Місто продовжує розбудову

З метою ефективного використання теплоносіїв та підготовку вже до нового опалювального сезону у квітні було замінено вікна у ДНЗ №2. В травні розпочато роботи по заміні вікон і у ДНЗ №6. Додатково, для зручності та безпеки переміщення батьків та дітлахів до садка на такому навантаженому відрізку шляху, на перехресті вулиць Декабристів та Олімпійська проведено поточний ремонт тротуару та пішохідних доріжок. «Наш садочок відвідують діти з усього Хуторища і добиратися досить нелегко: тут перехрестя вулиць, багато транспорту, швидкий рух. Тому тротуар є важливою та необхідною умовою руху пішоходів. Тепер батьки не бояться йти в садочок по такій жвавій вулиці, їх шлях безпечний. Також щорічно міська рада виділяє кошти на заміну дерев'яних вікон на енергозберігаючі у нашому садку. У цьому році у певних групах ще було прохолодно. Вважаю, що із новими вікнами температурний режим у групах буде витримано» - прокоментувала ситуацію завідувач ДНЗ №6 Михалевська О.А. У дошкільному навчальному закладі №1 проведені підготовчі роботи по капітальному ремонту (улаштування) асфальтованого покриття. З нагоди Дня Примирення та відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом в Україні закінчуються роботи по будівництву тротуару у Парку Слави. Також буде облаштовано (покладена нова тротуарна плитка) та наведено благоустрій біля автобусної зупинки та вхід до зеленої зони від вулиці Івана Виговського. Всі роботи знаходяться на особистому контролі міського голови Воронова Д.М.