Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереженняНагадаємо, що одним із напрямків в роботі Олешківської міської ради та виконавчого комітету, визначено комплекс заходів по енергозбереженню в місті.

Як наслідок, такий підхід призвів до того, що Олешки обрано до 20-ки малих міст України, для комплексної роботи з урядом та благодійними організаціями Німеччини. Завдання програми –це системне впровадження енергоефективності у малих містах, контроль за споживання енергоносіїв і як наслідок, суттєве зменшення витрат коштів міського бюджету на ці потреби.

Як відомо, в Олешках вже другий рік поспіль активно впроваджується сучасна система вуличного освітлення на основі LED-технології, проведено утеплення фасаду у ДНЗ№3, триває заміна вікон у дошкільних навчальних закладах, а ДНЗ№1 з’явилась автономна система опалення і це лише початок! Наступним кроком було прийнято рішення на повну заміну електричних ламп по всіх бюджетних установах міста на енергозберігаючі. Сучасна лампа LED має середній строк експлотації 5-7 років, та має має відповідну гарантію від виробника. Економічний ефект від впровадження сучасних енергосберегаючих технологій в місті, постійно відслідковується відповідними фахівцями виконавчого комітету міської ради, отримані результати буде оформлення у звіти для партнерської програми. Привчають заощаджувати енергію і молоде покоління в Олешках, адже розвозили нові лампи міський голова особисто, разом із учнями місцевих шкіл, в рамках щорічного соціального заходу «Молодь у Владі».

В Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереженняВ Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереження

В Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереженняВ Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереженняЧитайте також:
19.02.18 В Олешках відновлюється робота зі стерилізації бездомних собак

19.02.18 В дошкільному навчальному закладі ясла-садку № 3 проведено капітальний ремонт мережі

19.02.18 В Олешках відзначили масляну

15.02.18 Щодо навчань із бойовим застосуванням всіх видів зброї Збройних Сил України

15.02.18 Вшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в Олешках

14.02.18 Шановні учасники бойових дій в Республіці Афганістан, воїни-інтернаціоналісти!

14.02.18 Організація харчування в олешківських міських ДНЗ

13.02.18 100-річний ювілей місцевої газети «Вісник Олешшя»

08.02.18 З 1 лютого в Олешках по вул. Софіївська міські автобуси функціонують за додатковим графіком

06.02.18 До 100-го ювілею «Вісника Олешшя»