Відбулась зустріч міського голови з учнівським активом містаНапередодні Дня місцевого самоврядування міський голова зустрівся з учнівським активом міста для обговорення подальших планів вже започаткованого в минулому році спільного проекту «Молодь у владі».

Дмитро Миколайович Воронов розповів про роботу міської ради у різноманітних її сферах, про підтримку молоді у різних їх починаннях та про планування роботи на наступний рік. Під час зустрічі присутні спланували подальшу роботу гумористичного клубу «Камеді Фест», який проводиться під патронатом міського голови і дату наступного її виступу на передодні Нового року. Також учнівський актив вніс свої пропозиції щодо проведення Дня учнівського самоврядування в Олешківській міській раді, який відбудеться саме на передодні 7 грудня Дня місцевого самоврядування. В ході зустрічі Воронов Д.М. нагадав, що міською владою проводиться ряд заходів по виконанню соціальних ініціатив Президента України щодо підтримки обдарованої молоді, стимулюванню її громадської активності та різноманітних молодіжних ініціатив. Наголосив присутнім, щоб вони в майбутньому працювали на подальший розвиток і процвітання нашого міста.
Відбулась зустріч міського голови з учнівським активом містаВідбулась зустріч міського голови з учнівським активом міста

 Читайте також:
16.08.18 Олешківська міська рада запрошує нв святкові заходи

16.08.18 Сагівський будинок культури запрошує на святкування

15.08.18 Відбулася комісія з розгляду звернень громадян щодо встановлення індивідуального опалення

15.08.18 Зустріч з вуличними комітетами м. Олешки

14.08.18 Засідання комісії щодо Африканської чуми в Олешках

14.08.18 Допомога хворим на ВІЧ та СНІД в Олешках

13.08.18 Водяне свято "День Нептуна"

13.08.18 Співоча Птаха в Олешках

13.08.18 Свято Нептуна в Олешках

11.08.18 Обережно! В Олешках можливо захворювання свиней на АЧС