В Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереженняНагадаємо, що одним із напрямків в роботі Олешківської міської ради та виконавчого комітету, визначено комплекс заходів по енергозбереженню в місті.

Як наслідок, такий підхід призвів до того, що Олешки обрано до 20-ки малих міст України, для комплексної роботи з урядом та благодійними організаціями Німеччини. Завдання програми –це системне впровадження енергоефективності у малих містах, контроль за споживання енергоносіїв і як наслідок, суттєве зменшення витрат коштів міського бюджету на ці потреби.

Як відомо, в Олешках вже другий рік поспіль активно впроваджується сучасна система вуличного освітлення на основі LED-технології, проведено утеплення фасаду у ДНЗ№3, триває заміна вікон у дошкільних навчальних закладах, а ДНЗ№1 з’явилась автономна система опалення і це лише початок! Наступним кроком було прийнято рішення на повну заміну електричних ламп по всіх бюджетних установах міста на енергозберігаючі. Сучасна лампа LED має середній строк експлотації 5-7 років, та має має відповідну гарантію від виробника. Економічний ефект від впровадження сучасних енергосберегаючих технологій в місті, постійно відслідковується відповідними фахівцями виконавчого комітету міської ради, отримані результати буде оформлення у звіти для партнерської програми. Привчають заощаджувати енергію і молоде покоління в Олешках, адже розвозили нові лампи міський голова особисто, разом із учнями місцевих шкіл, в рамках щорічного соціального заходу «Молодь у Владі».

В Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереженняВ Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереження

В Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереженняВ Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереженняЧитайте також:
16.08.18 Олешківська міська рада запрошує нв святкові заходи

16.08.18 Сагівський будинок культури запрошує на святкування

15.08.18 Відбулася комісія з розгляду звернень громадян щодо встановлення індивідуального опалення

15.08.18 Зустріч з вуличними комітетами м. Олешки

14.08.18 Засідання комісії щодо Африканської чуми в Олешках

14.08.18 Допомога хворим на ВІЧ та СНІД в Олешках

13.08.18 Водяне свято "День Нептуна"

13.08.18 Співоча Птаха в Олешках

13.08.18 Свято Нептуна в Олешках

11.08.18 Обережно! В Олешках можливо захворювання свиней на АЧС