Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Відбулась чергова зустріч олешківського міського голови з спостерігачами місії ОБСЄВідбулась чергова зустріч олешківського міського голови з спостерігачами місії ОБСЄ,  які вже не перший рік відслідковують його політичну діяльність, ще з тих часів, коли він був громадським активістом.

Під час зустрічі було обговорено широкий спектр актуальних питань: адміністративна реформа, порушені кримінальні справи, які отримали широкого розгласу у ЗМІ. Цікавило спостерігачів і питання,  які стосуються релігії, соціального захисту сімей учасників АТО, переселенців та соціально не захищених верств населення. Говорили про бюджет міста, про плани міського голови на майбутнє та реалізацію пунктів його передвиборчої програми. В цілому, як завжди, зустріч відбулась у дружній та конструктивній атмосфері. Спостерігачі міжнародної місії отримали вичерпні відповіді на всі питання, які їх цікавили.

"Дуже приємно, що представники місії ОБСЄ відслідковують процес розвиток демократії в Україні. Я завжди із задоволенням проводжу  такі зустрічі і намагаюсь  максимально чесно та повно надати  ту  інформацію, яка  їх цікавить. Переконаний, що результати таких зустрічей потраплять у офіційні звіти ОБСЄ і це допоможе нашим європейським партнерам краще зрозуміти процеси, які відбуваються в Україні та  на Херсонщині", - зазначив Д.М. Воронов після зустрічі з міжнародними спостерігачами.

Відбулась чергова зустріч олешківського міського голови з спостерігачами місії ОБСЄВідбулась чергова зустріч олешківського міського голови з спостерігачами місії ОБСЄЧитайте також:
18.05.18 Щодо припинення подачі природного газу

16.05.18 Припинено подачу природного газу

14.05.18 Благоустрій дитячих майдинчиків в Олешках

14.05.18 Стипендія міського голови «Гордість міста» в Олешках

14.05.18 В Олешках проводять ремонт вулично-дорожньої мережі загального користування

10.05.18 В Олешки прибув новий спортивний комплекс

10.05.18 Святковий концерт в Олешках до Дня Перемоги

10.05.18 День Перемоги в Олешках

10.05.18 В Олешках відбувся урочистий мітинг присвячений річниці Дня Перемоги

07.05.18 Міський об'їзд пам'ятних місць «Перемозі 73»