Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Вшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в ОлешкахСьогодні, 15 лютого, біля пам'ятного знака воїнам-інтернаціоналістам в Парку Слави, відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ з території Афганістану. У мітингу взяли участь керівництво міста та району, члени громадських організацій воїнів-афганців та учасники АТО, громадськість, молодь. Пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання. До пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам поклали квіти.

Продовжилися урочистості у залі Центру культури та дозвілля. Ветеранам Афганістану, воїнам-інтернаціоналістам Сташенку Валентину Валентиновичу, Гриценку Юрію Леонідовичу, Дубовику Василю Савичу, Удекюлю Валерію Єдуардовичу, Горбачову Віктору Георгійовичу від міського голови Воронова Д.М. було вручено подяки за мужність та героїзм.

«Чужа війна, чужа країна та чужа велика геополітика радянських часів. Але, на жаль, воювати довелось нашим хлопцям... Накази військового керівництва не обговорюються, а виконуються! Не хочу давати оцінку колишнім подіям. Як би там не було, але наші хлопці з честю, мужністю та героїзмом виконували свою роботу. Виконували з щирою вірою в те, що допомогають знедоленному народу Афганістану. Я бажаю тим, хто сьогодні в строю, міцного здоров'я, сили та наполеглевості в досягненні мрій, миру у нашій країні, злагододи та добробути у Ваших родинах! Ви єдині і тому непереможні! Щиро вітаю з річницею виведення військ з Афганістану та закінченням безглуздої війни. Вічна пам'ять тим, хто не зміг повернутись з бою до рідних та близьких... Вони завжди будуть жити у серцях бойових побратимів. А ми, в свою чергу, схиляємо голови перед мужністю та відвагою!» - поділився враженнями міський голова Воронов Д.М.

Вшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в ОлешкахВшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в Олешках

Вшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в ОлешкахВшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в Олешках

Вшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в ОлешкахВшанування подвигу воїнів – інтернаціоналістів в ОлешкахЧитайте також:
23.06.18 Низка заходів до Дня молоді в Олешківській бібліотеці № 2

23.06.18 Кгижкова виставка до Дня молоді в Олешківській бібліотеці № 3

23.06.18 В Олешківській бібліотеці № 2 вшанування пам'яті жертв війни в Україні

23.06.18 В Олешках відбулась зустріч з активною молоддю

23.06.18 Шановні державні службовці!

22.06.18 Дотації на утримання молодняку

22.06.18 Шановна молодь олешківської громади!

22.06.18 В період літніх канікул батьки особливо повинні дбати про дітей

22.06.18 Безпечний відпочинок на воді - поради від Держпродспоживслужби

22.06.18 День скорботи та вшанування пам’яті жертв Війни в Олешках