Чергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторами21.12.2017 р. відбулася чергова зустріч Олешківського міського голови Воронова Дмитра Миколайовича з представниками іноземної компанії щодо проекту будівництва в нашому регіоні сміттєпереробного заводу з перетворення ТПВ в електричну енергію. З виїздом на місце представникам іноземної кампанії було продемонстрована земельна ділянка, яка розташована в зоні промислових підприємств, та розглядається як потенційна інвестиційна пропозиція із будівництва сміттєпереробного заводу.

Іноземним інвесторам було роз’яснено всі наявні переваги даної території: розвинена інфраструктура, транспортне сполучення, наявність необхідних мереж, тощо. В ході зустрічі представники іноземної інвестиційної компанії отримали повну інформацію з питань щодо можливої співпраці в вищезазначеному питанні.

Тож, чекаємо на позитивне рішення потенційних інвесторів.

Чергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторамиЧергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторами

Чергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторамиЧергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторами

Чергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторамиЧергова зустріч Олешківського міського голови з іноземними інвесторамиЧитайте також:
18.10.18 В Олешках відбулась історико-пізнавльна гра «Олешки-квест»

18.10.18 Плідно попрацювали

18.10.18 Олешківський міський голова провів нараду з представниками силових структур

17.10.18 В Олешках розпочато ремонтні роботи по вул.Миру,3

16.10.18 Про початок опалювального сезону 2018/2019 років в дошкільних навчальних закладах ясла-садків

15.10.18 Ліві Саги відсвяткували День захисника України

13.10.18 В Олешківській бібліотеці відзначили День українського козацтва та День захисника України

13.10.18 Аматорські колективи Олешківської міської ради привітали з Днем Козацтва та Днем Захисника

13.10.18 Ми тебе любимо, Олешки!

13.10.18 На стадіоні "Старт" відбулась розширена нарада