Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Старт добрих депутатських справ в ОлешкахПитання створення комфортних умов для надання медичних послуг жителям житлоселища є актуальним протягом багатьох років. Не для всіх є зручно і комфортно добиратися до районного медичного закладу, проте вільного приміщення на території мікрорайону довгий час не було.

Міським головою, спільно із депутатським корпусом району та міста, опрацьовується пропозиція щодо створення сімейної амбулаторії на базі приміщення «молочної кухні», що розміщена у будинку №1 та незабаром призупинить свою діяльність через неефективність використання. В рамках загальнодержавних реформ медичної галузі медицина також змінюється і надання сімейними лікарями допомоги олешківцям за місцем проживання буде доречним та правильним . На наступному тижні заплановано виїзну нараду із запрошенням депутатів районної та міської рад для огляду приміщення, перевірки системи водопостачання та водовідведення, території для перебування і хворих і здорових пацієнтів, обговорення подальшого використання.

« Я завжди підтримую ідеї та пропозиції, які є корисними та важливими для жителів міста, створення комфорту для їх життєдіяльності та соціального захисту. А особливо що стосується здоров'я, профілактики та попередження захворюваності. Тим паче, що фахівці лікарі у нас є, фінансування для ремонту депутати підтримують. Медицина для жителів житло селища повинна бути доступною, адже діяльність амбулаторій сімейних типу є логічною основою ефективної системи охорони здоров’я, вона відповідає більшій частині запитів населення», - поділився думками міський голова Воронов Д.М.Читайте також:
20.08.18 Оплачуйте вчасно земельний податок

20.08.18 Відкриття пам'ятного знака "Тризуб" в Олешках

16.08.18 Олешківська міська рада запрошує нв святкові заходи

16.08.18 Сагівський будинок культури запрошує на святкування

15.08.18 Відбулася комісія з розгляду звернень громадян щодо встановлення індивідуального опалення

15.08.18 Зустріч з вуличними комітетами м. Олешки

14.08.18 Засідання комісії щодо Африканської чуми в Олешках

14.08.18 Допомога хворим на ВІЧ та СНІД в Олешках

13.08.18 Водяне свято "День Нептуна"

13.08.18 Співоча Птаха в Олешках