Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Нарешті, дочекалися!Саме з такими словами більшість батьків привели малюків до дошкільного навчального закладу №2 після так званих «ремонтних канікул». Нагадаємо, що   в дитсадку у липні було призупинено виховний процес і проводилися ремонтні роботи. 

За даний період було відремонтовано скляний дах у зимовому саду. Ця незвичайна споруда ось як декілька років поспіль вже не відповідала санітарним вимогам і малеча не мала змоги проводити тут заняття з природознавства. Також повністю було замінено каналізаційні труби у декількох групах. Проведено косметичні ремонти у примішеннях, коридорах, актовому та спортивних залах.

Завдяки спільним зусиллям виконавчого комітету, депутатського корпусу, бригади підрядників, колективу закладу та батьків, «Світлячок» засяяв новими яскравими фарбами. Малюки прийшли у майже нові  групові кімнати, які чекали на них разом із казковими героями. Затишні спальні, нові меблі, обмальовані стіни – все це створено з любов'ю батьків та вихователів! 

«Наша Каринка так вже засумувала за дитсадком. Вона вже дуже хотіла йти до своїх вихователів та маленьких друзів. Ми дуже раді, що двері цього  садка вже відкрито і наші діти матимуть змогу весело проводити час», - ділиться враженнями молода мама.


Нарешті, дочекалися!Нарешті, дочекалися!

Нарешті, дочекалися!Нарешті, дочекалися!Читайте також:
14.12.17 Олешківська громада відзначила День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14.12.17 Фінансування дошкільних навчальних закладів

14.12.17 Благодійна акція в Олешках

14.12.17 Міський голова Олешок побував на вечорницях

13.12.17 Андріївські вечорниці в ДНЗ № 2

13.12.17 Продовжується робота по омолоджувальній обрізці дерев

12.12.17 Подяка за співпрацю та порозуміння

12.12.17 Вітання дітей у Резиденції Святого Миколая

12.12.17 Обмін досвідом зі скадовчанами

12.12.17 Новорічна акція "Прикрасимо ялинку разом" триває