Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Городяни звернулись с подякою до Олешківської міської радиГородяни звернулись с подякою до Олешківської міської радиДо Олешківської міської ради звернулися городяни, які проживають по вулиці Польова зі словами вдячності за турботу про них.

Після виборів влади 2015 року вони звернулись до депутата міської ради їх виборчого округу Лук'янченко Романа Валерійовича з проханням допомогти вулицям, де вони проживають, з зовнішнім освітленням, щоб весною було не страшно йти пізно ввечері з роботи. Роман Валерійович пообіцяв, що обов’язково буде відстоювати всі прохання своїх виборців на депутатських комісіях та сесіях міської ради. Протягом 2016 року на вулиці Польова було зроблено ямковий ремонт дороги, а декілька днів назад по всій вулиці в вечірній період засвітились ліхтарі, які не працювали там більш 20 років.

 

Текст звернення:

«Шановний Дмитро Миколайович! Ми, мешканці вулиці, які були забуті попередньою владою, щиро та сердечно дякуємо особисто Вам і просимо висловити подяки вашим підлеглим та депутатському корпусу міської ради за виявлену турботу про нас, простих людей!
Також ми дуже дякуємо за ремонт внутрішньо будинкових проїздів. Тепер жителі мікрорайону Польова можуть спокійно, не боячись зламати ноги, ходити, гуляти з дітьми, проїжджати на автомобілях.
Ще дякуємо Вам, пане голово, та депутатам за те, за ремонт вулиці Горького! Ми тепер спокійно ходимо на ринок і нам не заважає велика калюжа!
Просимо оприлюднити це звернення, щоб усі мешканці міста знали: у владу ми обрали достойних людей, Воронова Дмитра Миколайовича, Лук'янченко Романа Валерійовича та інших депутатів, які підтримують такі рішення міського голови на сессіях, а не живуть обіцянками у передвиборний період. Знайте, ща за вашими рішеннями стоять вдячні люди, котрим робота міської влади приносить реальну користь!
Багато різного сьогодні пишуть в газетах та інтернеті, хають та обливають брудом мера, а ми його підтримаємо! Лише за один рік роботи людина зробила для нас більше, ніж його попередники за всю каденцію!
Міський голова та депутати на правильному шляху! 
Дякуємо Вам за турботу!» - говориться у зверненні.

 

Червоненко Юрій Анатолійович
Лисенко В’ячеслав Григорович
Карпункова Клавдія Іллівна
Котик Людмила Анатоліївна
Кунскова Олена В’ячеславівна
Гаран Юлія Григорівна
Бойко Світлана Федорівна
Коноваленко Ольга Володимирівна
Степанов Анатолій Андрійович
Довголюк Лариса МиколаївнаЧитайте також:
19.02.18 В Олешках відновлюється робота зі стерилізації бездомних собак

19.02.18 В дошкільному навчальному закладі ясла-садку № 3 проведено капітальний ремонт мережі

19.02.18 В Олешках відзначили масляну

15.02.18 Щодо навчань із бойовим застосуванням всіх видів зброї Збройних Сил України

15.02.18 Вшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в Олешках

14.02.18 Шановні учасники бойових дій в Республіці Афганістан, воїни-інтернаціоналісти!

14.02.18 Організація харчування в олешківських міських ДНЗ

13.02.18 100-річний ювілей місцевої газети «Вісник Олешшя»

08.02.18 З 1 лютого в Олешках по вул. Софіївська міські автобуси функціонують за додатковим графіком

06.02.18 До 100-го ювілею «Вісника Олешшя»