Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Нарада по роз’ясненню відшкодування субсидій представникам ОСББЯк відомо, з нового року введена нова норма, згідно з якою для отримання відшкодувань з бюджету всі українські ОСББ повинні відкрити казначейські рахунки. Новий механізм виплати субсидій, введений в дію наказом мінфіну 4 січня поточного року, фактично заблокував розрахунки по всій Україні.

Підприємства галузі, ОСББ стали заручниками ситуації, доступ до бюджетних пільг і зовсім виявився закритий. Головне, чого побоюються представники ОСББ: з відкриттям рахунків у казначействі їхні організації можуть втратити статус неприбуткових. Від так, замість того, щоб витрачати гроші на обслуговування багатоповерхівок та створення затишку в них, муситимуть спрямовувати їх на сплату податків.

За дорученням міського голови Воронова Д.М. 29 січня відбулася зустріч з представниками ОСББ міста Олешки на якій заступник міського голови Тетяна Серогодська надала роз’яснення щодо подальшої роботи ОСББ в умовах суперечливої постанови Міністерства фінансів. Тетяна Іванівна акцентувала увагу присутніх, що ОСББ це не підприємство, яке надає послуги: «Ви не надавачі послуг, ви не отримуєте прибутки. У вас немає відповідних кошт на відкриття рахунків і ви не повинні їх відкривати у казні. Сподіваюся, що у найближчий час це питання на державному рівні буде переглянуто, будуть внесені необхідні зміни у нормативно-правові акти».

Нарада по роз’ясненню відшкодування субсидій представникам ОСББНарада по роз’ясненню відшкодування субсидій представникам ОСББЧитайте також:
19.11.18 Учасники Олешківського вело руху проїхали тропою індіанця

19.11.18 ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ЖИТЛОВО - ПОБУТОВА КОМІСІЯ

16.11.18 В Олешках стартувала соціально-екологічна акція «#EcoChallenge_Oleshky»

16.11.18 ПРАЦЮЄМО НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

15.11.18 Повідомлення про скликання 42 чергової сесії Олешківської  міської ради VІІ скликання 30

14.11.18 Інформаційне повідомлення

13.11.18 На стадіоні "СТАРТ" проводились роботи з випробування коефіцієнтів деформації та якості бетону

13.11.18 Запровадження шерифів може суттєво знизити рівень злочинності в місті Олешки

13.11.18 В Олешках тестували нове сучасне табло для міського стадіону

12.11.18 Щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті