Обмін досвідом зі скадовчанамиНезвична подія відбулася сьогодні у Олешківській міській раді.

В рамках екологічного виховання дошкільнят відбулася теле(скайп) зустріч представників м. Олешки та 

м. Скадовська.

У зустрічі взяли участь: заступник міського голови Ольга Петриченко, методист Олешківського РМК відділу освіти Світлана Альохіна, голова Олешківської міської благодійної організації «Фонду громади імені Софії Фальц-Фейн» Алла Радіонова, методист ДНЗ №2 Ірина Баденко та вихователь ДНЗ №1 Олена Кравченко.

Від скадовської громади брали участь методисти відділу освіти та дошкільних навчальних закладів, представники міської ради та громадськість.

Мета зустрічі: поділитися досвідом по впровадженню серед дітей та батьків м. Олешки ідеї та практичного застосування проблеми поводження з побутовими відходами та розподілу сміття.

Олешківська сторона, враховуючи актуальність проблеми зі сміттям в місті, розповіла, як за ініціативи міської ради та підтримки благодійного фонду, було прийнято участь у конкурсі міні-грантів проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах» проведеного ГО «Нова генерація» за кошти «Національного фонду розвитку демократії США». Внаслідок перемоги було отримано кошти, на які виготовлено інформаційний матеріал для жителів та проведено ряд тематичних занять у дошкільних навчальних закладах. Лекторами у даних заняттях були як вихователі, члени фонду так і олешківська молодь. Під час занять дітлахів вчилися відокремлювати сміття, розподіляти його по різних «сміттєвих контейнерах». За задумом ініціаторів проекту необхідно, в першу чергу, вчити маленьких громадян, які в силу своєї безпосередності, будуть вчити дорослих правильно поводитися зі сміттям. У ході дружнього обговорення всі учасники прийшли до висновку, що дані проекти є дуже ефективним механізмом для реалізації соціально-орієнтованих ініціатив.

Обмін досвідом зі скадовчанамиОбмін досвідом зі скадовчанами

Обмін досвідом зі скадовчанамиОбмін досвідом зі скадовчанамиЧитайте також:
18.10.18 В Олешках відбулась історико-пізнавльна гра «Олешки-квест»

18.10.18 Плідно попрацювали

18.10.18 Олешківський міський голова провів нараду з представниками силових структур

17.10.18 В Олешках розпочато ремонтні роботи по вул.Миру,3

16.10.18 Про початок опалювального сезону 2018/2019 років в дошкільних навчальних закладах ясла-садків

15.10.18 Ліві Саги відсвяткували День захисника України

13.10.18 В Олешківській бібліотеці відзначили День українського козацтва та День захисника України

13.10.18 Аматорські колективи Олешківської міської ради привітали з Днем Козацтва та Днем Захисника

13.10.18 Ми тебе любимо, Олешки!

13.10.18 На стадіоні "Старт" відбулась розширена нарада