Про необхідність щеплення серед жителів міста Олешки

Одним із аспектів профілактики захворювань є щеплення!

У даний час активно проводиться ревакцинація населення міста Олешки проти дифтерії та правцю. Важливим є відповідальне відношення кожного громадянина до свого здоров’я і велике значення у проведені процедури є просвітницька робота з населенням та особистий приклад!

Сьогодні на щеплення завітали Олешківський міський голова Дмитро Воронов і секретар міської ради Димитрій Чурсін, тим самим вони намагались привернути увагу городян до необхідності проходження цієї важливою процедури, аби попередити можливі наслідки серед жителів міста.

Тож беріть приклад!

Кабінет щеплень (номер 14 на 2 поверсі) працює щодня з 8 до 14 та у суботу з 8 до 11. Наразі наявні щеплення від дифтерії та правця (безкоштовно). Запрошуємо всіх на вакцинацію!