Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Міські депутати-медики дбають про здоров'я олешківцівДепутатський корпус Олешківської міської ради дбає про інтереси жителів. Прийняті протягом року програми передбачають ремонти доріг та встановлення вуличного освітлення, наведення благоустрою та реконструкцію водо мереж, розвиток спорту і дозвілля молоді та багато іншого.

Поряд із соціальними питаннями велика увага приділяється і здоров’ю наших громадян. Так завдяки ініціативі депутатів Крівіч Л. І. і Махрової С.Г., при підтримці міського голови Воронова Д.М. та депутатського корпусу, на останній сесії ради виділено кошти в сумі 20 тис. грн. для придбання напівавтоматичного біохімічного аналізатора МБА-540, що дасть можливість якісно і вчасно здійснювати лабораторні дослідження.

«При обмеженому фінансуванні нам з депутатами вдалося винайти кошти для придбання медичного обладнання. Практика свідчить, що тепер олешківцям буде значно зручніше і, що не мало важливо, дешевше, отримувати якісні лабораторні аналізи, а значить лікарі матимуть змогу вчасно виявити патології захворювань. Хочу відмітити, що депутати медики завжди «відстоюють» на засіданнях медичні питання. Так міським бюджетом , за ініціативи депутата Махрової С.Г. було виділено 82 тис. грн. для придбання вакцини та ін.», - прокоментував рішення міський голова Воронов Дмитро.Читайте також:
17.07.18 Прийом громадян Олешківським міським головою

16.07.18 В Олешках відновили роботу питного фонтанчика

13.07.18 Молодь Олешок прославляє рідне місто

13.07.18 Подарунок спортсменам для створення комфортних умов

12.07.18 Підготовка до опалювального періоду в Олешківських навчальних закладах

12.07.18 Підготовка до Дня міста Олешки триває

12.07.18 Хворим на туберкульоз Олешківська міська рада передала продуктові набори

11.07.18 Олешківські активісти подарували медичній установі холодильник для зберігання ліків

11.07.18 Графік прийому громадян відділом державної реєстрації та надання адміністративних послуг

11.07.18 В Олешках депутати виділили кошти на вакцинацію дітей