Гуманітарна допомога для Авдіїки від жителів міста Олешки

Через активізацію бойових дій у Донецькій області, обстріли населених пунктів із важкого озброєння з боку незаконних військових формувань, місто Авдіївка залишилося без електро-, водо-, теплопостачання.

Введено надзвичайний стан.

Олешківський міський міський голова звернулася до всіх городян з проханням надати гуманітарну допомогу мешканцям Авдіївки. На це прохання одними з перших відгукнулися дошкільні навчальні заклади, комунальні підприємства та працівники апарату виконавчого комітету Олешківської міської ради. Сьогодні до районного товариства «Червоний хрест» було доставлено теплий одяг (для дітей і дорослих всіх розмірів), медикаменти, свічки, дитяче харчування, пледи, ковдри, постільна білизна, одноразовий посуд, харчові набори для швидкого приготування їжі, сухі продукти харчування, консерви, чай, кава. На зібрані гроші було закуплено мішки для перевезення одягу та речей, миючи засоби та засоби особистої гігієни, одноразовий посуд, тощо.

Дмитро Миколайович подяквав небайдужим жителям міста Олешки за оперативне реагування на заклик про допомогу.