Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В місті розв'язується ще одна проблема, що не вирішувалась довгий часБагато років звертаються мешканці вул. Гвардійської щодо зрізування дерев - 5 тополь біля ЦДЮТ. Дерева тут досягли вікової межі, мають дуже розкидисті крони, що періодично падають на тротуари та проїжджу частину вулиці, кореневі системи підривають фундаменти будівель та дорожнього покриття.

Виконавчим комітетом активно велися пошуки підрядної організації, яка взялася б виконати ці роботи. Однак велика складність робіт, тут проходять мережі електропостачання та вуличного освітлення, відлякувала потенційних виконавців робіт. Цього року знайдено підрядну організацію, що згодилася на виконання цих вкрай складних робіт. Оскільки, відповідно до вимог техніки безпеки необхідно знеструмлення дротів ЛЕП, міський голова Воронов Д.М. за допомогою звернувся до Олешківського РЕЗ та ЕМу, де з розумінням поставилися до цієї проблеми.

В результаті спільних дій Виконавчого комітету Олешківської міської ради, Олешківського РЕЗ та ЕМу й підрядної організації вчора було зрізано три з п’яти дерев біля ЦДЮТ. Оскільки процес припинення електропостачання споживачам вимагає проходження певної достатньо складної процедури, два дерева, що залишились, будуть зрізані пізніше (при здійсненні наступного відключення).

В місті розв'язується ще одна проблема, що не вирішувалась  довгий часВ місті розв'язується ще одна проблема, що не вирішувалась  довгий часЧитайте також:
24.04.18 Фонд, який відстоює інтереси застрахованих осіб!

23.04.18 Майбутнє лісу у наших руках

21.04.18 В Олешках відбувся велопробіг

21.04.18 Як Олешки та Нова Каховка ділились досвідом щодо шкільного самоврядування

21.04.18 Велопробіг 2018 в Олешках

20.04.18 В гуртожитку в Олешках почали ремонт стояків

20.04.18 В Олешках розпочали грейдерування вулиць

19.04.18 В Олешках привітали довгожителя

18.04.18 В Олешках розпочато ремонт вул. Софіївська

16.04.18 Починає працювати сайт водоканалу міста Олешки