Запрошуємо жителів до обговоренняКожне місто повинно мати свої  пам’ятні, знакові, привабливі та цікаві  своєю тематикою, місця. Так цікавинкою для городян та гостей Олешок стала споруда з букв та  написом «Я люблю Олешки». Люди із задоволенням фотографуються, хто вивчає правильну назву міста, а хто  радується естетичному вигляду території. Сьогодні актуальним стало питання  визначення символу для важливих територій міста: головної центральної площі та території скверу, де колись був встановлений пам’ятник Цюрупі.

Міський голова Воронов Д.М. провів ряд зустрічей  з авторами витворів та спільно з фахівцями вивчає  надані комерційні пропозиції . Їх дві –  «Тризуб», художньо оформлений  булавою та мечем (попередньо для  встановлення на центральній  площі )  та  «Козацька чайка»  (попередньо для встановлення у сквері між вулицями Крилова та Олімпійська, перед міською набережною).

Запрошуємо  небайдужих жителів до обговорення таких ідей. Висловлюйте свою думку, коментуйте свою пропозицію, вносьте  зауваження або  пропозиції свого бачення у необхідності таких споруд. Ви можете  надати особисто пропозиції, можете надіслати  письмово, можете  через  соцмережу. Всі  думки городян будуть уважно вивчені та  прийняті до уваги. 

Встановлені символічні знаки  будуть  важливим елементом у історії нашого міста та одним із ланцюжків туристичних екскурсійних маршрутів.

Запрошуємо жителів до обговоренняЗапрошуємо жителів до обговоренняЧитайте також:
16.08.18 Олешківська міська рада запрошує нв святкові заходи

16.08.18 Сагівський будинок культури запрошує на святкування

15.08.18 Відбулася комісія з розгляду звернень громадян щодо встановлення індивідуального опалення

15.08.18 Зустріч з вуличними комітетами м. Олешки

14.08.18 Засідання комісії щодо Африканської чуми в Олешках

14.08.18 Допомога хворим на ВІЧ та СНІД в Олешках

13.08.18 Водяне свято "День Нептуна"

13.08.18 Співоча Птаха в Олешках

13.08.18 Свято Нептуна в Олешках

11.08.18 Обережно! В Олешках можливо захворювання свиней на АЧС