Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Нарешті, дочекалися!Саме з такими словами більшість батьків привели малюків до дошкільного навчального закладу №2 після так званих «ремонтних канікул». Нагадаємо, що   в дитсадку у липні було призупинено виховний процес і проводилися ремонтні роботи. 

За даний період було відремонтовано скляний дах у зимовому саду. Ця незвичайна споруда ось як декілька років поспіль вже не відповідала санітарним вимогам і малеча не мала змоги проводити тут заняття з природознавства. Також повністю було замінено каналізаційні труби у декількох групах. Проведено косметичні ремонти у примішеннях, коридорах, актовому та спортивних залах.

Завдяки спільним зусиллям виконавчого комітету, депутатського корпусу, бригади підрядників, колективу закладу та батьків, «Світлячок» засяяв новими яскравими фарбами. Малюки прийшли у майже нові  групові кімнати, які чекали на них разом із казковими героями. Затишні спальні, нові меблі, обмальовані стіни – все це створено з любов'ю батьків та вихователів! 

«Наша Каринка так вже засумувала за дитсадком. Вона вже дуже хотіла йти до своїх вихователів та маленьких друзів. Ми дуже раді, що двері цього  садка вже відкрито і наші діти матимуть змогу весело проводити час», - ділиться враженнями молода мама.


Нарешті, дочекалися!Нарешті, дочекалися!

Нарешті, дочекалися!Нарешті, дочекалися!Читайте також:
18.08.17 Зустріч з давніми друзями

18.08.17 Готовність дошкільних навчальних закладів до нового навчального року

17.08.17 Готовність дошкільних навчальних закладів до нового навчального року

16.08.17 Міський голова провів робочу нараду з головами правлінь ОСББ

15.08.17 До відома страхувальників м. Олешки

15.08.17 На Праві Саги чекають покращення

15.08.17 Розпочато відкачку калюж

11.08.17 Продовжуються роботи з облаштування стадіону "Старт"

10.08.17 Олешківська робоча група провела засідання у Раденській сільській раді

08.08.17 В Олешках поновлено державний прапор