Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Ганебна витівка олешківських вандалівДеякі прояви вандалізму лише здаються дрібничками, бо насправді псування культурних символів, нецензурні  та агресивні написи, нищення  лавок та парканів – крім матеріальних збитків та емоційних наслідків, все це може призвести до соціальних конфліктів. Вічний вогонь, вуличне освітлення, сміттєві урни, клумби, кладовища,державний прапор, меморіальні таблички загиблим героям АТО… Здається, вандалам байдуже, що руйнувати.

Судіть самі. Зовсім нещодавно, з метою   ліквідації стихійних звалищ та попередження несанкціонованих зібрань асоціальних осіб,  було  встановлено новий паркан на житло селищі 5 (приміщення колишнього дитсадка). Більшість жителів  такий застережний захід сприйняли позитивно. Проте, мабуть, комусь не до вподоби  кроки місцевої влади. А можливо, просто заради  пошуку гострих відчуттів,  сьогодні вночі було зруйновано частину паркану. Нахабно. Зневажливо.  Хто ці нелюди? Деградовані особи? Хворі люди? Важко сказати, але  зрозуміло одне - збитки від дій вандалів ляжуть на плечі міського бюджету, а значить на плечі платників податків.

«Ми суворо засуджуємо такі акти вандалізму. Винні мають бути притягнуті до відповідальності. Звертаємось до правоохоронних органів, аби максимально оперативно розслідувати ці дії. Ми працюємо на покращення міста, а окрема  категорія громадян не цінять те що мають, не цінять ні свою працю, ні працю інших людей. Дуже шкода, що так трапилось.  Звертаюся до батьків. Необхідно виховувати наших дітей, говорити їм що ламати нічого не можна, привчати не смітити на вулицях, берегти те  є. Так повинні робити всі ми, може тоді й буде місто безпечнішим і красивішим» ,– зазначив  міський голова Дмитро Воронов.Читайте також:
17.07.18 Прийом громадян Олешківським міським головою

16.07.18 В Олешках відновили роботу питного фонтанчика

13.07.18 Молодь Олешок прославляє рідне місто

13.07.18 Подарунок спортсменам для створення комфортних умов

12.07.18 Підготовка до опалювального періоду в Олешківських навчальних закладах

12.07.18 Підготовка до Дня міста Олешки триває

12.07.18 Хворим на туберкульоз Олешківська міська рада передала продуктові набори

11.07.18 Олешківські активісти подарували медичній установі холодильник для зберігання ліків

11.07.18 Графік прийому громадян відділом державної реєстрації та надання адміністративних послуг

11.07.18 В Олешках депутати виділили кошти на вакцинацію дітей