Благодійна акція в ОлешкахЗа ініціативою батьків та адміністрації закладу 13 грудня у ДНЗ №2 відбулася благодійна акція «Спасти ради жизни».

За традицією, в день Андрія, батьки виготовляють з дітьми вареники, пиріжки, коржики та млинці і пригощають всіх присутніх у садку. А цього року вирішено провести благодійний ярмарок та виручені кошти направити на лікування хворих діточок. Під час ярмарку було дуже людно, гамірно та весело. Батьки вихованців з кожної групи презентували свої смаколики, імпровізовано вихваляли страви. Всього було дуже багато і все різноманітне: і вареники з усіма видами начинки – і м'ясо, і картопля з печінкою, і капуста смажена та квашена, і сир, і мак. Пиріжки на всі смаки. І узвар, і соки з овочів та фруктів. Але головне, що люди щиро і з задоволенням купували вироби, обмінювалися посмішками та гарним настроєм. А родзинкою заходу був майстер-клас по ліпленню вареників від дітей, які нещодавно отримали похвалу від самого Майстер-шефа ресторану «Пана Атамана».

«Мені дуже приємно, як чиновнику і як людині, приймати участь у таких акціях, які мають таку корисну позитивну тематику. Важливо, що саме маленькі діти хочуть допомогти іншим дітям, хворим. Такі акції об’єднують людей, спонукають до щирості, благодійності, виховують почуття вболівання та захисту. Дякую і батькам, і малечі, і керівництву за таку ініціативу», - поділився враженнями міський голова Дмитро Воронов. Всього під час акції у ДНЗ №2 було зібрано 7320 гривень, які можливо спасуть життя хворій дитині.

Благодійна акція в Олешках Благодійна акція в Олешках

Благодійна акція в Олешках Благодійна акція в Олешках

Благодійна акція в Олешках Благодійна акція в Олешках

Благодійна акція в Олешках Благодійна акція в Олешках

Благодійна акція в Олешках Благодійна акція в ОлешкахЧитайте також:
18.10.18 В Олешках відбулась історико-пізнавльна гра «Олешки-квест»

18.10.18 Плідно попрацювали

18.10.18 Олешківський міський голова провів нараду з представниками силових структур

17.10.18 В Олешках розпочато ремонтні роботи по вул.Миру,3

16.10.18 Про початок опалювального сезону 2018/2019 років в дошкільних навчальних закладах ясла-садків

15.10.18 Ліві Саги відсвяткували День захисника України

13.10.18 В Олешківській бібліотеці відзначили День українського козацтва та День захисника України

13.10.18 Аматорські колективи Олешківської міської ради привітали з Днем Козацтва та Днем Захисника

13.10.18 Ми тебе любимо, Олешки!

13.10.18 На стадіоні "Старт" відбулась розширена нарада