Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Запрошуємо жителів до обговоренняКожне місто повинно мати свої  пам’ятні, знакові, привабливі та цікаві  своєю тематикою, місця. Так цікавинкою для городян та гостей Олешок стала споруда з букв та  написом «Я люблю Олешки». Люди із задоволенням фотографуються, хто вивчає правильну назву міста, а хто  радується естетичному вигляду території. Сьогодні актуальним стало питання  визначення символу для важливих територій міста: головної центральної площі та території скверу, де колись був встановлений пам’ятник Цюрупі.

Міський голова Воронов Д.М. провів ряд зустрічей  з авторами витворів та спільно з фахівцями вивчає  надані комерційні пропозиції . Їх дві –  «Тризуб», художньо оформлений  булавою та мечем (попередньо для  встановлення на центральній  площі )  та  «Козацька чайка»  (попередньо для встановлення у сквері між вулицями Крилова та Олімпійська, перед міською набережною).

Запрошуємо  небайдужих жителів до обговорення таких ідей. Висловлюйте свою думку, коментуйте свою пропозицію, вносьте  зауваження або  пропозиції свого бачення у необхідності таких споруд. Ви можете  надати особисто пропозиції, можете надіслати  письмово, можете  через  соцмережу. Всі  думки городян будуть уважно вивчені та  прийняті до уваги. 

Встановлені символічні знаки  будуть  важливим елементом у історії нашого міста та одним із ланцюжків туристичних екскурсійних маршрутів.

Запрошуємо жителів до обговоренняЗапрошуємо жителів до обговоренняЧитайте також:
19.11.18 Учасники Олешківського вело руху проїхали тропою індіанця

19.11.18 ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ЖИТЛОВО - ПОБУТОВА КОМІСІЯ

16.11.18 В Олешках стартувала соціально-екологічна акція «#EcoChallenge_Oleshky»

16.11.18 ПРАЦЮЄМО НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

15.11.18 Повідомлення про скликання 42 чергової сесії Олешківської  міської ради VІІ скликання 30

14.11.18 Інформаційне повідомлення

13.11.18 На стадіоні "СТАРТ" проводились роботи з випробування коефіцієнтів деформації та якості бетону

13.11.18 Запровадження шерифів може суттєво знизити рівень злочинності в місті Олешки

13.11.18 В Олешках тестували нове сучасне табло для міського стадіону

12.11.18 Щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті