Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Міський голова провів робочу нараду з головами правлінь ОСББСьогодні в Олешківській міській раді день розпочався з вирішення найважливішого питання, яке виникло в місті.

За ініціативи міського голови Воронова Д.М. при участі першого заступника міського голови Серогодської Т.І., заступника з питань ЖКГ Пивоварової Н.К., директора підприємства по здійсненню послуг по вивозу сміття Радомським А.О., відбулась зустріч з головами правлінь ОСББ та громадськістю.

Міський голова запросив голів ОСББ до круглого столу та спокійно, без емоцій і політики, розібратися у кожному пункті претензій жителів та їх вирішення в законодавчому полі. Присутні розглядали шляхи вирішення проблеми вивезенням сміття з дворів багатоквартирних будинків.

Таким чином, в ході конструктивного діалогу присутні прийшли до спільної думки та намітили план подальших дій. Дмитро Воронов пішов на зустріч головам правлінь ОСББ, винайшовши можливість компенсувати затрати підприємству по здійсненню послуг по вивозу ТПВ, яке вже розпочало роботу у даному напрямку. Аби жителі цих будинків, як найменше відчули (фінансово) труднощі, під час цього складного етапу вирішення гострої проблеми нашого міста. Керівник підприємства по наданню послуг запевнив, що робота буде йти у щільному графіку і найближчим часом досягне звичайного робочого режиму.

Міський голова провів робочу нараду з головами правлінь ОСББМіський голова провів робочу нараду з головами правлінь ОСББЧитайте також:
22.09.17 В Олешках відзначили День партизанської слави

22.09.17 Завершено капітальний ремонт Сагівського будинку культури

22.09.17 День дошкілля в Олешках

22.09.17 В Олешках встановлено публічні камери відеоспостереження

22.09.17 Вандали знову познущались над майном громади

19.09.17 Осінній призов

19.09.17 В Олешках встановлено нові дорожні знаки

15.09.17 Рятувальником повинен бути кожен

14.09.17 Зрізування проблемних дерев в Олешках

14.09.17 Вандали знову шкодять майно територіальної громади