Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Запрошуємо жителів до обговоренняКожне місто повинно мати свої  пам’ятні, знакові, привабливі та цікаві  своєю тематикою, місця. Так цікавинкою для городян та гостей Олешок стала споруда з букв та  написом «Я люблю Олешки». Люди із задоволенням фотографуються, хто вивчає правильну назву міста, а хто  радується естетичному вигляду території. Сьогодні актуальним стало питання  визначення символу для важливих територій міста: головної центральної площі та території скверу, де колись був встановлений пам’ятник Цюрупі.

Міський голова Воронов Д.М. провів ряд зустрічей  з авторами витворів та спільно з фахівцями вивчає  надані комерційні пропозиції . Їх дві –  «Тризуб», художньо оформлений  булавою та мечем (попередньо для  встановлення на центральній  площі )  та  «Козацька чайка»  (попередньо для встановлення у сквері між вулицями Крилова та Олімпійська, перед міською набережною).

Запрошуємо  небайдужих жителів до обговорення таких ідей. Висловлюйте свою думку, коментуйте свою пропозицію, вносьте  зауваження або  пропозиції свого бачення у необхідності таких споруд. Ви можете  надати особисто пропозиції, можете надіслати  письмово, можете  через  соцмережу. Всі  думки городян будуть уважно вивчені та  прийняті до уваги. 

Встановлені символічні знаки  будуть  важливим елементом у історії нашого міста та одним із ланцюжків туристичних екскурсійних маршрутів.

Запрошуємо жителів до обговоренняЗапрошуємо жителів до обговоренняЧитайте також:
22.05.18 Виставка талановитих робіт в Олешках

22.05.18 Надання адміністративних послуг в м. Олешки

21.05.18 До уваги власників телят!

21.05.18 В Олешківській міській раді відбулася робоча нарада по підготовці до зими

21.05.18 Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Олешківської міської ради попереджає про

21.05.18 Громадські роботи для роз’яснення порядку надання субсидій в Олешках

21.05.18 Добрі справи своїми руками в Олешках

21.05.18 Перелік документів для щорічної перереєстрації квартирного обліку в Олешках

21.05.18 Призов до армії 2018: строкова військова служба

18.05.18 Щодо припинення подачі природного газу