В Олешках вшанували пам'ять видатного землякаВ день відзначення 100-річного ювілею виходу газети «Вісник Олешшя» міський голова Воронов Д.М. разом з головним редактором газети Полуфакіним А.О. та трудовим колективом редакції, вшанували пам'ять видатного земляка Миколи Гуровича Куліша, який був одним із перших редакторів газети, покладанням квітів.

До 1921 року наша місцева газета мала назву «Днепровская коммуна» і очолював її надзвичайно талановитий та відомий письменник. Народився Микола Гурович у наших краях, у 1892 році, в Чаплинці, в родині батрака-селянина. Дуже рано втратив батьків. Розпочав свій освітній шлях з 1905 року у Олешківському міському училищі та чоловічій гімназії. Завдяки підтримці Вірі Микола Гурович отримав освіту та у 1918 в «Олешках» організував «Просвіту» і почав писати роман «Трохим Леміш». В цьому ж році Куліш М.Г. – голова міськвиконкому Олешок, голова місцевої ради.

«Вік для газети поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з'являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Тож можна з певністю стверджувати, що нині наша районна газета – це не лише засіб інформування жителів Олешок про перебіг життя міста, але й справжній літописець його історії. Почуття гордості викликає і той факт, що така талановита людина жила, проходила процес становлення як митця, як будівника держави саме у нашому місті», - поділився враженнями міський голова Дмитро Воронов.

В Олешках вшанували пам'ять видатного землякаВ Олешках вшанували пам'ять видатного землякаЧитайте також:
22.03.18 Акція по висадці лісу переноситься

21.03.18 Електропостачання в олешківських гуртожитках поновлено

20.03.18 Нарада з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах

20.03.18 Цивілізоване сміття

19.03.18 В Олешках продовжать встановлювати дитячі та спортивні майданчики

17.03.18 Олешківський міський стадіон «Старт» забезпечено сучасними відеокамерами

16.03.18 Освітлення вулиць Олешок – невід'ємний елемент безпеки життя

16.03.18 До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

15.03.18 Людина - не товар!

14.03.18 В Олешках відзначили День українського добровольця