Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках дві нові ігрові зони для малечіНа цьому тижні Олешки поповнилися ще двома новими ігровими зонами для дітей.

«Найкраща інвестиція це - інвестиція у наше майбутнє, у дітей. Відкриваючи такі майданчики, ми кожен раз пересвідчуємось, що було зроблено правильний вибір. Ми допоможемо зробити дитинство наших дітей більш комфортним, а ігрові зони цікавими і головне – безпечними для малюків», – ділиться враженнями міський голова Дмитро Воронов. Депутат міської ради Джантімірова –Савченко Наталія погодилася з тим, що дитячий майданчик дуже потрібний малечі для розвитку.

«Діти, які проживають у багатоповерхових будинках по вулиці Крилова та Першотравнева не мали місця для сучасних ігор, а гарні дитячі комплекси бачили тільки на малюнках та у сусідніх будинках по вулиці Миру. Батьки зверталися до мене з проханням поставити і в наших дворах дитячий комплекс, адже дітей дуже багато. Я радію від того, що всі депутати дбають про дітей, дають згоду на придбання таких майданчиків. У малечі випала нагода не тільки подивитися, а й самим погратися. Коли ці споруди встановлювали, діти стояли поряд і спостерігали за тим, як проводяться роботи. І тільки дозволили погратися, вони миттю кинулися освоювати кожну споруду», - уточнила Наталія Іванівна.

Нагадаємо, дитячий майданчик - задоволення не дешеве. Але це виправдовує себе. Діти менше сидять біля комп'ютерів. Їм цікаво вийти на вулицю, зустріти там однолітків, пограти, повеселитися. Нові майданчики вже встановлено і біля будинку по вулиці Миру 122.

В Олешках дві нові ігрові зони для малечіВ Олешках дві нові ігрові зони для малечіЧитайте також:
22.11.17 На стадіоні «Старт» розпочато роботи з монтажу системи автоматичного поливу

22.11.17 Вирішено багаторічне проблемне питання з приміщенням шахового-шашкового клубу

22.11.17 Таланти м. Олешки матимуть гідні умови для розвитку

22.11.17 День гідності в Олешках

21.11.17 День Гідності і Свободи в Олешках

21.11.17 Протидія туберкульозу в Олешках

13.11.17 Олешківський міський голова зустрівся з ветеранами

10.11.17 Увіковічити пам'ять видатного українця

09.11.17 В Олешках запроваджується роздільний збір ТПВ

07.11.17 ЗВІТ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДМИТРА ВОРОНОВА за другий рік роботи