Літнє оздоровлення

30 травня міським головою Вороновим Д.М. видано  розпорядження «Про  підготовку до  оздоровлення та відпочинку  дітей  влітку 2017 року», яким  передбачено збільшення фінансування на 10 відсотків на додаткове харчування дітей у міських дошкільних навчальних закладах у літній оздоровчий період 2017 року;  організація  роботи в санаторному режимі з урахуванням збільшення часу щодо проведення оздоровчих процедур та перебування дітей на свіжому повітрі.

Додатково з міського бюджету виділено 176.4 тис гривень для організації відпочинку на Чорному морі в м. Скадовськ в ДОТ «Веселка» 35 дітей пільгової категорії.  Організував підвіз до моря приватний підприємець Шмагановський В.О. (ФОП Шмагановський), який вже декілька років поспіль безкоштовно  організовує таку послугу для дітей.

Також за ініціативи міського голови та ГО «Моє місто Олешки» на території скверу (біля магазину АТБ) для дозвілля дітей плануються у літній період  дитячі концертно-розважальні програми.