Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Ганебна витівка олешківських вандалівДеякі прояви вандалізму лише здаються дрібничками, бо насправді псування культурних символів, нецензурні  та агресивні написи, нищення  лавок та парканів – крім матеріальних збитків та емоційних наслідків, все це може призвести до соціальних конфліктів. Вічний вогонь, вуличне освітлення, сміттєві урни, клумби, кладовища,державний прапор, меморіальні таблички загиблим героям АТО… Здається, вандалам байдуже, що руйнувати.

Судіть самі. Зовсім нещодавно, з метою   ліквідації стихійних звалищ та попередження несанкціонованих зібрань асоціальних осіб,  було  встановлено новий паркан на житло селищі 5 (приміщення колишнього дитсадка). Більшість жителів  такий застережний захід сприйняли позитивно. Проте, мабуть, комусь не до вподоби  кроки місцевої влади. А можливо, просто заради  пошуку гострих відчуттів,  сьогодні вночі було зруйновано частину паркану. Нахабно. Зневажливо.  Хто ці нелюди? Деградовані особи? Хворі люди? Важко сказати, але  зрозуміло одне - збитки від дій вандалів ляжуть на плечі міського бюджету, а значить на плечі платників податків.

«Ми суворо засуджуємо такі акти вандалізму. Винні мають бути притягнуті до відповідальності. Звертаємось до правоохоронних органів, аби максимально оперативно розслідувати ці дії. Ми працюємо на покращення міста, а окрема  категорія громадян не цінять те що мають, не цінять ні свою працю, ні працю інших людей. Дуже шкода, що так трапилось.  Звертаюся до батьків. Необхідно виховувати наших дітей, говорити їм що ламати нічого не можна, привчати не смітити на вулицях, берегти те  є. Так повинні робити всі ми, може тоді й буде місто безпечнішим і красивішим» ,– зазначив  міський голова Дмитро Воронов.Читайте також:
19.02.18 В Олешках відновлюється робота зі стерилізації бездомних собак

19.02.18 В дошкільному навчальному закладі ясла-садку № 3 проведено капітальний ремонт мережі

19.02.18 В Олешках відзначили масляну

15.02.18 Щодо навчань із бойовим застосуванням всіх видів зброї Збройних Сил України

15.02.18 Вшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в Олешках

14.02.18 Шановні учасники бойових дій в Республіці Афганістан, воїни-інтернаціоналісти!

14.02.18 Організація харчування в олешківських міських ДНЗ

13.02.18 100-річний ювілей місцевої газети «Вісник Олешшя»

08.02.18 З 1 лютого в Олешках по вул. Софіївська міські автобуси функціонують за додатковим графіком

06.02.18 До 100-го ювілею «Вісника Олешшя»