Нарешті, дочекалися!Саме з такими словами більшість батьків привели малюків до дошкільного навчального закладу №2 після так званих «ремонтних канікул». Нагадаємо, що   в дитсадку у липні було призупинено виховний процес і проводилися ремонтні роботи. 

За даний період було відремонтовано скляний дах у зимовому саду. Ця незвичайна споруда ось як декілька років поспіль вже не відповідала санітарним вимогам і малеча не мала змоги проводити тут заняття з природознавства. Також повністю було замінено каналізаційні труби у декількох групах. Проведено косметичні ремонти у примішеннях, коридорах, актовому та спортивних залах.

Завдяки спільним зусиллям виконавчого комітету, депутатського корпусу, бригади підрядників, колективу закладу та батьків, «Світлячок» засяяв новими яскравими фарбами. Малюки прийшли у майже нові  групові кімнати, які чекали на них разом із казковими героями. Затишні спальні, нові меблі, обмальовані стіни – все це створено з любов'ю батьків та вихователів! 

«Наша Каринка так вже засумувала за дитсадком. Вона вже дуже хотіла йти до своїх вихователів та маленьких друзів. Ми дуже раді, що двері цього  садка вже відкрито і наші діти матимуть змогу весело проводити час», - ділиться враженнями молода мама.


Нарешті, дочекалися!Нарешті, дочекалися!

Нарешті, дочекалися!Нарешті, дочекалися!Читайте також:
22.03.18 Акція по висадці лісу переноситься

21.03.18 Електропостачання в олешківських гуртожитках поновлено

20.03.18 Нарада з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах

20.03.18 Цивілізоване сміття

19.03.18 В Олешках продовжать встановлювати дитячі та спортивні майданчики

17.03.18 Олешківський міський стадіон «Старт» забезпечено сучасними відеокамерами

16.03.18 Освітлення вулиць Олешок – невід'ємний елемент безпеки життя

16.03.18 До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

15.03.18 Людина - не товар!

14.03.18 В Олешках відзначили День українського добровольця