Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Нарада по роз’ясненню відшкодування субсидій представникам ОСББЯк відомо, з нового року введена нова норма, згідно з якою для отримання відшкодувань з бюджету всі українські ОСББ повинні відкрити казначейські рахунки. Новий механізм виплати субсидій, введений в дію наказом мінфіну 4 січня поточного року, фактично заблокував розрахунки по всій Україні.

Підприємства галузі, ОСББ стали заручниками ситуації, доступ до бюджетних пільг і зовсім виявився закритий. Головне, чого побоюються представники ОСББ: з відкриттям рахунків у казначействі їхні організації можуть втратити статус неприбуткових. Від так, замість того, щоб витрачати гроші на обслуговування багатоповерхівок та створення затишку в них, муситимуть спрямовувати їх на сплату податків.

За дорученням міського голови Воронова Д.М. 29 січня відбулася зустріч з представниками ОСББ міста Олешки на якій заступник міського голови Тетяна Серогодська надала роз’яснення щодо подальшої роботи ОСББ в умовах суперечливої постанови Міністерства фінансів. Тетяна Іванівна акцентувала увагу присутніх, що ОСББ це не підприємство, яке надає послуги: «Ви не надавачі послуг, ви не отримуєте прибутки. У вас немає відповідних кошт на відкриття рахунків і ви не повинні їх відкривати у казні. Сподіваюся, що у найближчий час це питання на державному рівні буде переглянуто, будуть внесені необхідні зміни у нормативно-правові акти».

Нарада по роз’ясненню відшкодування субсидій представникам ОСББНарада по роз’ясненню відшкодування субсидій представникам ОСББЧитайте також:
15.02.18 Щодо навчань із бойовим застосуванням всіх видів зброї Збройних Сил України

15.02.18 Вшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в Олешках

14.02.18 Шановні учасники бойових дій в Республіці Афганістан, воїни-інтернаціоналісти!

14.02.18 Організація харчування в олешківських міських ДНЗ

13.02.18 100-річний ювілей місцевої газети «Вісник Олешшя»

08.02.18 З 1 лютого в Олешках по вул. Софіївська міські автобуси функціонують за додатковим графіком

06.02.18 До 100-го ювілею «Вісника Олешшя»

06.02.18 Олешківський міський голова провів цікаву зустріч

06.02.18 Матеріальна допомога громадян для вирішення життєво важливих питань

31.01.18 В Олешківській міській раді відбулась нарада з планування роботи у соціальному та культурному