Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff

Робота в умовах значного похолоданняНа виконання доручення  міського голови   щодо організації роботи комунальних підприємств  в умовах значного похолодання, 05 січня  у Олешківській міській раді  відбулася  нарада за участю заступників  міського голови та секретаря міської ради, керівників комунальних  служб.

На нараді обговорювалася ситуація  щодо діяльності кожного підприємства  по питанню  очищенням  тротуарів, доріжок та доріг у  місті  після випадання снігу та в умовах значного похолодання;  забезпечення в дошкільних навчальних закладах освіти належного температурного режиму. Зверталася увага комунальників на посипання сумішшю перехресть доріг та тротуарів.

Заступник міського голови  Лук'янченко В.М. підкреслив, що в таких складних умовах необхідно підтримувати безперебійну роботу всіх галузей. Це стосується постачання тепла, електроенергії, води, а також роботи транспорту та надання допомоги безпритульним громадянам.

Керівники комунальних підприємств проінформували про готовність до роботи в непогоду:  транспорт у задовільному стані, солево-піскова суміш заготовлена, працівники   готові до ліквідації надзвичайних ситуацій.

У результаті наради у місті  розроблено план заходів, графік цілодобового чергування відповідальних осіб,  визначено конкретних виконавців по виконанню заходів.

Робота в умовах значного похолоданняРобота в умовах значного похолоданняЧитайте також:
04.08.20 МОЗ України - адаптивний карантин

03.08.20 Футбольний сезон в Олешках відкрито!

31.07.20 Спортивно-технічний центр «Чемпіон»

31.07.20 До уваги мешканців багатоквартирних будинків

31.07.20 Навчання в умовах карантину - тимчасові рекомендації МОЗ

30.07.20 Повідомлення для вболівальників футболу

27.07.20 Початок нової епохи розвитку мотокросу в Олешках

27.07.20 Олешки ставлять собі нові амбітні цілі

27.07.20 За словом – діло

27.07.20 Чемпіонату Олешківського району по футболу бути, але…