Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Відбулась зустріч міського голови з учнівським активом містаНапередодні Дня місцевого самоврядування міський голова зустрівся з учнівським активом міста для обговорення подальших планів вже започаткованого в минулому році спільного проекту «Молодь у владі».

Дмитро Миколайович Воронов розповів про роботу міської ради у різноманітних її сферах, про підтримку молоді у різних їх починаннях та про планування роботи на наступний рік. Під час зустрічі присутні спланували подальшу роботу гумористичного клубу «Камеді Фест», який проводиться під патронатом міського голови і дату наступного її виступу на передодні Нового року. Також учнівський актив вніс свої пропозиції щодо проведення Дня учнівського самоврядування в Олешківській міській раді, який відбудеться саме на передодні 7 грудня Дня місцевого самоврядування. В ході зустрічі Воронов Д.М. нагадав, що міською владою проводиться ряд заходів по виконанню соціальних ініціатив Президента України щодо підтримки обдарованої молоді, стимулюванню її громадської активності та різноманітних молодіжних ініціатив. Наголосив присутнім, щоб вони в майбутньому працювали на подальший розвиток і процвітання нашого міста.
Відбулась зустріч міського голови з учнівським активом містаВідбулась зустріч міського голови з учнівським активом міста

 Читайте також:
18.05.18 Щодо припинення подачі природного газу

16.05.18 Припинено подачу природного газу

14.05.18 Благоустрій дитячих майдинчиків в Олешках

14.05.18 Стипендія міського голови «Гордість міста» в Олешках

14.05.18 В Олешках проводять ремонт вулично-дорожньої мережі загального користування

10.05.18 В Олешки прибув новий спортивний комплекс

10.05.18 Святковий концерт в Олешках до Дня Перемоги

10.05.18 День Перемоги в Олешках

10.05.18 В Олешках відбувся урочистий мітинг присвячений річниці Дня Перемоги

07.05.18 Міський об'їзд пам'ятних місць «Перемозі 73»