Упорядкування території колишнього дитячого садочка № 5

Мешканці Житлоселища багато років потерпають від  занедбаної території колишнього дитячого садочка № 5.

Покинута територія не тільки псує загальний вид міста, а й створює реальну небезпеку мешканцям. Тут постійно утворюються стихійні звалища побутових відходів, сюди збігаються бездомні собаки, збираються наркомани та алкоголіки.

Багато років місцева влада не вирішувала долю колишнього садочка. Відтепер ситуація змінюється.

Так тут вже встановлено вуличне освітлення, що значно зменшує бажання  реалізовувати злочинні наміри. Тепер розпочато роботи зі встановлення паркану.

Сьогодні демонтовано стовпи, на яких колись тримався старий паркан,  та розпочинаються підготовчі роботи до монтажу нової огорожі.

Це припинить утворення тут стихійних звалищ та витрачання бюджетних коштів на їх ліквідацію. Сподіваємось, що мешканці більш відповідально ставитимуться до необхідності виносити й доносити сміття до контейнерних баків, адже гроші, що витрачаються на вивезення стихійних звалищ, могли б витрачатися на ремонт доріг, тротуарів тощо.

З свого боку виконавчий комітет Олешківської міської ради й надалі робитиме все можливе для упорядкування даної території, попереду ще багато планів.