, для співфінансування. 

Отже, фінансова й юридична підтримка об’єднань співвласників багатоповерхових будинків триватиме і надалі.

 

Конкурс з призначення управителя

               

Для  обслуговування  багатоповерхових житлових будинків, мешканці яких не виявили бажання створити об’єднання співвласників багатоповерхових будинків і самостійно не визначилися з управителем  багатоквартирного будинку, Виконавчим комітетом Олешківської міської ради проведено конкурс з призначення управителя на 62 багатоквартирні будинки.

Виконавчий комітет Олешківської міської ради першим в Херсонській області провів конкурс на управителя, забезпечивши для мешканців багатоквартирних будинків одержання послуг з утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій в найкоротші строки та мінімізувавши напруженість у перехідний період реформ.

 

БЛАГОУСТРІЙ

 

Для покращення благоустрою міста та створення більш комфортних умов для проживання його мешканців Виконавчим комітетом Олешківської міської ради протягом 2016 року здійснено наступні заходи.

Проведено очищення річок в місцях масового відпочинку громадян біля води на 3 об’єктах на загальну суму 97 тисяч 14 гривень.

В умовах сьогодення та наявного бюджету, вирішити повністю проблему підтоплення міста дощовими та талими водами не можливо. Однак, для забезпечення пересування пішоходів та транспорту, постійно здійснюється відкачка дощових вод. Так було здійснено 398 відкачок на загальну суму 79 тисяч 600 гривень. В умовах нестачі спеціалізованого комунального транспорту, для більш швидкого та ефективного реагування, залучалась також додаткова відповідна техніка.

Триває системна робота з зеленими насадженнями в місті. Вже здійснено санітарної та омолоджувальної обрізки дерев на загальну суму 50 тисяч 98 гривень. Зараз розпочався наступний етап робіт, де проводитиметься не тільки обрізка, а й валка дерев. Найбільша увага приділяється обрізці тополь, оскільки ці дерева алергенні,  ламкі  та досягли кінцевого віку.

В парках та скверах міста проведено ремонтні роботи з благоустрою на загальну суму 198 тисяч 529 гривень: здійснювався ремонт паркану та огорожі, встановлювались нові урни та лавки, сучасні прилади освітлення.

В місті за звітний період встановлено 48 нових зручних лавок зі спинками.

Проведено ремонтні роботи:

- на Набережній міста (майданчику для виступів та арки) на загальну суму 6 тисяч 780 гривень;

- на центральній площі на загальну суму 18 тисяч 933 гривень (заміна плитки, бордюрів, фарбування).

Виконавчим комітетом вже замовлено виготовлення 80 нових урн, які планується встановити весною наступного року.

В місті проведено заміну та додаткове встановлення дорожніх знаків на суму 50 тисяч 624 гривні. Вперше цього року в місті встановлено дорожнє дзеркало на розі  вул. Пролетарська та вул. Віктора Гошкевича, що має на меті, в умовах обмеженої видимості,  забезпечити безпечне пересування автотранспорту та пішоходів.

В цьому році пріоритетом для Виконавчого комітету та мене особисто було збільшення мережі вуличного освітлення міста, в результаті сучасне економічне вуличне освітлення вже з’явилось на наступних вулицях міста: вул. Віктора Гошкевича, Лісна, Польова, Літвінова, Івана Виговського, Пролетарська, площа Набережної, пров. Шевченко, Квітучий тощо.

В усіх ліхтарях встановлено економічні енергозберігаючі LED-лампи, що є ще одним важливим кроком до системного енергозбереження та економічного споживання природних ресурсів в місті.  Намагаємось йти в ногу з сучасними стандартами в сфері енергозбереження. Так, в цьому році витрачено на реконструкцію мереж вуличного освітлення 2 млн. 292 тисячі гривень. Хочу зауважити, що ці кошти є доцільним капіталовкладенням, переваги якого відчуються в подальшому, завдяки зменшенню витрат на оплату електроенергії для вуличного освітлення.

Окрім встановлення нових ліхтарів, також здійснювався поточний ремонт вже існуючих мереж вуличного освітлення. Так протягом звітного періоду на це витрачено 93 тисячі 239 гривень. Поступово тут також проводиться заміна старих ламп на енергозберігаючі.

Вищезазначені роботи та послуги, що були виконані протягом звітного періоду, значно перевищують обсяги робіт та послуг минулих років.  Вважаю, що зміни та покращення мешканці  відчувають щодня, пересуваючись відремонтованими дорогами міста, відпочиваючи в скверах та парках, йдучи ввечері додому по освітленій вулиці... Виконавчим комітетом приділялась увага найбільш гострим проблемам у житлових будинках та дитячих садочках. Ті проблемні питання, що, у зв’язку з обмеженням фінансування, не вдалось вирішити в поточному році, увійдуть в перелік робіт на 2017 рік. Поступово та системно буде проведено капітальні та поточні ремонти відповідно до потреб.

 

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

 

На 2016 рік було заплановано продаж земельних ділянок на суму 300000 грн. Станом на сьогодні,  міський бюджет Олешківської міської ради отримав кошти за продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна на суму 900000 грн., в зв’язку з чим перевиконання плану складає 300%, також планується до кінця 2016 року отримати від продажу земельних ділянок комунальної власності ще приблизно 250000 грн.

Постійно ведеться робота щодо своєчасного внесення орендної плати за користування земельними ділянками. Так, до міського бюджету з початку 2016 року надійшло 5476659,72 грн. орендної плати за землю від юридичних та фізичних осіб.

З початку 2016 року надано 27 дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок військовослужбовцям у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

Заплановано розроблення технічної документації з інвентаризації земель в районі   вул. Східна загальною площею 50,00 га для передачі у власність військовослужбовцям-учасникам антитерористичної операції та членам родин, загиблих у ході проведення АТО військовослужбовців під житлову забудову.

Після затвердження цієї технічної документації з інвентаризації земель в районі вул. Східна до кінця року з’явиться декілька десятків земельних ділянок для реалізації права безоплатної приватизації військовослужбовцям-учасникам АТО та членам родин, загиблих у ході проведення АТО, учасникам бойових дій під будівництво житлових будинків.

 

ІНФОРМАЦІЯ ВІДДІЛУ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ

 

Протягом звітного періоду працівниками відділу було розглянуто  401 заява  з питань містобудівної діяльності, що надійшли до виконавчого комітету Олешківської міської ради, в тому числі 45- від учасників АТА та членів родин загиблих. 

За результатами їх опрацювання розглянуто та підготовлено:

- проектів міської ради про розроблення та затвердження містобудівної документації - Детальних планів території (всього - 22  питання).

- проектів виконавчого комітету Олешківської міської ради (всього розглянуто -  62 питання на засіданнях виконкому), з них:

-рішення про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна (надано 27 адрес);

- рішення про присвоєння адрес земельним ділянкам (надано 20 адрес);

- рішення про на здійснення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна (всього - 14 питання);

- про затвердження звітів технічного обстеження та надання дозволу на виготовлення технічної документації об'єктів нерухомого майна;

- питання щодо організації роботи архітектурно-містобудівної ради;

- про демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд або анулювання паспортів прив’язки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (ТС), наданих підприємцям в попередні роки (у зв’язку із не встановленням ними ТС протягом 6 місяців та більше з дати отримання паспорта прив'язки), всього - 4 питання;

Крім того, на сьогодні відділом містобудування та архітектури ведеться підготовка проекту рішення міської ради «Про затвердження переліку вулиць, провулків, проспектів, бульварів, площ, скверів тощо, розташованих на території міста Олешки, села Саги та селища Пойма».

З питань містобудівної видано 34 вихідні данні на проектування об’єктів житлової та громадської забудови, в тому числі:

-30 будівельних паспорта забудови земельних ділянок (для індивідуальних забудовників);

- 4 комплекту містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок для громадських об’єктів – церква по вул. Гвардійської, 21, ринковий комплекс та об’єкти торгівлі по вул. Пролетарській;

До введення об’єктів містобудування в експлуатацію на звернення забудовників відділ розглядає робочі проекти разом із їх кошторисом та готує  інформацію про об’єкти для організації роботи комісії щодо розрахунку розміру пайових внесків, які залучаються на створення та розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Відділом містобудування та архітектури міської ради забезпечено організацію проведення 7 громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при розробленні проектів містобудівної документації.

З метою вирішення організаційних питань щодо відведення земельних ділянок за 9 місяців поточного року видано:

-126 викопіювань з топографо-геодезичної основи міста або затвердженої містобудівної документації (складова частина висновків про можливість погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок) по   м. Олешки та с.Саги;

- 8 завдань на розроблення детальних планів території.

Станом на сьогодні,  за виконання містобудівної документації з міського бюджету сплачено біля 30,00 тис.гривень та затверджені наступні проекти, що мають важливе значення для формування земельних ділянок для потреб учасників антитерористичної операції та членів їх родин.           

 

ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ТА НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

 

Спеціалістами Відділу державної реєстрації та надання адміністративних послуг проведено 746  реєстрацій місця проживання/зняття з місця реєстрації громадян України, які проживають на території міської ради,  на загальну суму 9198,18 грн.

Також за звітний  період спеціалістами відділу проводилася робота щодо видачі довідок про склад сім’ї та місця проживання громадян за їх місцем прописки. Видано 4442 довідки. Оброблено 642 запити органів виконавчої влади.

Відповідно до чинного законодавства складено та направлено на розгляд адміністративної комісії 244 протоколи про адміністративні порушення громадян, на загальну суму 1751 гривня.

Проведено 128 реєстрацій юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на загальну суму 14250 гривень.

Проведено 188 реєстрацій речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень на загальну суму 18 652 гривень.

 

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ТА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

 

Спільними зусиллями виконавчого комітету Олешківської міської ради та активістами «Фонду громади імені Софії ФАЛЬЦ-ФЕЙН було отримано  міні грант для реалізації проекту «Проблема роздільного збору твердих побутових відходів – починаємо з маленького!».

Проект передбачає роботу з введенням  курсів з екоосвіти не лише для дітей, а й для батьків, опосередковано, впливаючи на свідомість наших громадян.

На основі отриманих теоретичних знань відпрацювати практичні навички з роздільного збору в повсякденному житті, при цьому зменшуючи навантаження на вулиці міста роблячи його чистим та доглянутим.

Сам проект націлений на виховання в дітях та їх батьках свідомості та відповідальності, підвищення рівня обізнаності про проблеми поводження із твердими побутовими відходами, зокрема про сортування сміття.

У вересні 2016 року місто Олешки приєдналось  до Угоди мерів – провідної ініціатив, започаткованої Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях.

У співпраці з відділом з питань забезпечення життєдіяльності міста було започатковано процес  з встановлення нових систем вуличного освітлення (заміна старих ліхтарів на нові), з використанням енергозберігаючих LED-ламп. Цей процес реконструкції існуючих мереж триває і по сьогодні.

Зараз у всіх дошкільних навчальних закладах, бібліотеках міста та адміністративних приміщеннях установ,  що підпорядковуються міській раді,  пройде заміна звичних ламп накалювання (освітлення в приміщеннях) на світлодіодні, що дасть змогу суттєво скоротити видатки бюджетних установ на оплату використаної електричній енергії.

За ініціативою відділу для забезпечення теплового режиму в приміщенні ДНЗ № 1, відповідно до санітарних норм, встановлено керамогранитні теплові панелі, що дозволило повністю припинити споживання природного газу для опалення приміщення садочку.

 

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

 

Виконавчим комітетом Олешківської міської ради протягом 2016 року проводилася робота щодо всебічного розгляду питань, які порушували мешканці міста.

За 2016 рік у виконавчому комітеті Олешківської міської ради розглянуто 170 звернень, що на 7 звернень більше ніж за 2015 рік. При цьому з 170 звернень – письмових 126, що надійшли безпосередньо до виконавчого комітету Олешківської міської ради, 44 - направлено на розгляд до виконавчого комітету Олешківської міської ради через відділи роботи із зверненнями громадян Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Херсонської обласної державної адміністрації, Олешківської районної державної адміністрації. З 170  заяв – 55% стосуються питань благоустрою міста, відключення від мереж централізованого опалення, питань створення ОСББ, 5% - житлових питань, 20% - земельних питань та 20% - архітектурних питань.

За ознакою надходження розглянуто 132 первинних звернень, 2 - повторних звернення, 3 - дуплетних звернення, 33 – колективних. За результатами розгляду звернень: вирішено позитивно 125 звернень, надано роз'яснення на 42 звернення, 3 заяви направлено для розгляду за належністю.

Під час особистого прийому громадян міським головою протягом 2016 року прийнято 40 осіб, які порушили 46 питань: відносини із сусідами, виділення житлової площі, приватизація  земельних ділянок, щодо роботи комунальних служб міста, благоустрій міста.

Крім звернень громадян, до виконавчого комітету Олешківської міської ради надійшло 1444 заяв з них: 401 заява стосується питань з архітектури, де - 45 заяв від учасників АТО, 255 –з  земельних питань, з них 27 заяв від учасників АТО, 788 заяв з питань благоустрою міста, житлово–комунальних питань та інші. Всі заяви розглянуті, прийняті відповідні рішення або надані роз'яснення без порушення термінів розгляду.

За звітний період до виконавчого комітету Олешківської міської ради надійшло 58 інформаційних запитів про доступ до публічної інформації. Інформаційні запити розглядаються згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» - терміни розгляду не порушуються.

На засіданні комісії по наданню матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення всього розглянуто 351 заяву про надання матеріальної допомоги та 106 заяв від учасників АТО та членів їх сімей. Всім заявникам надається матеріальна допомога.

Щодо оперативного реагування на гострі проблеми членів територіальної громади та поширення зворотного зв'язку з мешканцями міста, невідкладного вжиття заходів реагування, у виконавчому комітеті функціонує «гаряча телефонна лінія». Значна частина заявників, які зателефонували на «гарячу лінію» отримують роз'яснення в процесі реєстрації звернення. Більшість питань, які були порушені у зверненнях, вирішено позитивно.Читайте також:
22.10.20 З Днем села Саги

22.10.20 Як безпечно проголосувати на виборах: Інфографіка

22.10.20 В Олешках продовжується реалізація міської територіальної програми «Здоров’я»

21.10.20 Про продовження фінансування програми сприяння діяльності ОСББ

21.10.20 В Олешках кожна виборча дільниця буде забезпечена засобами індивідуального захисту та

20.10.20 Навчальні тренування з евакуації в Олешківському ДНЗ №2

20.10.20 2020 рік – рік Біблії. Презентація ексклюзивних видань Вічної книги в Олешківській міській

14.10.20 В Олешках відзначили День захисника України та День українського козацтва

14.10.20 Валерій Бережко. Людина-історія

13.10.20 День українського козацтва в Олешківському ДНЗ№7