Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках вивчають використання майна громадиЗ метою визначення ефективності діяльності молочної кухні сьогодні відбувся колективний виїзд керівників районних медичних установ, міського голови та депутатів районного та міського корпусів, громадськості.

За інформацією головного лікаря КЗ «Олешківський районний УПМСД» Сердюкової С.О. приміщення має значну територію, проте використовується не на повну потужність: молочні суміші та дитяче харчування в м. Олешки отримують в місяць близько 120 родин, а фінансове навантаження становить більше 1 млн.гривень. Практично в усіх районах області вже немає молочних кухонь, для харчування використовуються сухі сучасні молочні суміші, які мами можуть приготувати самостійно, в домашніх умовах. А молочні суміші є можливість отримувати і в аптечних установах.

Депутати міської ради поставили ряд запитань, а саме: що буде із трудовим колективом кухні, де все ж таки будуть отримувати молочну суміш мами малюків, на які потреби можна використати приміщення і чи є для цього кадри та фінансування. За словами керівництва медичних закладів всі працівниці молочної кухні, якщо вона перестане функціонувати, будуть працевлаштовані. Мами немовлят матимуть змогу отримувати суміш в аптечній мережі, що розміщені поряд. Приміщення можна використати як для розміщення сімейного лікаря так і для інших потреб. Остаточно рішення не прийнято.

Питання вивчається, аналізується фінансовий стан та ефективність потреб і використання приміщення молочної кухні.

«Сьогоді разом із депутатами міської та районної ради провели виїздну нараду, в ході якої заслухали пропозиції медиків щодо більш раціонального використання приміщення "молочної кухні", що на житлоселищі. Отримана інформація ретельно вивчається народними обранцями та відповідними фахівцями виконавчої гілки влади. Консультації тривають, аби потім були прийняті лише зважені рішення, на користь громади міста Олешки», - поділився думками міський голова Воронов Д.М.

В Олешках вивчають використання майна громадиВ Олешках вивчають використання майна громади

В Олешках вивчають використання майна громадиВ Олешках вивчають використання майна громадиЧитайте також:
19.11.18 Учасники Олешківського вело руху проїхали тропою індіанця

19.11.18 ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ЖИТЛОВО - ПОБУТОВА КОМІСІЯ

16.11.18 В Олешках стартувала соціально-екологічна акція «#EcoChallenge_Oleshky»

16.11.18 ПРАЦЮЄМО НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

15.11.18 Повідомлення про скликання 42 чергової сесії Олешківської  міської ради VІІ скликання 30

14.11.18 Інформаційне повідомлення

13.11.18 На стадіоні "СТАРТ" проводились роботи з випробування коефіцієнтів деформації та якості бетону

13.11.18 Запровадження шерифів може суттєво знизити рівень злочинності в місті Олешки

13.11.18 В Олешках тестували нове сучасне табло для міського стадіону

12.11.18 Щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті