Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Міський голова провів робочу нараду з головами правлінь ОСББСьогодні в Олешківській міській раді день розпочався з вирішення найважливішого питання, яке виникло в місті.

За ініціативи міського голови Воронова Д.М. при участі першого заступника міського голови Серогодської Т.І., заступника з питань ЖКГ Пивоварової Н.К., директора підприємства по здійсненню послуг по вивозу сміття Радомським А.О., відбулась зустріч з головами правлінь ОСББ та громадськістю.

Міський голова запросив голів ОСББ до круглого столу та спокійно, без емоцій і політики, розібратися у кожному пункті претензій жителів та їх вирішення в законодавчому полі. Присутні розглядали шляхи вирішення проблеми вивезенням сміття з дворів багатоквартирних будинків.

Таким чином, в ході конструктивного діалогу присутні прийшли до спільної думки та намітили план подальших дій. Дмитро Воронов пішов на зустріч головам правлінь ОСББ, винайшовши можливість компенсувати затрати підприємству по здійсненню послуг по вивозу ТПВ, яке вже розпочало роботу у даному напрямку. Аби жителі цих будинків, як найменше відчули (фінансово) труднощі, під час цього складного етапу вирішення гострої проблеми нашого міста. Керівник підприємства по наданню послуг запевнив, що робота буде йти у щільному графіку і найближчим часом досягне звичайного робочого режиму.

Міський голова провів робочу нараду з головами правлінь ОСББМіський голова провів робочу нараду з головами правлінь ОСББЧитайте також:
15.02.18 Щодо навчань із бойовим застосуванням всіх видів зброї Збройних Сил України

15.02.18 Вшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в Олешках

14.02.18 Шановні учасники бойових дій в Республіці Афганістан, воїни-інтернаціоналісти!

14.02.18 Організація харчування в олешківських міських ДНЗ

13.02.18 100-річний ювілей місцевої газети «Вісник Олешшя»

08.02.18 З 1 лютого в Олешках по вул. Софіївська міські автобуси функціонують за додатковим графіком

06.02.18 До 100-го ювілею «Вісника Олешшя»

06.02.18 Олешківський міський голова провів цікаву зустріч

06.02.18 Матеріальна допомога громадян для вирішення життєво важливих питань

31.01.18 В Олешківській міській раді відбулась нарада з планування роботи у соціальному та культурному