Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Нарада по роз’ясненню відшкодування субсидій представникам ОСББЯк відомо, з нового року введена нова норма, згідно з якою для отримання відшкодувань з бюджету всі українські ОСББ повинні відкрити казначейські рахунки. Новий механізм виплати субсидій, введений в дію наказом мінфіну 4 січня поточного року, фактично заблокував розрахунки по всій Україні.

Підприємства галузі, ОСББ стали заручниками ситуації, доступ до бюджетних пільг і зовсім виявився закритий. Головне, чого побоюються представники ОСББ: з відкриттям рахунків у казначействі їхні організації можуть втратити статус неприбуткових. Від так, замість того, щоб витрачати гроші на обслуговування багатоповерхівок та створення затишку в них, муситимуть спрямовувати їх на сплату податків.

За дорученням міського голови Воронова Д.М. 29 січня відбулася зустріч з представниками ОСББ міста Олешки на якій заступник міського голови Тетяна Серогодська надала роз’яснення щодо подальшої роботи ОСББ в умовах суперечливої постанови Міністерства фінансів. Тетяна Іванівна акцентувала увагу присутніх, що ОСББ це не підприємство, яке надає послуги: «Ви не надавачі послуг, ви не отримуєте прибутки. У вас немає відповідних кошт на відкриття рахунків і ви не повинні їх відкривати у казні. Сподіваюся, що у найближчий час це питання на державному рівні буде переглянуто, будуть внесені необхідні зміни у нормативно-правові акти».

Нарада по роз’ясненню відшкодування субсидій представникам ОСББНарада по роз’ясненню відшкодування субсидій представникам ОСББЧитайте також:
18.02.19 День святого Валентина в Олешківській бібліотеці №2

15.02.19 В Олешках відзначили день виводу військ з Афганістану та вшанували учасників бойових дій

15.02.19 Звернення Молодіжної ради до підприємців м.Олешки

14.02.19 В Олешках удосконалюють зовнішне освітлення

13.02.19 Олешки! Майбутнє нашої природи в наших руках

12.02.19 Дякуємо всім хто долучився до акції «Ні! поліетиленовому пакету»

11.02.19 В Олешках продовжується допомога хворим на туберкульоз

11.02.19 Олешківська міська рада підтримує хворих на ВІЛ-інфекції

11.02.19 Олешківська міська бібліотека №2 та Сагівська сільська бібліотека долучились до акції – «НІ!

07.02.19 Про перенесення робочих днів у 2019 році