Міські депутати-медики дбають про здоров'я олешківцівДепутатський корпус Олешківської міської ради дбає про інтереси жителів. Прийняті протягом року програми передбачають ремонти доріг та встановлення вуличного освітлення, наведення благоустрою та реконструкцію водо мереж, розвиток спорту і дозвілля молоді та багато іншого.

Поряд із соціальними питаннями велика увага приділяється і здоров’ю наших громадян. Так завдяки ініціативі депутатів Крівіч Л. І. і Махрової С.Г., при підтримці міського голови Воронова Д.М. та депутатського корпусу, на останній сесії ради виділено кошти в сумі 20 тис. грн. для придбання напівавтоматичного біохімічного аналізатора МБА-540, що дасть можливість якісно і вчасно здійснювати лабораторні дослідження.

«При обмеженому фінансуванні нам з депутатами вдалося винайти кошти для придбання медичного обладнання. Практика свідчить, що тепер олешківцям буде значно зручніше і, що не мало важливо, дешевше, отримувати якісні лабораторні аналізи, а значить лікарі матимуть змогу вчасно виявити патології захворювань. Хочу відмітити, що депутати медики завжди «відстоюють» на засіданнях медичні питання. Так міським бюджетом , за ініціативи депутата Махрової С.Г. було виділено 82 тис. грн. для придбання вакцини та ін.», - прокоментував рішення міський голова Воронов Дмитро.Читайте також:
18.10.18 В Олешках відбулась історико-пізнавльна гра «Олешки-квест»

18.10.18 Плідно попрацювали

18.10.18 Олешківський міський голова провів нараду з представниками силових структур

17.10.18 В Олешках розпочато ремонтні роботи по вул.Миру,3

16.10.18 Про початок опалювального сезону 2018/2019 років в дошкільних навчальних закладах ясла-садків

15.10.18 Ліві Саги відсвяткували День захисника України

13.10.18 В Олешківській бібліотеці відзначили День українського козацтва та День захисника України

13.10.18 Аматорські колективи Олешківської міської ради привітали з Днем Козацтва та Днем Захисника

13.10.18 Ми тебе любимо, Олешки!

13.10.18 На стадіоні "Старт" відбулась розширена нарада