Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Тривають консультації із китайскими партнерами щодо будівництва заводу з переробки ТПВЦієї суботи відбувся черговий раунд переговорів між китайською делигацію (яка перебуває тут з робочим візитом) та керівництвом Херсонської області. Взяли участь в нараді і Олешківський міський голова Дмитро Воронов, разом із своїм заступником Тетяною Серогодською.

Потенційні інвестори розглядають відразу декілька ймовірних майданчиків на Херсонщині під будівництво заводу з перетворення ТПВ в електричну енергію, але саме промислова зона міста Олешки є однією із найпривабливіших. Тому, сьогодні наше місто має реальний шанс реалізувати великий інвестиційний проект, аби раз і назавжди зняти питання утилізації ТПВ з порядку денного і зупинити щоденний процес перетворення рідного краю на суцільний смітник.

Окремо зазначимо, що технологічний процес відповідає всім европейским нормам екології і ця компанія побудувала вже декілька таких заводів по всьому світу, які успішно працюють не перший рік. Нещодавно офіційна Херсонська делегація відвідала такі зоводи в КНР, аби побачити все на власні очі. 

Тож, переговорний процес триває. Всі зібрані дані на Херсонщині, члени китайської делегації передають до центрального офісу компанії, для аналізу, після чого буде прийнято остаточне рішення щодо реалізації даного проекту. 
Тривають консультації із китайскими партнерами щодо будівництва заводу з переробки ТПВ Тривають консультації із китайскими партнерами щодо будівництва заводу з переробки ТПВЧитайте також:
12.12.17 Подяка за співпрацю та порозуміння

12.12.17 Вітання дітей у Резиденції Святого Миколая

12.12.17 Обмін досвідом зі скадовчанами

12.12.17 Новорічна акція "Прикрасимо ялинку разом" триває

11.12.17 Зустріч міського голови з завідувачами ДНЗ

11.12.17 Як уберегтися від неприємностей в осінньо-зимовий період

11.12.17 Вічна пам'ять герою

11.12.17 Щодо Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України

08.12.17 Міські депутати-медики дбають про здоров'я олешківців

06.12.17 В Олешках відзначили річницю видатного земляка