Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереженняНагадаємо, що одним із напрямків в роботі Олешківської міської ради та виконавчого комітету, визначено комплекс заходів по енергозбереженню в місті.

Як наслідок, такий підхід призвів до того, що Олешки обрано до 20-ки малих міст України, для комплексної роботи з урядом та благодійними організаціями Німеччини. Завдання програми –це системне впровадження енергоефективності у малих містах, контроль за споживання енергоносіїв і як наслідок, суттєве зменшення витрат коштів міського бюджету на ці потреби.

Як відомо, в Олешках вже другий рік поспіль активно впроваджується сучасна система вуличного освітлення на основі LED-технології, проведено утеплення фасаду у ДНЗ№3, триває заміна вікон у дошкільних навчальних закладах, а ДНЗ№1 з’явилась автономна система опалення і це лише початок! Наступним кроком було прийнято рішення на повну заміну електричних ламп по всіх бюджетних установах міста на енергозберігаючі. Сучасна лампа LED має середній строк експлотації 5-7 років, та має має відповідну гарантію від виробника. Економічний ефект від впровадження сучасних енергосберегаючих технологій в місті, постійно відслідковується відповідними фахівцями виконавчого комітету міської ради, отримані результати буде оформлення у звіти для партнерської програми. Привчають заощаджувати енергію і молоде покоління в Олешках, адже розвозили нові лампи міський голова особисто, разом із учнями місцевих шкіл, в рамках щорічного соціального заходу «Молодь у Владі».

В Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереженняВ Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереження

В Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереженняВ Олешках зроблено черговий крок на шляху до енергозбереженняЧитайте також:
19.11.18 Учасники Олешківського вело руху проїхали тропою індіанця

19.11.18 ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ЖИТЛОВО - ПОБУТОВА КОМІСІЯ

16.11.18 В Олешках стартувала соціально-екологічна акція «#EcoChallenge_Oleshky»

16.11.18 ПРАЦЮЄМО НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

15.11.18 Повідомлення про скликання 42 чергової сесії Олешківської  міської ради VІІ скликання 30

14.11.18 Інформаційне повідомлення

13.11.18 На стадіоні "СТАРТ" проводились роботи з випробування коефіцієнтів деформації та якості бетону

13.11.18 Запровадження шерифів може суттєво знизити рівень злочинності в місті Олешки

13.11.18 В Олешках тестували нове сучасне табло для міського стадіону

12.11.18 Щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті