Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Олешківська робоча група провела засідання у Раденській сільській радіВ рамках реалізації законодавства  щодо децентралізації  влади   робоча група Олешківської міської ради  на чолі з першим заступником міського голови Серогодською Т.І. провела виїзну зустріч з представниками Раденської  сільської ради.

В ході  зустрічі   обговорено питання бюджету (доходної та видаткової частин), стан вивезення сміття, водовідведення та водопостачання бюджетних установ, стан підготовки до зими   об’єктів соціальної сфери.  Проблемами ради є транспортне підвезення жителів (особливо дітей) з с. Челбурди  до  школи, дитсадка та сільської ради. 

Потребує  капітального ремонту приміщення школи. На  початковій стадії питання вуличного освітлення. До речі, раденчани провели велику роз’яснювальну роботу серед населення,  щодо установки   вуличних ліхтарів   за рахунок власників приватних садиб. Сільська рада надає тільки  у вигляді обладнання. Не вирішеним на законодавчому рівні залишаються  земельні питання, так як в адміністративних межах села знаходяться землі державного фонду ( територія лісгоспів) , залізничної дороги та землі міністерства Збройних Сил України.  З усього видно, що через недосконалість земельного законодавства бюджет недоотримує кошти.

То ж проблеми в селі є, і думки жителів  розділилися: одні хочуть об'єднання, інші категорично проти і бажають самостійного розвитку. 

Олешківська робоча група  провела засідання  у Раденській сільській радіОлешківська робоча група  провела засідання  у Раденській сільській радіЧитайте також:
18.08.17 Зустріч з давніми друзями

18.08.17 Готовність дошкільних навчальних закладів до нового навчального року

17.08.17 Готовність дошкільних навчальних закладів до нового навчального року

16.08.17 Міський голова провів робочу нараду з головами правлінь ОСББ

15.08.17 До відома страхувальників м. Олешки

15.08.17 На Праві Саги чекають покращення

15.08.17 Розпочато відкачку калюж

11.08.17 Продовжуються роботи з облаштування стадіону "Старт"

10.08.17 Олешківська робоча група провела засідання у Раденській сільській раді

08.08.17 В Олешках поновлено державний прапор