Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Старт добрих депутатських справ в ОлешкахПитання створення комфортних умов для надання медичних послуг жителям житлоселища є актуальним протягом багатьох років. Не для всіх є зручно і комфортно добиратися до районного медичного закладу, проте вільного приміщення на території мікрорайону довгий час не було.

Міським головою, спільно із депутатським корпусом району та міста, опрацьовується пропозиція щодо створення сімейної амбулаторії на базі приміщення «молочної кухні», що розміщена у будинку №1 та незабаром призупинить свою діяльність через неефективність використання. В рамках загальнодержавних реформ медичної галузі медицина також змінюється і надання сімейними лікарями допомоги олешківцям за місцем проживання буде доречним та правильним . На наступному тижні заплановано виїзну нараду із запрошенням депутатів районної та міської рад для огляду приміщення, перевірки системи водопостачання та водовідведення, території для перебування і хворих і здорових пацієнтів, обговорення подальшого використання.

« Я завжди підтримую ідеї та пропозиції, які є корисними та важливими для жителів міста, створення комфорту для їх життєдіяльності та соціального захисту. А особливо що стосується здоров'я, профілактики та попередження захворюваності. Тим паче, що фахівці лікарі у нас є, фінансування для ремонту депутати підтримують. Медицина для жителів житло селища повинна бути доступною, адже діяльність амбулаторій сімейних типу є логічною основою ефективної системи охорони здоров’я, вона відповідає більшій частині запитів населення», - поділився думками міський голова Воронов Д.М.Читайте також:
15.02.18 Щодо навчань із бойовим застосуванням всіх видів зброї Збройних Сил України

15.02.18 Вшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в Олешках

14.02.18 Шановні учасники бойових дій в Республіці Афганістан, воїни-інтернаціоналісти!

14.02.18 Організація харчування в олешківських міських ДНЗ

13.02.18 100-річний ювілей місцевої газети «Вісник Олешшя»

08.02.18 З 1 лютого в Олешках по вул. Софіївська міські автобуси функціонують за додатковим графіком

06.02.18 До 100-го ювілею «Вісника Олешшя»

06.02.18 Олешківський міський голова провів цікаву зустріч

06.02.18 Матеріальна допомога громадян для вирішення життєво важливих питань

31.01.18 В Олешківській міській раді відбулась нарада з планування роботи у соціальному та культурному