Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Чергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторами21.12.2017 р. відбулася чергова зустріч Олешківського міського голови Воронова Дмитра Миколайовича з представниками іноземної компанії щодо проекту будівництва в нашому регіоні сміттєпереробного заводу з перетворення ТПВ в електричну енергію. З виїздом на місце представникам іноземної кампанії було продемонстрована земельна ділянка, яка розташована в зоні промислових підприємств, та розглядається як потенційна інвестиційна пропозиція із будівництва сміттєпереробного заводу.

Іноземним інвесторам було роз’яснено всі наявні переваги даної території: розвинена інфраструктура, транспортне сполучення, наявність необхідних мереж, тощо. В ході зустрічі представники іноземної інвестиційної компанії отримали повну інформацію з питань щодо можливої співпраці в вищезазначеному питанні.

Тож, чекаємо на позитивне рішення потенційних інвесторів.

Чергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторамиЧергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторами

Чергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторамиЧергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторами

Чергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторамиЧергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторамиЧитайте також:
17.07.18 Прийом громадян Олешківським міським головою

16.07.18 В Олешках відновили роботу питного фонтанчика

13.07.18 Молодь Олешок прославляє рідне місто

13.07.18 Подарунок спортсменам для створення комфортних умов

12.07.18 Підготовка до опалювального періоду в Олешківських навчальних закладах

12.07.18 Підготовка до Дня міста Олешки триває

12.07.18 Хворим на туберкульоз Олешківська міська рада передала продуктові набори

11.07.18 Олешківські активісти подарували медичній установі холодильник для зберігання ліків

11.07.18 Графік прийому громадян відділом державної реєстрації та надання адміністративних послуг

11.07.18 В Олешках депутати виділили кошти на вакцинацію дітей